İskender Baydar: "Biraz onurları varsa istifa ederler"


Galatasaray eski medya direktörü İskender Baydar, Galatasaray’ın Fatih Terim'le anlaşmanın ardından çok konuşulacak tweet’ler attı.

Baydar’ın attığı tweetler şu şekilde:

Eğer biraz onurları varsa yöneticiler Can Topsakal ile İsmail Sarıkaya ve Kulüp Genel Koordinatörü Celal Canoğuz ile Sportif Direktör Cenk Ergün’ün Terim ile anlaşıldıktan sonra istifa etmesi lazım.. Çok zor değil, ben ettim:)

Yalnız biz Östersunds maçından sonra “Fatih Terim gelmeli” derken kulüp içinde karşı çıkan, engelleyen yönetici veya profesyonel kim varsa yalakalık olsun diye bugün farklı bir şey yazmayı düşünüyorsa yazmasın; rezil ederim:)

İşte söz konusu tweetler:

iskender baydar sur Twitter : "Eğer biraz onurları varsa yoneticiler Can Topsakal ile İsmail Sarıkaya ve Kulup Genel Koordinatoru Celal Canoğuz ile Sportif Direktor Cenk E… https://t.co/jNpuQ70VnG"

iskender baydar sur Twitter : "Yalnız biz Ostersunds macından sonra "Fatih Terim gelmeli" derken kulup icinde karşı cıkan, engelleyen yonetici veya profesyonel kim varsa y… https://t.co/6yNmhQV2Js"

iskender baydar sur Twitter : "Ostersunds macından sonra olması gereken bugun oldu, yuvanıza hoş geldiniz hocam.. @fatihterim"

tweet-01.jpg
 

Ekli dosyalar

  • Tweet-01.jpg
    Tweet-01.jpg
    89.9 KB · Görüntüleme: 79
Özellikle Can Topsakal denen adamın derhal gönderilmesi lazım

bir daha da kulüpten içeriye adımını atmasın

Yalnız Cenk Ergün buna göre istemiyormuş

O zaman güle güle kel diyebiliriz
 
Son düzenleme:
Can Topsakal denilen ne idüğü belli olmayan yönetim virüsünü harbi harbi bu kulüpten uzaklaştırmak lazım...
 
skender bi suss alla sen , daha transfer yapacağız .

yönetimin düşmesi işimize gelmez ama bu şerefsizler takım transfer yapamasın , yönetim dağılsın diye istifa ederler.
 
Üst Alt