Islıklı eylem sokağa taşındı! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Islıklı eylem sokağa taşındı!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Islıklı eylem sokağa taşınıyor!

Ne alaka ya sabahin 6'sinda bana mantikli yazilar yazdirmayin burda. "Başta tüm sporseverler ve spor emekçileri olmak üzere, tüm bir ülke halkı olarak başbakana borcumuz var. Galatasaray taraftarlarına desteğimizi sunacağız. Başbakan’a hak ettiği ilgiyi ıslıklarımızla göstereceğiz. Zorba yöneticilerin bize tanımadıkları protesto hakkımızı sonuna kadar kullanacağız." Adamlar sporseverler ve spor emekcileri olarak toplaniyorlar. Baskasi cikar balikadam ve manav federasyonu olarak toplaniyoruz der. Adamlarin demek istedigi sey, protesto hakkimiz var ve bunu yapariz. Spora siyaset katmak falan, nerenizden cikariyorsunuz bunlari YHAAAAAAA

+1905

Bugüne kadar devirdikleri herhangi birşey oldu mu bu arkadaşların? Susmak iyidir bazen protestonun bir hak olduğu kadar. Galatasaray'ın adını kullanmasınlar emperyalist faşist bilmemne güçlerle olan devrim savaşlarında mümkünse.

Sırf akp ile siyasi yönden uyuşmuan bir grup taraftar olacaktır orada yoksa protestoyla alakası yok halkın sesi olmayacaktır solcu naraları atıp yürüyeceklerdir

spora siyaseti sokarak bunun üzerinden Galatasaray'ı kullananları kaale bile almıyorum.

çıkıp adam gibi adam başbakan pankartı assalar helal olsun dersiniz.

samimi olarak söylüyorum, helal olsun falan demem, tribünlerde her görüşten insan var, bunu sistematik olarak yapanları kınıyorum sadece!

Başbakan Bey ve yanındakiler şov yapmadan stadımızı açsaydı sorun yoktu ama değerli! Polat da dahil olmak üzere bütün yetkililer olayı bir siyasi parti mitingine çevirirse cevabını da alırlar.

228989510.jpg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt