İspanyollar Hamit'le alay etti! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İspanyollar Hamit'le alay etti!

Cevap: İspanyollar Hamit'le alay etti!

kim nereye basmis ya

[video=youtube;iTOThs5Z03Q]https://www.youtube.com/watch?v=iTOThs5Z03Q&feature=related[/video]

Şu pozisyonun aynısı olsa Galatasaray maçında aleyhimize penaltı verseler veya futbolcu bunun aynısını yapsa işte hayal gücünüzü kullanın gerisi için Hamit şansını denemiş ama acemice

Kahvede adamin biri bagira bagira penalti var diyordu adam o kadar ciddiydiki yanindakilere derdini anlatmaya calisiyordu :eek:

ekrntsve.jpg

Şu pozisyonun aynısı olsa Galatasaray maçında aleyhimize penaltı verseler veya futbolcu bunun aynısını yapsa işte hayal gücünüzü kullanın gerisi için Hamit şansını denemiş ama acemice

Eminim abi penaltı diyenler hatta pozisyonun içinde olmadığı halde Muslera atılmalı diyenler çok olurdu.

Bende buradan bahsediyorum abi Antep maçı ve Karabük maçı nın yorumlarını oku hak verirsin :D

Bazen objektif olucaz diye ipin ucunu kaçırıyoruz bizim taraftar böyle adamların Mersin maçında Bekir için "yüzünü koruyor yaa " savunmasını unutamıyorum ben yapamam valla utanırım :)

Burada bile milliyetçilik peşinde olanlar var :asd: Temas olması Hamit'in kendini mal gibi yere atmasını gerektirmez! Herşey ortada, tartışmanın lüzumu yok. Galatasaray alehine böyle bir penaltı verilse hakemi de, Maliyi de çoktan asmıştınız subjektif boyz.. O yüzden objektif olmayı öğreneceksiniz. Hamit de maholuk yapmamayı öğrenecek :ka21:

ne olmuş herkes kendini komik şekilde yere bırakabilir asıl komik olan 20 kez tekrar dönmesi ve rıdvanın yorumları..

Arkadaki oyuncu Hamit'in ayağına basıyor körmü bunlar?Gidin Guiza'ya gülün Allah'ın gavurları.

Hamit'in kendini öyle bir bırakışı var ki 3 adım atlamada son adımı attıktan sonra sıçrarsın ya ileriye doğru o geldi aklıma :asd:

Üst Alt