İsmail Kartal, Polis Evine Yerleştirildi! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İsmail Kartal, Polis Evine Yerleştirildi!

adanaspor-krunoslav-jurcic-in-gaziantepspor-9029196_927_m.jpg

Gaziantepspor'da taraftarlar tesisleri bastı. İsmail Kartal polis evine yerleştirildi.

Gaziantepspor'da sıcak saatler yaşanıyor. Taraftarlar son haftalarda alınan kötü sonuçların ardından tesisleri bastı.

Pusula'nın haberine göre; Gaziantepspor Teknik Direktörü İsmail Kartal can güvenliğinin olmaması nedeniyle Gaziantep'in üst düzey yöneticilerinden yardım istedi. Kartal'ın çağrısına kulak veren Gaziantep protokolü anında olaya müdahale ederek, Celal Doğan Tesisleri'ne 3 polis ekibi gönderdi.

İSMAİL KARTAL POLİS EVİNE YERLEŞTİRİLDİ

Gaziantepspor Teknik Direktörü İsmail Kartal, polislerin yardımıyla birlikte Gaziantep polis evine yerleştirildi. Kartal alacaklarının verilmesi durumunda görevi hemen bırakacağını söyledi.

Senin neyine be teknik direktörlük.

Bu anadolu kulüpleri yeter ki 3 büyüklerde görünsün hemen alıyorlar TD diye, bugün JOR'u kovsak yarın gider bir Anadolu kulübüne

Ismail Kartal'da suc yok ki onu oraya getirende suc var

Yeminle bu Anadolu takimlari cok inanilmaz kotu yonetiliyor

Sent from my iPhone using Tapatalk

anadolu takımlarının iyi yönetilmek istenen bir kurum değil ki kim gelsin yönetsin bir kaç kulüp dışında alayı hortumlanmaya gelinen kulüp popüler olayım gelirlerden bir kısmını hortumlayayım vs vs

belliki Gaziantep başkanı tazminat vermeden yollamak için taraftarlara tesis bastırıyor bildigin pislik yapıyor.ben fenerbahceden pek adam çıktıgını görmedim ama ismail iyi bir adam diye düşünüyorum.kesinlikle ismaıl bu konuda desteklenmeli futbol fedearasyonu ve diğer klupler tarafından.

Üst Alt