Işın Çelebi, Telegol'e konuk oldu | Kanaltürk - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Işın Çelebi, Telegol'e konuk oldu | Kanaltürk

Cevap: Işın Çelebi, Telegol'e konuk oldu | Kanaltürk

Yerli futbolcuya harcanan para çöpe gitmez ilk 11 inde 5 tane yerli oynatmak zorundasın zamanında Mehmet Topuz konusunda çok dalga geçtik ama adam bu yıl takımın en iyilerinden. zaten şurda az sayıda kaliteli yerli var boşa gitmez para

türkiyenin durumu gercekten icler acisi, eski bakanin iq'suna bak arkadas, okuyan adam böyleyse afedersin ama o ülkede cok sey sakattir bana göre, isin celebi utanmadan hukuk'un üstünlügüne güveniyoruz diyor, insan da biraz seref olur be adam, ne hukuku, bosver hukuku, önce insan ol, sonra durusun olsun, sonra zaten istedigin degeri görürsün, bu arada burada "bu yönetim de sadece isin celebiye üzülüyorum" diyen arkadaslarima da sevgilerimi iletiyorum, hala üzülüyormusunuz?

beter ol Adnan Polat ve Yönetimi

Edit: Kastettigim kisiler kendilerini bilirler, hatta bazilari burada su an bu konudalar.

Sakin dostum... Işın çelebinin söylediği sözlerden rahatsız olabilirsin olabiliriz ama IQ seviyesi düşük cümleler kurduğunu görmedim hangi cümleler sana öyle geldi ? kaldıki adam gayet efendi tavırlar içindeydi.. Ünal aysal dan faruk sürene tüm muhaliflere karşı gayet saygılıydı.. seçim için kinleniriz kızarız hatta bazen ağzımızdan istemediğimiz galiz ifadeler de çıkabilir ama bu ışın çelebinin kibar bir adam olduğunu ve buradaki arkadaşlarının onun karakterine olay saygısının saygıdeğer bir durum olduğunu değiştirmez.. ben bu kadar kırıcı ifadelerden uzak duran muhaliflerini bile kırmaktan çekinen birinin biraz daha saygıyı hakettiğini düşünüyorum.. buda bir görüş fazlası değil..

ışın çelebi de adna polat ın kuklası,aklı sıra ünal aysal ı polat ile anlaşmay ikna edecek,ünal aysal okadar çapsız adammı

Davayi acanlar gs'li olamaz.

Kulübünü düsünen asla mahkemye gitmezdi ve polattan kurtuldugumuz icin bayram ederdi.

Kesinlikle pOlat ve yönetimin altindan ciktigini düsünüyorum.

ertem sener twitterdan celebiye sallamis ama gayet hakli bence güzel söylemis

Anlasilan bu secim uzayacak ne yazik ki. Umarim uzamaz ama bunlar ne yapip edip uzatacaklar ..

türkiyenin durumu gercekten icler acisi, eski bakanin iq'suna bak arkadas, okuyan adam böyleyse afedersin ama o ülkede cok sey sakattir bana göre, isin celebi utanmadan hukuk'un üstünlügüne güveniyoruz diyor, insan da biraz seref olur be adam, ne hukuku, bosver hukuku, önce insan ol, sonra durusun olsun, sonra zaten istedigin degeri görürsün, bu arada burada "bu yönetim de sadece isin celebiye üzülüyorum" diyen arkadaslarima da sevgilerimi iletiyorum, hala üzülüyormusunuz?

beter ol Adnan Polat ve Yönetimi.

Edit: Kastettigim kisiler kendilerini bilirler, hatta bazilari burada su an bu konudalar.

Isin celebi gibiler faydalidir zararlidir onu bilmem ama sozleri hep sistem sozleridir . dun izledim , hani sanki hic gunahsizlar da herkes onlara haksizlik etmis gibi. ibra oylamasinda problemler oldu ama aleyhimizde de ciddi bir cogunluk olustu ,secime gitme kararinda gec kaldik dese sorun kalmayacak .. sunumlar vs ler , bunlari biz de biliyoruz.. ne anlatiyor sanki yeni baskan adayi gibi .. hem para harcadik ,devlete su kadar yararimiz oldu diyor , hem de Allah kurusunuz yok diyen basbakana sozune susup kaliyor , iki laf soyle be adam. ne korkuyosun zaten bitmis gitmis gorevin. surekli kendilerini acindiriyorlar , hakem hatalari filan diye ... siz orda o hatalarin aleyhimizde olmamasi icin oturuyorsunuz zaten , durumu ortaya koymak neyin nesi ? siz bunlar olmasin diye klup yonetiyorsunuz , bir de sikayet ediyor , ise bak ya

mahkeme konusu ise nadir hakli oldugu seylerden , hukukun ustunlugune inaniyoruz gibi degil de hukukun verecegi karara saygiliyiz demek zorunda , cunku secim karari alip secimin olmasini saglayan kisiler suanki yonetim kurulu ,secim yapamazsiniz diye genel bir karar alindi ise , buna ragmen secim yapmamalari gerektigini soyluyor , bu noktada seref meref demeniz dogru olmamis , cunku soyledigi dogru .. mahkeme kararini tanimayip , secime gidip , suclu pozisyonuna mi dussunler ? mantikli olalim.

