İşler Güçler | Salı | 22.15 | Star TV - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İşler Güçler | Salı | 22.15 | Star TV

Cevap: İşler Güçler| Perşembe | 22:00 | Star TV

Türk dizilerini sevmem, izlemem de. Bu değişik bir şey dizi gibi değil zaten garip bir yapım garip bir ismi var açıkçası tesadüfen bir halt yok diye kanalda kalıverdim bir kaç sahnesine iyi güldüm muhtemelen batırırlar ama beğenmedim değil

çok güzel dizi olmuş çok komik umarım şu reyting zımbırtısına kurban gitmez

Düşman Kardeşler birinci olmuş İşler güçler ise 20. Reyting açısından durumları iyi değil ama dizi olarak beğendim

Türk komedi dizilerinde ilerleme var artık.Önce leyla ile mecnun şimdi de işler güçler.Eski espri anlayışı yok artık.

Çok az dizi izleyen birisi olarak sevdim ben bu diziyi. Geçen sene de Üsküdar'a Giderken vardı bu diziye benzer, zaten kadrodaki oyuncuların bir kısmı aynı. Malesef bizim memlekette pek rating alamıyor böyle kaliteli diziler..

''ahmet kural'ın hareketleri, murat cemcir'in konuşmaları, sadi celil cengiz'in ise doğallıyla ön plana çıktığı dizi.'' diye bir yorum var ekşi de ki gayet mükemmel olmuş bu yorum. Umarım biraz daha geliştirilip yaz dizisi olmaktan çıkar. Ahmet ve Murat'ın tarzları çok hoş, kendilerini izlettirebilen bi yapıları var. Umarım başarılı olurlar, dün 2. bölümü izleyemedim diye üzüldüm vallahi.

Dün cemcirin kızı köpeklere yem edip kaçtığı sahnede hıçkırana kadar güldüm yaw :asd:

2. Bölümü ancak izleyebildim. Yine güzel bir bölüm olmuş,yalnız Reyting sonuçlarında sıkıntı var 20. umarım yükselir.

Murat Cemsir güldürüyor ama Shaggye pek isinamadim. Bazen gereksiz ayrintilar diziyi sıkıcı hale getiriyor.

[video=youtube;pgYJxaS-8ws]https://www.youtube.com/watch?v=pgYJxaS-8ws[/video]

:D

İkinci bölümde de akmışlar resmen..

Abi süper ya süper süper.

Üst Alt