İSK 1. Maç | Barcelona 1-3 Real Madrid | MS | 13 Ağustos | Tivibu Spor - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İSK 1. Maç | Barcelona 1-3 Real Madrid | MS | 13 Ağustos | Tivibu Spor

yaw zaten müthiş bir kaleci değilki stegen ayağı iyi kaleci mantığıyla aldılar onu barçaya.. zamanında rüştü yerine valdesin oynaması sonra kaleyi yıllarca valdesin korumasıyla aynı mantık.. işte bu yüzden stegen den, muslera veya keylor navas vari kurtarışlar beklememek lazım.

Gladbachli diye söylemiyorum ama bazen cok iyi oynuyor herif. Ama genelde cok mal hatalar yapmaya müsait.

Adam Milli takimda ilk 3 macinda 11 gol mu ne yemisti, tam samar oglanina cevirdiler orada. Vallah Muslera'yi hic birine degismem, Navas Bravo falan bunlarin hepsi Muslera dan kötü kaleciler.

Kalecinin cıkarması zor oda böyle bi şut cıkarmasını beklemıyordu. Ha ronaldo olsa bi nebze cıkarır bu şutu o dakikada helal olsun asensioya

Gladbachli diye söylemiyorum ama bazen cok iyi oynuyor herif. Ama genelde cok mal hatalar yapmaya müsait.

Adam Milli takimda ilk 3 macinda 11 gol mu ne yemisti, tam samar oglanina cevirdiler orada. Vallah Muslera'yi hic birine degismem, Navas Bravo falan bunlarin hepsi Muslera dan kötü kaleciler.

Tamam Muslera candır

Ama doğruyu konuşmak gerekirse

Keylor Navas, Muslera'dan daha iyi bir kaleci

Yani o kadar da değil

DHJHlWbWAAAZgt6.jpg

Bence o topları hiçbir kaleci çıkaramazdı. Belki sonuncuyu Neuer çıkarırdı ama o bile imkansıza yakın. Çok iyi vuruşlardı, vuruş iyiyse kapalı köşe de olsa gol olabilir

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Goal Türkiye‏ @GoalTurkiye
Clasico'nun Camp Nou'da oynanan maçlarındaki gol sayıları:

⚽️ Cristiano Ronaldo: 11
⚽️ Lionel Messi: 10

gol muazzam kapattığı köşe filan hikaye 10 numara topcu bu asensio
ayrıca barcelona neden kadroyu revize etmiyor?
rakitic selçuk inanın barca şubesi kız gibi değil bildiğin kız topcu realin geniş kadrosuna bile giremez..
iniesta yaşlandım ben eski ben değilim diye bağırıyor keza..
dembele +veratti +sevillanın insan yiyen önliberosu elzem olarak acil tarafından şart..
şu maç realin sahasında olsa en az 5 farklı yenilirdi barca..
reale gıcık olurdum eskiden ama adamlarda zidane var akıl var artık sadece saygı duyuyorum efsane yönetiliyorlar..
modric yokken bile ezdiler orta sahada modric+casemiro+isco ve kros muhteşem ötesi bir orta saha dünyadaki tek rakipleri bizim ndiaye+fernando+tolga+selçuklu orta saha kombini bunların :)
Kross İsco Modric orta sahası rakibi çaresiz bırakır
İniesta Busquest Rakiticin en az 3 gömlek üstündeler

SM-G935F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Messi son zamanlarda pek kendine bakmıyor gibi geliyor bana. Sanki biraz gerileme var gibi, yanında oynayanlarla da alakalı olabilir

Messi son zamanlarda pek kendine bakmıyor gibi geliyor bana. Sanki biraz gerileme var gibi, yanında oynayanlarla da alakalı olabilir

Hazırlık döneminde çok iyidi ama bugün kötüydü. Geçen sezon da o iyise Barca iyi o kötüyse Barca kötüydü. Tek istisna PSG maçı belki de.

Real'in sağ bek dışında her bölgesi şahane tek başına Messi yetmez oyun kurmaktan ceza sahasına girememeye başladı resmen.

Üst Alt