Programın içeriği ve konu başlıkları belli ki önceden hazırlanmış. Dosyalar hazır, ekranda sunum hazır, sorular hazır ve malumunuz cevaplarda hazır..! Hatta Serhat giderken Işın Çelebi' ye diyor ki; "sormayı unuttuğumuz başka bir şey varmıydı" ??? Yani sorular ellerine verilmiş ve ona göre Işın Çelebi' de cevapları hazırlanmış. G.Saray menfaatleri umurlarında değil hiç birinin, koca camiayı köy muhtarlığına çevirdiler...Ya zavallı Adnan Polat'a ne demeli; ilk önce "taraftar beni assın" dedi taraftara sığındı olmadı, sonra "ben genel kurula hesap veririm" dedi yemedi, şimdide mahkeme kapılarından medet umuyor....Yazıklar olsun, bizde sizi adam bilirdik...

Kongre tekrarlansın bu sefer mali yönden de ibra etmesinlerde görsünler ebelerininkini tersten!

"23 nisan cocuk bayramina ozel bir uygulama ile sizleri, kayseri macinda 12 yasindan kucuk cocuklarinizla birlikte tt arena'da olmaya davet ediyoruz!"

aferin çok düşünceli, mantıklı bir uygulama di mi? standart insan ne düşünür; 12 yaşından küçük yavrumu da alayım nasıl olsa kombinem var rahat rahat gireriz maçımıza bakarız falan der. ama işin içinde elini attığı her şeyi kurutan, beceriksizliğin kitabını baştan yazıp fasikül fasikül yayınlayan galatasaray yönetimi varsa bütün bu düşünceler taraftarın bi tarafında patlayıveriyor tabi.

uygulama şu şekilde; kombineli ebeveyn önce sıraya girip takribi 45 dakikalık beklemenin ardından çocuklarını bilet gişesinin önüne kadar görütüyor, bunu gişecinin çocuğa bakıp eğer yeteri kadar minimal bir yavruysa "tamam, al bu bedava biletiniz" demesi takip ediyor. eğer çocuk yaşıtlarına göre biraz yapılıysa kendisinden 12 yaşından gün almadığını ispatlaması için kimlik isteniyor. bu süreç ebevyn bileti teslim aldığına dair attığı imzayla birlikte son buluyor. evet çocuk bayramında oluyor bu.

bak adnancığım bu laflar sana;

bilet satış gişelerine oturttuğun sübyanlar (en yaşlısı muhtemelen 19 yaşındaydı ) tiplerinden, saç modellerinden ve kıyafetlerinden anlaşılıyor ki fikirtepe ultraslan'ın cevval bebeleri. normalde orda satış yapanlar başkaları da 23 nisan diye bu veletleri mi oturttunuz bir günlüğüne bilmiyorum. ama bir eli belinde* tek eliyle hatta tek parmağıyla bilet basmaya çalışıyor. kendisine tepki gösterenlere de eniştesinin ruhsatsız silahıyla oynayan liseli kibiriyle "benim adım mehmet, arayın şikayet edin" falan çekiyor.

ulan takımı skip attınız, 15 senede 1 stad açıcaz diye yapmadığınız cambazlık kalmadı, hala gitmemek için debelenip rezalete yeni perdeler ekliyorsunuz. bi işi de doğru düzgün yapın be!

ne kadar fakir tribüncü piç varsa bedava bilet dağıttığın yetmedi, sanki real madrid'i seyredecekmişçesine bi ton para verip barış özbek'i izleyen taraftarın biletlerini satma işini de yine bu sefillere mi veriyorsun. galatasay'ın stadının gişeleri ultraslan denen zikik oluşumun ekmek kapısı mı? o kargaşada ezilme tehlikesi yaşayan çocuklara 23 nisan hediyenizi böyle mi veriyorsun? bayram günü bi sürü çocuğa hayatlarının korkusunu yaşattınız sen ve marketing gurusu yancıların.

-----------------

eksisozlukte "tt arena'da 23 nisan rezaleti" basligi altinda. Bu yonetimin kisilik yapisini ve yonetim becerisini anlatmak amacli copy paste yaptim. Saygilar :)

Kisisel fikrim Adnan Polat bu Alp Yalman, Ozhan Canaydin gibi kisilerin "kiviramayacagi isler" icin yonetime alinan biriydi. Taraftar olarak bizler ise iyi egitimli, is bitirici , Galatasaray'a yakisan biri sandik.

