İsrail'in Demir Kubbe Hava Savunma Sistemi - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İsrail'in Demir Kubbe Hava Savunma Sistemi

Yapılan eylemler filan showdan farkı yok aynen ülkeyi yönetenlerin yıllardır yaptıkları gibi yani samimiyet yok fakat 2 3 gün önce deniz gezmiş ve brotherlari için ağıtlar yakan sekuler kesimin ne işimiz var Araplarla filan demeside cahilligin farklı göstergesi hayran oldukları deniz özgür Filistin lafını dilinden düşürmedi hatta gitti Filistin'de eğitim aldı kamplarda

Yapılan eylemler filan showdan farkı yok aynen ülkeyi yönetenlerin yıllardır yaptıkları gibi yani samimiyet yok fakat 2 3 gün önce deniz gezmiş ve brotherlari için ağıtlar yakan sekuler kesimin ne işimiz var Araplarla filan demeside cahilligin farklı göstergesi hayran oldukları deniz özgür Filistin lafını dilinden düşürmedi hatta gitti Filistin'de eğitim aldı kamplarda
:crushed:

Mehmetçik Kudüs'e gitmeliymiş. Neden? Yüzyıl önceki dedelerimiz gibi Araplar tarafından karınları deşilip katledilsinler diye mi? Yok öyle yağma! Türk'ün kanı Arap çöllerine akıtılamaz!

Filistin lideri Abbas'tan Rum kesimine destek Kıbrıs Rum kesimini ziyaret eden Filistin Yönetimi Başkanı Mahmud Abbas, Kıbrıs sorununda Rum tezlerini desteklediklerini açıkladı./2009

bırakın rumlardan destek istesinler 100 yıl önce ingilizlerle bir olup osmanlı askerlerini kestiler şimdi ingilizler rumlar ermeniler gelsin kurtarsın sizi birde bunlar için mi üzüleceğim hiç umrumda değil
İyi de Abbas ve bizim hükumet zaten dost değiller ki. Abbas ve ekibi FKÖ tabanlı, hükumetimiz ise HAMAS denilen yapıyı destekliyor. O yüzden buradaki argüman doğru değil.

Filistin'in yöneticilerinin basiretsizliği veya 100 yıl önce yapılan ihanetlerden yola çıkarak ırkçı bir yaklaşım sergilemek doğru değil. Nasıl ki şuan birçoğumuz ülkedeki yöneticilerin gaflet ve dalaletlerinden dolayı bombalanmayı, hayvani müdahaleyi hak etmiyorsak Filistinliler de hak etmiyor. Tarihe bu kadar derin bakacak olursak dostane ilişki kurabileceğin çevrende tek ülke var mı?

Kademe kademe İsrail'in Filistin'i nasıl işgal ettiği ortada. Bir hak var bir de haklı. Dünden beri saldırılarda yaralanan çocukların görüntüleri de mi hiç sızlatmadı içinizi?

Filistin'i şov ve oy meselesine dönüştürenlere zaten diyecek bir şey yok. Dünkü sözde tepki adına toplanıp -salgın ebemizi atlarken hemde- bayrak yakan gafiller gibi müslümanlar oldukça, resmi anlamda ve ticari ilişkilerini sürdürdüğü bir devlete terör devleti diye açıklama yapan idareciler oldukça değişen bir şey olmaz. Filler tepişir, çimenler ezilir.

Filistin'in yöneticilerinin basiretsizliği veya 100 yıl önce yapılan ihanetlerden yola çıkarak ırkçı bir yaklaşım sergilemek doğru değil. Nasıl ki şuan birçoğumuz ülkedeki yöneticilerin gaflet ve dalaletlerinden dolayı bombalanmayı, hayvani müdahaleyi hak etmiyorsak Filistinliler de hak etmiyor. Tarihe bu kadar derin bakacak olursak dostane ilişki kurabileceğin çevrende tek ülke var mı?

Kademe kademe İsrail'in Filistin'i nasıl işgal ettiği ortada. Bir hak var bir de haklı. Dünden beri saldırılarda yaralanan çocukların görüntüleri de mi hiç sızlatmadı içinizi?

Filistin'i şov ve oy meselesine dönüştürenlere zaten diyecek bir şey yok. Dünkü sözde tepki adına toplanıp -salgın ebemizi atlarken hemde- bayrak yakan gafiller gibi müslümanlar oldukça, resmi anlamda ve ticari ilişkilerini sürdürdüğü bir devlete terör devleti diye açıklama yapan idareciler oldukça değişen bir şey olmaz. Filler tepişir, çimenler ezilir.

Sovanizme gerek yok. Turk milleti ve Turkiye Cumhuriyeti dini irki dili rengi ne olursa olsun tarih boyunca hep ezilenin yaninda olmaya calismistir. Bu konu bunun disinda ve ustunde tartisiliyor ve elestiriler Siyasal Islam'in ulkemizdeki kontrolsuz ve basina buyruk hareketleri. Uzulmek ve destek vermek ayri, Mehmetcik Gazze'ye falan demek ayri. Biri insani biri siyasi ve anlami cok bariz. Turk insani ezileni bilir, gorur ve kollar ancak o videodakiler baska amacla oradalar. Tepkiler de sirt donmelerde buna. Oradaki masum bebelere, insanlara degil. Kahrolsun Israil yazinca kahrolmuyor iste oyle.

Dış politikada iyi olduğumuzu düşünen arkadaşlara maalesef CAHİL demek zorundayım. İç politikanın iyi, ekonominin ise çok iyi olduğunu söyleyen vatandaşlardan farkları yok.
Çünkü reis 1100 tl yardım yapıyor Allah razı olsun demekle s400 savunma sistemimiz var, yayılmacı politka izliyoruz vs demek aynı cehaleti gerektiriyor.
Zaten iç politikada iflas ettiler ama dışarıda iyiler demek akla ve mantığa sığacak bir şey değil. Düşünenler için bu sözde büyük ibretler vardır.

Bu arkadaşların 2003'e gidip dönemin ABD dışışleri Bakanı C. Rice'ın BOP açıklamasından sonra plandan şaşma olmadığı görmelerini umuyorum. Gitmişken BOP eş başkanına da selam çakarlar. Belki üstün yahudi cesaret madalyası sahibi olduğu için İsrail'e karşı nasıl politka izlediği ve izleyeceği konusunda fikir sahibi olurlar.
Türkiye sayesinde günü gelip de pkk-pyd bağımsızlığını ilan ettiğinde "ama nasıl olur, biz terör koridorunu bölmüştük" diye şaşırmamaları için diyorum bunu.
Renktaş lafını sırf Cahil dediğin için cevaplıyorum..

Reisimiz 1100 lira yardım yapıyor hamdolsun.. S-400'ümüz var bundan mütevellit yayılmacı politika izliyoruz lafını ben söylemediğim halde bir tarafından uydur kılıfıda benim gibi düşünenlere geçirmeye çalışıp cahil de.. O kılıf bana tutmaz da sana bu yüzden EYYAMCI desem cuk diye oturur.. Ben AKP seçmeni olabilirdim ama muhalefetin yürüttüğü ve eleştirdiği dış politikanın bizi felakete götüreceğini düşünüyorum.. Buna katılmasanda bu söylediklerim malesef katıksız gerçeklerdir..

Biz buralardan elimizi çekelim.. Bize ne buralardan diyip yayılmacı politika izlemeyelim.. Sonra bize karşı oluşturulan cephe bugün olduğu gibi Doğu Akdeniz'de Yunanla iş yapsın , PKK'yı silahlandırsın ve en önemlisi bizle kuruş ticaret yapmasın.. Sonra çıkıp batının milyar dolarlık yatırımlarına gıpta ile bakıp başa gelen hükümetleri bir güzel cahillikle , vasıfsızlıkla suçlayalım.. Zamanında Chirac'ın eğer Ortadoğu ve Afrika olmasa sıradan 3.dünya ülkesi olurduk dediği gibi..

İhracatın yerlerde sürünsün bizde çıkıp dolar neden yükseliyor diye ağlayalım.. Bugün Libya'da Milli meclis başkanı bugün çıkıp Türkiye'nin petrol ihtiyacının tamamını biz karşılayalım derken bunu görmeyecek kadar kör olacağıma Cahil olmak evladır diye diye düşünüyorum..

Bugün Suriyeliler yüzünden 50 milyar dolarımız gitti diyoruz da zamanında Irak'a girmemenin bedelini 40 yılda kaç milyar dolarla ödedik.. Muhaliflerden yandaşlara kadar hesap yapanlara git bak.. En aşağı 500 milyar dolardan ağzını açarken Sadece Suriye'ye girip terör koridorunu parçalamamız bile benim için bu dönemde dış politika için yeterlidir.. Şu anda da aynı şey Irak'ta yapılıyor..

Çok fazla uzatmadan söyleyeceğim şey şudur ki.. Savunma Sanayi'de yaptığın milyar dolarlarca yatırımı kaldırabilmek için silah satacaksın.. Ülkeler etki alanında olmadan o yıkılmış ülkeleri sen inşa edemezsin , o ülkelere ihracat yapamazsın ve akabinde işsizlik ve dolar karşısında bir çıkış yolun olmaz.. Yarın Doğu Akdeniz gibi hayati bir oluşumda senin karşına dikilirler..

Bu yüzden sen yayılmacı politika izlemezsen onlar sana çok güzel yayılır.. Adım kadar emin olduğum gerçek budur..

Renktaş lafını sırf Cahil dediğin için cevaplıyorum..

Reisimiz 1100 lira yardım yapıyor hamdolsun.. S-400'ümüz var bundan mütevellit yayılmacı politika izliyoruz lafını ben söylemediğim halde bir tarafından uydur kılıfıda benim gibi düşünenlere geçirmeye çalışıp cahil de.. O kılıf bana tutmaz da sana bu yüzden EYYAMCI desem cuk diye oturur.. Ben AKP seçmeni olabilirdim ama muhalefetin yürüttüğü ve eleştirdiği dış politikanın bizi felakete götüreceğini düşünüyorum.. Buna katılmasanda bu söylediklerim malesef katıksız gerçeklerdir..

Biz buralardan elimizi çekelim.. Bize ne buralardan diyip yayılmacı politika izlemeyelim.. Sonra bize karşı oluşturulan cephe bugün olduğu gibi Doğu Akdeniz'de Yunanla iş yapsın , PKK'yı silahlandırsın ve en önemlisi bizle kuruş ticaret yapmasın.. Sonra çıkıp batının milyar dolarlık yatırımlarına gıpta ile bakıp başa gelen hükümetleri bir güzel cahillikle , vasıfsızlıkla suçlayalım.. Zamanında Chirac'ın eğer Ortadoğu ve Afrika olmasa sıradan 3.dünya ülkesi olurduk dediği gibi..

İhracatın yerlerde sürünsün bizde çıkıp dolar neden yükseliyor diye ağlayalım.. Bugün Libya'da Milli meclis başkanı bugün çıkıp Türkiye'nin petrol ihtiyacının tamamını biz karşılayalım derken bunu görmeyecek kadar kör olacağıma Cahil olmak evladır diye diye düşünüyorum..

Bugün Suriyeliler yüzünden 50 milyar dolarımız gitti diyoruz da zamanında Irak'a girmemenin bedelini 40 yılda kaç milyar dolarla ödedik.. Muhaliflerden yandaşlara kadar hesap yapanlara git bak.. En aşağı 500 milyar dolardan ağzını açarken Sadece Suriye'ye girip terör koridorunu parçalamamız bile benim için bu dönemde dış politika için yeterlidir.. Şu anda da aynı şey Irak'ta yapılıyor..

Çok fazla uzatmadan söyleyeceğim şey şudur ki.. Savunma Sanayi'de yaptığın milyar dolarlarca yatırımı kaldırabilmek için silah satacaksın.. Ülkeler etki alanında olmadan o yıkılmış ülkeleri sen inşa edemezsin , o ülkelere ihracat yapamazsın ve akabinde işsizlik ve dolar karşısında bir çıkış yolun olmaz.. Yarın Doğu Akdeniz gibi hayati bir oluşumda senin karşına dikilirler..

Bu yüzden sen yayılmacı politika izlemezsen onlar sana çok güzel yayılır.. Adım kadar emin olduğum gerçek budur..

Yok abi bosa yaziyoruz.. Adam gelmis Davutoglu agziyla cevap veriyor. Diyor ki ozetle bu arkadas; "bizde ABD/Cin/Rusya gibi olalim. Silah satalim, yakalim dokelim bizde yayilalim, baskasinin teroristine destek verelim". Sonuc, 10m Suriyeli, bir o kadar Afgan, Somali, Libyali vs.. Giden milyar dolarlar, ac kalan kendi halkin, bozulmus demografik duzenin ve kontrolsuz sinirlarin..

Bugun bu olanlarin en buyuk sebebi bu neo-osmanli kafasi zaten. Bakan ulkenin kurucusu ne demis, nasil bir gelecek ongormus ve ne gibi telkinlerde ogutlerde bulunmus. Ama sunu dememis di mi ? Yasamak icin oldur ? Bir de Libya ornegi vermis. Yiyorsa bize oyle petrol versin bakalim ne yapiyor o Libyayi, oyle ulke kaldiysa tabi. Adi var kendi yok. Once kendi ac halkini doyursun. Dolar almis basini gitmis, bizim Petrol ihtiyacimizi karsilyacaklarmismis. Onu baskanlarini devirmeden hatta katletmeden once dusuneceklerdi. Onu da kimler icin yaptiklarini biliyoruz.

Siyasal İslamcıların şov malzemesi İsrail - Filistin meselesi. Bunu herkes biliyor.

Benim anlamadığım yıllarca eziyet gören, hatta soykırıma uğrayan Yahudiler nasıl bu kadar acımasız oluyorlar. Mescid-i Aksa yanarken sevinç gösterilerinde bulunan, hoplayan zıplayan eğlenen İsraillilerin olduğu videodan bahsediyorum. Nasıl bu kadar şuursuz oluyorlar. Lanet olsun savaşı destekleyen herkese.

Siyasal İslamcıların şov malzemesi İsrail - Filistin meselesi. Bunu herkes biliyor.

Benim anlamadığım yıllarca eziyet gören, hatta soykırıma uğrayan Yahudiler nasıl bu kadar acımasız oluyorlar. Mescid-i Aksa yanarken sevinç gösterilerinde bulunan, hoplayan zıplayan eğlenen İsraillilerin olduğu videodan bahsediyorum. Nasıl bu kadar şuursuz oluyorlar. Lanet olsun savaşı destekleyen herkese.
İnançları gereği acımasız oluyorlar. Tevrat'ta ne yazıyorsa onu yapıyorlar. Yahudiler harici Yahudiler için insan değil, onların kölesi ve hizmetkarlarıdır.

aklı başında yorumlar için teşekkür ederim

siyasal islamcılıkla hesaplaşmanın yeri bebek çocuk kanı veya siyonist işgalin desteklenmesi olamaz

Üst Alt