İspanya 41 pas 95 saniye ve 1.gol - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İspanya 41 pas 95 saniye ve 1.gol

Cevap: İspanya 41 pas 95 saniye ve 1.gol

Ben hiç olmadığı kadar çok keyif alıyorum. Asıl diğer takımlardan sıkıldım. Sen yıllardır hep aynı şeyi izlemekten sıkılmadın mı?

Sürekli ayağa atılan ve hata oranı nerdeyse yok denecek kadar az olan paslarla makine düzeninde işleyen ve %70 den fazla topa sahip olan bir takımın, futbolun zevkini azalttığını düşünüyorum....Hatalar,biraz bireysel oyun, kontra ataklar, oyun düzeninin dışında olan şeyler bence seyir zevlini yükseltir. Ama zevkler farklıdır.

Artık zevk almıyorum bu gollerden. Resmen kedi fare gibi oynuyorlar rakiple (Barca-İspanya)

Sürekli ayağa atılan ve hata oranı nerdeyse yok denecek kadar az olan paslarla makine düzeninde işleyen ve %70 den fazla topa sahip olan bir takımın, futbolun zevkini azalttığını düşünüyorum....Hatalar,biraz bireysel oyun, kontra ataklar, oyun düzeninin dışında olan şeyler bence seyir zevlini yükseltir. Ama zevkler farklıdır.

Hakli aslinda:D

Çok klasik bir cevap vericem sana. Cruyf: Futbol basit bir oyundur, zor olan basit oynamaktır.

Yani bu oyunu oynayabilmek tahmin ettiğinden çok çok daha zor. Ben bu zorluğun farkında olduğum için, oynanan oyuna hayran kalıyorum. O zorlupu başarabildiklerini gördüğüm için bana zevk veriyor. Zaten bu oyunu oynamak kolay olsaydı inan bana herkes oynamak isterd.

Sana naçizane tavsiyem şu olacak. Bir gün Barca'nın maçını izlerken Barca'lı futbolcuları kafanda sil. Sadece rakibi izle. Ne kadar çaresiz olduklarını göreceksin. Adamlar makina

Uçarak gol atılabilse zaten, futbol maçı izlemenin bir heycanı kalırmıydı?... Barca yada ispanya'nın maçlarını izlemek aynı maçı tekrar tekrar izlemek gibi bence.

Bu da güzel bir yorum. Sana katılıyorum ama ben daha bıkmadım ve sanırım da bıkmayacağım. Çünkü ben 1980 lerde oynanan oyunları da gördüm. Bunlar mükemmel

Kontratak, bireysel oyun vs. seyretmek de mümkün. Rakibi az adamla yakalayınca dur 90 pası daha tamamlamadık şeklinde düşündüklerini görmüyorum renkdaşlar.

Benim sevmediğim şey aynısını bizim takımlardan beklemek. Adam orta açmayalım verkaç yapıp golleri atalım şampiyon olalım diyor. (Emre Okan)

Uçarak gol atılabilse zaten, futbol maçı izlemenin bir heycanı kalırmıydı?... Barca yada ispanya'nın maçlarını izlemek aynı maçı tekrar tekrar izlemek gibi bence.

Bana sorarsan futboldan zevk aldığımı hissettiğim tek takım Galatasaray'dır. Kim olursa olsun, kim oynarsa oynasın. Hatta rekabet doruk noktalara çıksın; hiçbir takımın futbolu beni çok fazla etkilemiyor. Eminim Barcelona'yı gerçekten tutan taraftarlar da benim gibi düşünüyordur.

Ayrıca bu, futbol takımına bakış açısıyla da alakalı bir durum. Kendimi İskoçyalı gibi hissedip, maçı izlesem herhalde 10. dakikadan sonra televizyonu kapatırdım.

Kontratak, bireysel oyun vs. seyretmek de mümkün. Rakibi az adamla yakalayınca dur 90 pası daha tamamlamadık şeklinde düşündüklerini görmüyorum renkdaşlar.

Benim sevmediğim şey aynısını bizim takımlardan beklemek. Adam orta açmayalım verkaç yapıp golleri atalım şampiyon olalım diyor. (Emre Okan)

:tiphat:

Urfa'da Oxford vardı da ben mi okumadım gibi olmuş. Sanki kontra yakalıyorlar da dur ya atmayalım daha pas yapmadım diyorlar :asd:

sıkıcı arkadaş sıkıcı. bu golü izlemektense dünki milli maçta attığımız golü her türlü tercih ederim

:tiphat:

Urfa'da Oxford vardı da ben mi okumadım gibi olmuş. Sanki kontra yakalıyorlar da dur ya atmayalım daha pas yapmadım diyorlar :asd:

Aynen reis. Forumdaki efsanelerden biri bu zaten. Adamlar kontradan, bireysel yenetekten de rakibi incitiyorlar. Burda önemli olan sana karşı 10 kişi defans yapmış takıma alay eder gibi gol atmak.

ben gordum onu bosken topukla orta sahaya dondu xavi reis:)

Pas futbolu güzel evet de bunu dünyada adam gibi başaran iki üç takım olunca can sıkıyor. Bunu başaran takımlar da rakiplerini eziyorlar ve ortada rekabet olmayınca da futbolun güzelliği ortadan kalkıyor.

Üst Alt