Kisisel fikrim Adnan Polat bu Alp Yalman, Ozhan Canaydin gibi kisilerin "kiviramayacagi isler" icin yonetime alinan biriydi. Taraftar olarak bizler ise iyi egitimli, is bitirici , Galatasaray'a yakisan biri sandik. Sonuc mu, basindan birine sorun Polat niye zirt pirt Taylanda gidiyor, anlarsiniz karakterini.

Adnan Polat ile ilgili UN sever diye iddialar da vardi.

Bu yonetimde en etkili adamlardan biri de bu reklamci Yigit Sardan. Ismini pek duymamisizdir basketboldaki skandal disinda fakat yonetimde cok etkili, Polat'in kendisinden sonra baskalik icin dusundugu kisi.

Lafin ozu tam ambalaj takim kurduk. Barcelona'nin teknik direktoru takimin basinda, Brezilya milli takimindan oyuncu aliyoruz, Keita gidiyor, Misimovic geliyor, Baros gibi bir isim takimin forveti, Nonda yedegi, Neeskens yardimci antrenor, daha sayilir ambalajin cafcafi.

Peki ambalajin ici?

Kaleciler guven vermiyor, savunma cop, sakatalanan adam iyilesmiyor, takim kaptani iki gun izin verilsin solugu Italya'da Paris'te aliyor, on libero ki bugun heralde en onemli mevkilerden biri dunya futbolunda BAM'a teslim edilmis yani iskelet sakat.

Biz hala Stancu'nun yerine Pino oynasaydi falan derdindeyiz.

Dün gece konuşmasının bir kısmına denk geldim. Söylediği 2-3 cümleden bu programa çıkma amacı belli oluyor zaten. Bu mahkeme kararı için adayların falan toplanıp, 2012'ye kadar devam etmelerine karar verilmesini istedi açık açık. İlla seçime gidilirse de Adnan Polat'ı destekleyenlerin Turgay Kıran'a oy vermeleri konusunda yönlendirdi. Arada bir süslü laflarla demagoji yapma yoluna gitti ama asıl dediği bunlar.

benım anlıyamadıgım hangı mahkeme sıze secım yapamazsınız der??? olmadı sen yonetımce karar alıp yıne secıme gıdersın yada ıstıfa ederek; amacınız zaten ıstıla etmek onu anladık...bahane aramayın artık, defolup gidin!!

Benim anlamakta zorluk çektiğim, bu kulübün sahiplerinin kimler olduğudur. Madem taraftar olarak sesimizi ve taleplerimizi duyurma hakkımız yok, tutmayalım artık o zaman bu takımı. Ben artık bu zihniyetten nefret etmeye başladım. İstenmeyen yerde bu kadar durma ısrarı nedir. Taraftar stadta sesimizi duyurmak için istenmediklerini dile getiremeyecekse, ne anladım bu taraftar topluluğundan. Genel Kuruldaki herşey bir kenara, bu kadar başarısız olduktan sonra zaten erken seçim kararı alınmalıydı. Küme mi düşmemiz gerekiyor illa ki. Transfer seçimleri kötü, futbolcular sahipsiz kaldıklarından top oynayamıyorlar, Seyirciyle birliktelik sağlanamamış, medya ile gerekli diyaloglar kurulamamış, yönetim içinde bölünme olmuş.... Daha ne kaldı geriye.. Küme düşmedik.

Ben bu yönetim devam ettiği sürece 1 TL bile katkı sağlamayacağım. Saçma sapan yerlere harcatacak param yok. Gider hayır kurumuna bağışlarım daha iyi. Ayrıca 14 Mayıs'ta seçim olmayacak kararı çıktığı gün Digi Turk'u de kapattıracağım. Yeter artık....

14 sene şampiyon olmadan geçirdik çocukluğumuzu yinede armamıza sahip çıktık. Ben artık sadece futbolun konuşulduğu Avrupa Fatihi Galatasaray'ımı geri istiyorum. Kim yönetecekse yönetsin umrumda değil bu saatten sonra.

Isin Celebide Polattan direktifleri almis.

Yok secim olursa hapis cezasi olurmus felan filan. Resmen ajitasyon!

Ya arkadas istifa edin olsun bitsin.

1 kisi istifa etse bile yönetim düser bunu siz en iyi biliyorsunuz.

Hakaret olan yerden istifa ederim derken iyiydi Sardan sana söylemedigini birakmadi sen yine istifa etmedin neden????

Niye bunlari sormadi Gargamel ?

Tamam Gargamel sormadi anlasmis olabilir doberman´a kemikmi attin o niye havlamadi yilan ahmet seni niye sokmadi?

Yine telegol yine oyun !

[video=youtube;HxedhZyHn54]https://www.youtube.com/watch?v=HxedhZyHn54[/video]

Üst Alt