İsmail Kartal: "Biz, Galatasaray'sız; Galatasaray da bizsiz olmaz" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İsmail Kartal: "Biz, Galatasaray'sız; Galatasaray da bizsiz olmaz"

1649608750245.png

Spor Toto Süper Lig'in 32. haftasındaki derbide Galatasaray'ı konuk edecek Fenerbahçe'de teknik direktör İsmail Kartal maç öncesi açıklamalarda bulundu.

"Buralara gelmek kolay değil." diyen Kartal, "Oyuncularımı tebrik ediyorum. Hep birlikte birbirimize olan saygımızla birlikte çok iyi çalışarak bugünlere geldik. Derbide kendi futbolumuzu oynayacağız. Taraftarlarımız sabırlı olsun. Disiplinli olacağız yine." dedi.

Deneyimli teknik adam, "Derbiler, iz bırakır. Biz de iyi bir iz bırakarak bu karşılaşmayı oynamak istiyoruz. Galatasaray, ezelden beri gelen rakibimiz, onlar bizsiz, biz onlarsız olamayız." şeklinde konuştu.

Bugün olası bir yenilgi sonrası görürüm ben bunun nasıl çirkefçe açıklamalar yaptığını.

O yüzden geçin. Bir Fenerlinin böyle konuşmasına zerre inanmam ben.

Senelerdir şampiyon olamayan takımın taraftarlarına olası galibiyette avunmaları için yapılmış bir açıklama samimi gelmedi

2014-15 şampiyonluğunu bile yürütmeğe kalkan bu karakter fakiri zat biraz sevimli bi söz etti diye haklı fln demek için kuyruk oluşturulması gerçekten beni şaşırtan gafil bir vaziyet olarak notlarımda yer almıştır.

Üst Alt