İspanya 41 pas 95 saniye ve 1.gol | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İspanya 41 pas 95 saniye ve 1.gol

[video=youtube;77Tu4toTypY]https://www.youtube.com/watch?v=77Tu4toTypY&feature=share[/video]

tek kelime ile muazzam bir gol

Cevap: İspanya 41 pas 95 saniye ve 1.gol

Kolay gibi gözükse de çok zor bu kadar pası bu süreye sığrıdırp golü atmak. Zaten zor olan da basiti yapmak değil mi Van Buyten boys?

Homer Simpson gibi "Boring" demek istiyorum.

50. saniyede kapattım sıkıntıdan, rakibi yoruyor izleyeni de yoruyor, at işte dikine dikine.

Adamlar paslaşırken sürekli hareket halinde, pası yana veren oh top benden gitti diyip olduğu yere çakılı kalmıyor.

İspanya'nın, barca'nın oyununda seyir zevki mi var şimdi? Sıkılıyorum bu paslardan.

Topu ayagindan cikaran hareket haline geciyor,kosular yapiyor,yerinde durmuyor.

Ayrica cogu pas ta ücgen olusturuyorlar.

Uyutuyorlar adamları. Gol olunca aha gol oldu diyosun.

Harika ötesi. Tarihe tanıklık ediyoruz. Bundan 100 yıl sonra bile Barca ve İspanya'nın bu oyunu konuşulacak

Uyutuyorlar adamları. Gol olunca aha gol oldu diyosun.

Harika ötesi. Tarihe tanıklık ediyoruz. Bundan 100 yıl sonra bile Barca ve İspanya'nın bu oyunu konuşulacak

Riza abi senin yasin musait belki sen hatirlarsin,92 yilindaki Cruijf'lu Barca bunu benzer bir top oynuyorus dogru mu:D

Dreamteam den bahsediyorum.

Riza abi senin yasin musait belki sen hatirlarsin,92 yilindaki Cruijf'lu Barca bunu benzer bir top oynuyorus dogru mu:D

Dreamteam den bahsediyorum.

O da harikaydı ama o futbolu bazı dönemlerde oynayan yada oynayabilen birileri oluyor. Fakat bu futbolu oynayan bir tek Barca ve İspanya Milli Takımı var. Daha henüz benzeri çıkmadı.

Yani demek istediğim şu. Cruyf'lu Barca'yı sıkarsan oynarsın, ama şimdiki Barca'yı ........... oynayamazsın :)

Edit: He şu var, bugünkü oyunun temelleri de o zaman atılmıştır. Cruyf ve takımına haksızlık etmeyelim;)

Üst Alt