İsrail, Türk gemisine saldırdı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İsrail, Türk gemisine saldırdı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: İsrail, Türk gemisine saldırdı

Terör devleti İsrail'in terör örgütü PKK ile ilişki halinde olduğu, gizli servisi MOSSAD ajanlarının PKK teröristlerinin eğitimine yardım ettiği iddiaları zaman zaman gündeme gelmişti.

Günün ilk saatlerinde dışarıda ve içeride yaşananlar gözleri bu iddialara çevirdi.

Sabah saat 05.00 sularında İsrail'li teröristler, Filistin'e insanı yardım götüren gemiye baskın düzenledi. Gelen ilk haberlere göre en az 2 kişi şehit oldu, 30'u aşkın yaralı var.

Türkiye'yi ayağa kaldıran bu hain saldırıdan birkaç saat önce içeride de, PKK'lı teröristlerce Hatay'ın İskenderun ilçesinde Deniz İkmal Komutanlığı'na roketli saldırı düzenlendi. İlk belirlemelere göre 6 asker şehit olurken 9 askerin de yaralandığı bildirildi.

Günün ilk saatlerinde birbiri ardına yapılan bu saldırılar PKK-MOSSAD ilişkisi iddialarını yeniden gündeme getirdi.

Akıllarda şu sorular oluştu:

-PKK saldırısı MOSSAD'ın bir planı dahilinde mi yapıldı?

-Bu bir tesadüf olabilir mi?

-Terör örgütü PKK saldırısı, İsrail'li teröristlerce sivil yardım gönüllülerine yapılan saldırıya tepkiyi kırmayı mı amaçlıyor?

Kulağını çeken biri olmazsa yapar tabi.Adamlar dünyanın gözü önünde katliam yapıyor,kimsenin birşey dediği yok.Kurt kocayınca itlerin maskarası olurmuş.Osmanlı'nın en güçsüz zamanlarında bile birşey yapamıyorlardı.Şimdi bir başıboşluk var ortada.Amerikadan zaten ne beklersin,o ondan da berbat.Eski zamanlardaki gibi güçlü olsak,bir şey yapamazlar.Dünyaya yeni bir Osmanlı gerek yada bizim o gibi güçlü olmamız lazım.

Araplar M.City'leri Malaga'ları alacaklarına yanıbaşlarındaki araplara yardım etmez zaten.Cepleri zengin ama kalpleri fakir Araplar...İsrail'e bunun bedeli ödetilmeli ama İsrail bir özür diler en fazla,başka da birşey olmaz.

Karachali'nin İsrail ile ilgili bir sözü vardır : Körler Ülkesinde Siyonistin Yaptığı Yanına Kar Kaldı...Bugün sana yarın bana mantık sultanlığı.

Sinirimden kafayı yicem yeter artık bu İsrailin yaptıkları tüm ilişkileri kesmek lazım bu şerefsizlerle gerekirse savaşda açacan ne olacaksa olsun.

Savaş açılması konusunda tarafım...

Açılsında kozlarımızı paylaşalım...

Bakalım öyle silahsız insanlara saldırmak ne demekmiş...

Kulağını çeken biri olmazsa yapar tabi.Adamlar dünyanın gözü önünde katliam yapıyor,kimsenin birşey dediği yok.Kurt kocayınca itlerin maskarası olurmuş.Osmanlı'nın en güçsüz zamanlarında bile birşey yapamıyorlardı.Şimdi bir başıboşluk var ortada.Amerikadan zaten ne beklersin,o ondan da berbat.Eski zamanlardaki gibi güçlü olsak,bir şey yapamazlar.Dünyaya yeni bir Osmanlı gerek yada bizim o gibi güçlü olmamız lazım.

Araplar M.City'leri Malaga'ları alacaklarına yanıbaşlarındaki araplara yardım etmez zaten.Cepleri zengin ama kalpleri fakir Araplar...İsrail'e bunun bedeli ödetilmeli ama İsrail bir özür diler en fazla,başka da birşey olmaz.

Karachali'nin İsrail ile ilgili bir sözü vardır : Körler Ülkesinde Siyonistin Yaptığı Yanına Kar Kaldı...Bugün sana yarın bana mantık sultanlığı.

Araplar paranın kokusunu aldığı anda satar birbirini. Bknz. I. Dünya Savaşı'ndaki ayaklanmaları. Şuan Dünyanın en karaktersiz ülkesi de biziz.

Araplar paranın kokusunu aldığı anda satar birbirini. Bknz. I. Dünya Savaşı'ndaki ayaklanmaları. Şuan Dünyanın en karaktersiz ülkesi de biziz.

öyle deme kardesım savaşı herkes ıstıyo ama savaş olması ıcın maddı gucun olması gerek oyle hayda savasalım hurra yok guc olcak

Hiç bir şey yapamaz İsrail bize Kaan...

Kendimizi küçük görmeyelim...

Ben ciddi olarak sivil silahsız insanlara saldırmak ne demekmiş göstermek gerekir...

Hep bu fasist sagcilar yuzunden oluyor bunlar, isci partisi iktidarda olsaydi Israil'de boyle birsey olmazdi.

Ben ciddi olarak sivil silahsız insanlara saldırmak ne demekmiş göstermek gerekir...

Çok nadir de olsa aynı fikirdeyiz Alemdar ancak İsrail gerçekten savaşılacak bir ülke değil ne yazık ki. İsrail, küçük ABD'dir.

Silahlarını aldığın ülkeye karşı savaşamazsın. Bağımlısın çünkü. Böyle Red Alert oynuyormuş gibi görmeyin savaş durumunu. Biz yaparızcılıkla, bizi küçük görmeyin tadında şovla olmaz öyle savaş falan.

Yok kucuk gormuyorum bır yandan pkk ile ugrasıyoruz ermenıstan ayrı bı taraf sımdıde ısraıl savas cıktıgı an cok kotu olaylar olur bende savasmak onların dersını vermek tabıkı ıstıyorum ama sogukkanlı yaklasmak gerekır savas bızı 100 yıl gerı goturur ekonomi coker oyle kolay deyıl savas elbettekı benımde ıcım acıyo bende kahır oluyorum delı oluyorum birtek iran bızım yanımızda olur gerı kalan hep oyle yada boyle kılıfına uydurarak ısraılı tutarlar zor bır durum..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt