İspanya'nın EURO 2016 Kadrosu Açıklandı! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İspanya'nın EURO 2016 Kadrosu Açıklandı!

Fatih terim volkanı seviyor aynı şekilde emreyi de seviyor. Bu yüzden çağıracağını düşünmüştüm. Artı Tayyipte isterse bu iş olurdu.

Tayyip neden istesin ki

Volkan o kaçma olayından beri çağrılmadı, sakat olmasaydı yine çağrılmazdı. Emre'yi belki tecrübeli isim olduğu için çağırabilir zira en kariyerli yerlilerden birisi.

Terim kimi çağırmak istiyorsa onu çağrır diye düşünüyorum. Hoca siyasi baskı için korkacak biri değil

4 soru işareti de Ramos, Juanfran, Saul ve Koke imiş.

CjxevugUgAAbXV9.jpg

Nedense hiç beklentim yok İspanya'dan. WC 2014'deki gibi sönük geçerler bu şampiyonada bence.

Sent from my iPhone using Tapatalk

İspanyollari ve İngilizleri hic sevmem. Tek sevdigim İngiliz, 2-3 sene önce konserine gittigim bir sarkiciydi. Florrie. Kizin tarzi hosuma gitmisti. Sevdigim begendigim bir ispanyol hic olmadi. İspanyollardan o kadar nefret etmeme ragmen, bu grupta 1.olamayacak kadar kötü degiller.

2 sene önce bitik ve formsuz oyunculari fazlaydi. Bu grupta 1.ispanya olur, 2.Hirvatistan olur. 3. icinde Cekleri önde görüyorum.

Paralellerin komplosuna kurban gidiyor De Gea. Adama turnuva başladığı zaman soruşturma açmak ne ? Ya turnuva öncesinde yap ya da sonrasında yap. Şimdi böyle daha mı iyi oldu ?

Üst Alt