Scottish Premiership Maçlar Başlığı - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Scottish Premiership Maçlar Başlığı

Cevap: İskoç Premier Ligi - [Resmi Başlık]

Mac baslamak üzere.

Insallah Celtic iyi baslar, ve Sampiyonlar Ligi'ne büyük bir adim atar.

Celtic kesinlikle favori, Hooper'dan cok umutluyum, SPL'de attigi gibi bu sene Avrupa'da da kendini göstermeli.

Wanyama yanlis degilsem stoper oynuyor, bu da ilginc, aslinda kendisi ön libero hatta bazen daha önde oynuyor, umarim iyi bir sonuc olur, önemlisi gol yememek, ve 2-3 tane atmak, Helsinki de ne olur bilemem. Glasgow'da , Celtic Park'da garantiye alinmali.

Mon the Hoops !

Hem stoper hem de ortasahada oynayabiliyor. Tam bir joker :yenieek:

Haydi Celtic :bid:

Ama kendisi mesela daha önce büyük bir hata yapti, ceza alaninda kazma gibi girdi, hakem penalti verebilirdi,

gecen sezon göbekte Majstorovic ve Loovens de vardi, herhalde ondan pek göbekte görmedim.

Atmosfer süper, Glasgow's green & white.

HJK ama tehlikeli, cok kanattan oynuyorlar, derin pas deniyorlar, defansi da takim halinda yapiyorlar. Klasik Iskandinav futbolu, gol yememek önemli, goller gelir daha.

Hooper'dan daha fazla bekliyorum, ikinci yari basladi, You'll never walk alone esliginde.

:ayatollah:

Play Off'lara kaldik !

Maalesef Wanyama ilk macta sari kirmizi karttan dolayi cezali, ama olsun.

Celtic-HJK 2:1

HJK-Celtic 0:2

Barcelona - 0 Puan

Benfica - 1-3 Puan

Spartak - 3-4 Puan

Celtic

Umarim en azindan ücüncülügü alir Celtic, grupda Barcelona 6/6 yapar, sonra Benfica gelir ardindan Spartak ve Celtic Avrupa Ligi icin kapisir.

Özellikle Spartak-Celtic maclarinda, Celtic'li Aiden McGeady ilgi cekici olacak, eminim ki kalbi hala Glasgow'da.

Ayrica Del Piero Celtic yolundaymis diye okudum bugün ( Wechsel geplatzt : Del Piero gibt Sion einen Korb! – Super League – Blick )

Hail Hail

Del Piero transferi maalesef gerceklesemedi, ama olsun, Celtic'de Tony Watt var. :) 18 yasinda , ama gelecegin golcüsü, topla iyi oynuyor, ve iyi gol vuruslari yapabiliyor, hem fizigi cok iyi.

Bu sene fark ettim ki, Celtic cogu golü yan toplardan atiyor, ayni hafta sonu Hibs'e karsi yine ayni oldu. 1-0 yan topdan geldi, Lustig atti. Benim moralimi bozan Celtic ile Galatasaray hep ayni zamanda Sampiyonlar Ligi'nde oynayacak :mad:

Ligde ilk 4 mactan 2 galibiyet ve 2 beraberlik var, ama gecen sene Rangers'a karsi 2 ayda yaklasik 15 puan kapatildi, o'na göre hic korkum yok.

Hail Hail

Vay, ben burada yazali kimse daha birsey yazmamis, ne demistim Tony Watt var diye, Barca'ya 2-0'i yazan o'ydu. :cool:

Hail Hail !

Juventus'u gecebiliriz. Ama en önemlisi yine sampiyon olmak ve gelecek sene Sampiyonlar Ligi'ne katilmak.

Bu sezon basi hazirlik karsilasmalarda cok berbat sonuclar alindi ve HJK'yi gecmekte hatta biraz zorluk cekildi. Bekledigimden daha muhtesem skorlar alindi. Helal olsun Celtic'ime.

Scotland's finest !:cool:

Glasgow derbisi yoktu, ama Hearts ile olan maclarda da o'na yakin bir nefret var diyebiliriz, onlardan nefret eder Celtic taraftari, cünkü adamlar Rangers kolpalari

136872.jpg
2fb472.jpg
39b52a.jpg

40513b.jpg

[h=1]Motherwell FC - Celtic FC[/h]
macina bakiyorum su an... celticin kacirdigi goleri gördükden sonra kimse ne buraka salaya bilir nede bilmem kime.
inanilmaz yani ciddiden. guitteti mi nedir. adam 3-4 kez bos kaleye atamadi resmen.

Üst Alt