İspanyollar Gündemi Salladı! Arda Turan - Mesut Özil Takası!
Mesut Özil ve Arda Turan takası!

İspanyol AS Gazetesi, ilginç bir iddia ortaya attı. Mesut Özil'i transfer etmek isteyen Katalanlar, Arda Turan'ı transferde kullanabilirler.

İspanya La Liga ekiplerinden Barcelona’nın büyük planı ortaya çıktı. Arsenal’ın yıldızı Mesut Özil için temaslarını sürdüren Katalanlar, ilginç bir projeyi hayata geçirebilir. Barcelona’nın Mesut Özil transferinde Arda Turan, Munir El Haddadi veya Alex Sandro’yu kullanabileceği ifade edildi. Arsenal’ın bu futbolcuların transferine sıcak baktığı belirtildi.

İspanyol AS Gazetesi’nin haberine gör Mesut Özil, İspanya futboluna dönmek için can atıyor. Barcelona Teknik Sekreteri Roberto Fernandez, Alman futbolcuyu transfer etmek için yakın temasta.

REAL TERS KÖŞE OLACAK

Real Madrid’in Mesut Özil’in sözleşmesinden doğan avantajlarından bazıları, önümüzdeki sezon transfer gerçekleşirse yok olacak. Mesut Özil’e teklif gelmesi durumunda Arsenal, bu teklifi 48 saat içinde Madrid kulübüne bildirmek zorunda. Real Madrid bu teklife eşdeğer bir teklif yapması durumunda Özil’i geri alabilecekti.

Eflatun-beyazlılar, önümüzdeki sezon transfer yasağı aldı. Bu sebepten dolayı Barcelona transferi gerçekleştirirse Real Madrid bir hak iddia edemeyecek.

Transfer 50 milyon Euro üzerin bir bedele denk gelirse, Madrid kulübü transferden yüzde 33 pay alacak.

AMK Spor
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Mantıklı iş yapmış olurlar, Mesut, Barca'nın sistemine çok uygun bir oyuncu ayrıca Arda'ya nazaran çok daha fazla katkı verecektir Barca'ya. Ama gerçek olduğunu sanmıyorum
 
Ayrica haberde bir yanlis Bilgi var, Real in transfer yasagi gecici olarak kaldirildi. Yani transfer yapabiliyorlar.
 
Realin son yillarda yaptigi en buyuk mallik mesutu satmak
Katiliyorum. Di Maria'yi da ekleyebiliriz bence.

Ama isin garip tarafi adamlar genelde aldiklari oyunculari zarar ederek gönderiyorlardi, ama Mesut ve Di Maria'dan iyi para kazandilar :D

Di Maria +42 Milyon, Mesut +32 Milyon. Sirf iki oyuncudan 74 Milyon kazandilar, tabi gittiler bu parayi Bale icin savurdular salaklar.
 
Vermealen-Mesut takası daha mantıklı gibi
Hem MEsut her maç sövmeyi bırakıp Arda sayesinde imana gelir belki
 
Üst Alt