İspanya'nın EURO 2016 Kadrosu Açıklandı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İspanya'nın EURO 2016 Kadrosu Açıklandı!

Euro 2016 daki diger bir rakibimizin turnuva icin kadrosu belli oldu.

Cipq3DCXAAEzzs3.jpg

Kale

Casillas
De Gea
Rico

Savunma

Ramos
Pique
Carvajal
Alba
Bartra
Azpilicueta
San Jose
Juanfran

Orta Saha

Bruno
Busquets
Koke
Thiago
Iniesta
Isco
Silva
Pedro
Fabregas

Hücum

Saul Niguez
ADURIZ
Nolito
Morata
Vazquez

ADURIZ reis kadroda yerini almis. Kapaklari takacaktir Euro'da.

Dikkat ceken baska birsey ise su an cok formda olan Torres'in ve Chelsea'den Diego Costa'nin kadroda yer almamasi.

Bartra mesela bu sezon ligde 15 mac bile oynamadi, ki bunlarin cogunda zaten az süre buldu.

Torres bence degerlendirebilirdi kadroda.

Her takimin ve hocanin kendisine has bir oyun anlayisi vardir yani baskasindan copy+paste yapip ile olmuyor #inreallife

Ispanya yine favorilerden birisidir. Del Bosque de tecrubeli kurt hoca. Isini bilir.

De Gea
Azpilicueta Ramos Pique Alba
Busquets
Iniesta Thiago
Koke
Morata Aduriz

bu kadro ile grupta Hırvatistan'ın ardından 2. Olup bir üst tura yükseleceklerdir. fabregas kekanı ilk 11 başlarsa rüyasında görür yükselmeyi

Son düzenleme:
volkanı nasıl takıma çağırabilirim diye onu düşünüyordur imparator
Renkdaş volkanı ersun yanalmı kadro dışı bıraktıda terim çağırıcak diyorsunuz kaleyi babacana teslim edendemi ersun yani bak sana iddia ediyorum başka hoca olsa çoktan volkanı kadroya çağırmıştı terime bulaşmaya yemiyorlar basın ve azizin adamları hoca dik durdu ve sahayı terk etme rezilliğinden beri çağırmıyor

Renkdaş volkanı ersun yanalmı kadro dışı bıraktıda terim çağırıcak diyorsunuz kaleyi babacana teslim edendemi ersun yani bak sana iddia ediyorum başka hoca olsa çoktan volkanı kadroya çağırmıştı terime bulaşmaya yemiyorlar basın ve azizin adamları hoca dik durdu ve sahayı terk etme rezilliğinden beri çağırmıyor

Fatih terim volkanı seviyor aynı şekilde emreyi de seviyor. Bu yüzden çağıracağını düşünmüştüm. Artı Tayyipte isterse bu iş olurdu.

Fatih terim volkanı seviyor aynı şekilde emreyi de seviyor. Bu yüzden çağıracağını düşünmüştüm. Artı Tayyipte isterse bu iş olurdu.
Tamam hoca siyasilerle iyi geçinir ama hiçbir zaman biatçı olmamıştır Tayyib hocaya öyle birşey derse hoca direk istifa eder zaten davutoğlu gibi pısırıp oturup kovulmayı beklemez fatih hocaya öyle bir direktifte bulunamazlar bence ama x hoca olsa volkan kadrodaydı çoktan benim görüşüm bu renkdaş iyi günler

Üst Alt