İsmail Çipe, Ozan Kabak ve Yunus Akgün Şampiyonlar Ligi İçin Verilecek Listede Yer Alacaklar | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İsmail Çipe, Ozan Kabak ve Yunus Akgün Şampiyonlar Ligi İçin Verilecek Listede Yer Alacaklar

FT11.jpg

TRANSFER yapılmasını bekleyen Galatasaray Teknik Direktör Fatih Terim’i, altyapı oyuncuları sevindirdi. Tecrübeli çalıştırıcının yurtdışı kampına götürdüğü 10 genç futbolcu, beklenenden daha iyi performans gösterirken, İmparator 3 oyuncuyu A takım kadrosuna almayı kararlaştırdı.

Kaleci İsmail Çipe, Yunus Akgün ve Ozan Kabak hem Şampiyonlar Ligi için UEFA’ya hem de Türkiye Futbol Federasyonu’na gönderilecek kadrolarda yer alacak. Kamp süresince altyapı oyuncularıyla özel olarak ilgilenen Fatih Terim, gençlerle ilgili çok önemli bir hayali olduğunu belirtti ve şu ifadeleri kullandı:

Biz her yıl altyapıdan bir futbolcu çıkarıp A takıma kazandırırsak Galatasaray için muhteşem olur. Bunun çalışıyorum. Hedefim bu. Galatasaray için en güzeli futbolcu yetiştirmek. Zaten kulübümüzün geleneklerinde de bu var. Galatasaray her zaman altyapısından önemli oyuncular yetiştirip Türk futboluna armağan etmiştir.

Bu, aynı zamanda UEFA’nın getirdiği kısıtlamalar karşısında kulübü rahatlatır. Bu çocukların gözünde o ışık var. Hepsinin kamp süresince ellerinden gelen çabayı gösterdiğini görüyorum. Bu da beni mutlu ediyor. Onlar için burada olmak, şans bulmak, antrenmanlara çıkmak çok önemli. Oynadıkça daha da iyi olacaklar, göreceksiniz.”

Ali Naci Küçük /Hürriyet

Bu çocuklar Türkiye ve Galatasaray'ın geleceği.İsabetli karar yine Fatih Hoca'dan.Kaybedeceksekte böyle kaybedelim.Helal olsun.

ismail a list şeyine uyuyor mu acaba

21 yaşından küçükleri a liste yazamıyoruz bildiğim kadarıyla

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

21 kisilik kadrodaki zorunluluklara dair hicbir bilgi yok UEFA'nin sitesinde

Kac tane ligde yetismis, kac tane kulupte yetismis oyuncu gerekiyor bize?

Üst Alt