İsim Düzenleme Taleplerinizi Buraya Alıyoruz


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: İsim düzenleme taleplerinizi buraya alıyoruzAbdullah abi zor olmayacaksa benimkini de Emre ATEŞ şeklinde yapabilir miyiz ? :eek: :)
 
Cevap: İsim düzenleme taleplerinizi buraya alıyoruzAbdullah abi zahmet olmazsa benim ismi de Fatih ANIK diye değiştirebilirsin.

Şimdiden teşekkür ederim.
 
Cevap: İsim düzenleme taleplerinizi buraya alıyoruzBenim bir isteğim daha var Abdullah abi , mail adresi istiyorum nasıl halledebiliriz acaba ?
 
Cevap: İsim düzenleme taleplerinizi buraya alıyoruzuA_oqaNK' Alıntı:
Ben yeni üye oldum da, nasıl olur ne alınır bilmediğimden nicki böyle almıştım ama onca konuya baktım hiç nick yok, hep isim-soyisim.. Ben de bilsem öyle alırdım, tekrar almak yerine bu nicki ad-soyad yapabilir misiniz..? Nickle uğraşmayım ben de, madem burada böyle açık bir ortam oluşmuş.. Ki hoşuma da gitti..Eğer uygunsa "Okan Karakoç" olarak değişirse mutlu olurum şu güzel derbi gününde..:)

.
 
Cevap: İsim düzenleme taleplerinizi buraya alıyoruzJunichi PopLacXs olabilirmiyim ben artık herkes öyle tanıyoda nette x)
 
Cevap: İsim düzenleme taleplerinizi buraya alıyoruzYapıcak olan senmisin. Her şeye neden malifet oluyosunki ? Burada yüzlerce yalan dolan isim soyisim dönüyoR!.. En azından mazeretimide belirttim.Malifet? :D Muhalafet onun özü.Tamam bekle sen Tamer'i veya Abdullah abiyi. Kesin değiştireceklerdir emin ol yüzde yüz. :D
 
Cevap: İsim düzenleme taleplerinizi buraya alıyoruzBen cevabı olumlu veya olumsuz onlardan almak istiyorum. Yav belamısın sen Meriç Allahının Aşkına ya her mesajıma karışıyosun. Sonra Berk siteden soğudu oluyo.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt