Issız Adaya düşseniz yanınıza alacağınız 3 şey...


Meşhur, salak sorumuz :ays:

Bu dangalak konu yıllar öncede vardı sanırsam Ama büyüdüğünüzü ve olgunlaştığınızı düşünüyorum. Yani Adriana Limayı alırdım gerisi tırız filan demezsiniz inşallah, amin :ays:

Sorarım size; Issız Adaya düşseniz yanınıza alacağınız 3 şey ne olurdu dostlar :ays:
 
Cevap: Issız Adaya düşseniz yanınıza alacağınız 3 şey...Adriana Lima veya şişme bebekten birini alırdım orası kesin de..
 
Cevap: Issız Adaya düşseniz yanınıza alacağınız 3 şey...Ben hep merak etmisimdir, bu soru niye merak ediliyor ki? :D Issiz adaya duserken acaba uyari mi yapacaklar bize "Kardesim yarin issiz adaya duseceksiz, 3 sey sec kendine" diye. :)
 
Cevap: Issız Adaya düşseniz yanınıza alacağınız 3 şey...hee diyerleri gelir yanii :DDiğerleri Çağları seve bilir ama Quaresma sevmez! :ays::ays:Ben hep merak etmisimdir, bu soru niye merak ediliyor ki? :D Issiz adaya duserken acaba uyari mi yapacaklar bize "Kardesim yarin issiz adaya duseceksiz, 3 sey sec kendine" diye. :)Kasmayalım. Sanki diğer bütün soruların paçasından mantık akıyor, bi bu kötü. Zaten belirttim salakca diye, 2 dakka eğleneceğiz, birinizde öğretmen olmayıverin
 
Cevap: Issız Adaya düşseniz yanınıza alacağınız 3 şey...Sadece avatarımdakini alsam bana yeterdi heralde
heart.gif
:D
 
Cevap: Issız Adaya düşseniz yanınıza alacağınız 3 şey...Kasmayalım. Sanki diğer bütün soruların paçasından mantık akıyor, bi bu kötü. Zaten belirttim salakca diye, 2 dakka eğleneceğiz, birinizde öğretmen olmayıverin

hmm. dikkat edersen genel bir degerlendirmeydi. Sahsiniza yapilmis ciddi bir ogretici girisim degildi. Girgirina yazilmis cumleydi ve s. Oyle bir sey olsaydi yazida :)D ve ya :)) gibi smyleyler olmazdi. Sevgi ve saygi ile. Eglenceye devam. ;)
 
Üst Alt