Istanbul Holidays | Yardım


Hayirli aksamlar renktaslar,Subat ayin son haftasinda( 27 subata dogru) Fransiz bir arkadasim ile Turkiye'ye gelmeyi dusunuyoruz ve sizden yardim istemeye geldim.Hava nasil olur bu ay sonunda, yine çok soguk ve karlimi ? gelirsek neler yapabilirizki arkadasim ve ben iyi zaman geçirelim bu mevsimde, mutlaka tafsiye ettiniz mekanlari soyleseniz super olur, guzel planlariniz varda Istanbulda, yapilcak, gezilcek, gorulcek ne var mesela boyle normal bir butçe için 300-400 € adam basiOnerilerinizi,fikrinizi duymak istedim arkadaslar, yardimci olursan çok memnun olurum :)
 
Cevap: Istanbul Holidays | YardımHava soğuk olur, kar yok.Niye istanbul'a geliyorsunuz gidecek yer bulamadınız mı ? ne planınız varki istanbul'da ? gezip gorulecek yerlere google images'tan bakın iste. insan gidecekse budapeste'ye gider, viyana'ya gider, barcelona'ya gider, hepsini gectim, alp daglarına gider... :ka21:
 
Cevap: Istanbul Holidays | YardımHava soğuk olur, kar yok.Niye istanbul'a geliyorsunuz gidecek yer bulamadınız mı ? ne planınız varki istanbul'da ? gezip gorulecek yerlere google images'tan bakın iste. insan gidecekse budapeste'ye gider, viyana'ya gider, barcelona'ya gider, hepsini gectim, alp daglarına gider... :ka21:Ülke Turizmini baltaladın heis
 
Cevap: Istanbul Holidays | YardımKar yoksa iyi olur :)Abi barcelona'ya gidecektik 5 arkadasnan biletleride 50€ almistik ama babam izin vermedi, sadece Turkiye'ye izin veriyor su an ve peder ne derse o olur :)

Istanbuldan soguttun abi, ben ne hevesle gitmek istiyordum :DBaktim google'den felan ama hep ayni yerler, ben adres felan istiyorum, guzel mekanlarin oldugu yer. Istanbula toplasan 4 kere gitmedim ve pek gezme zamanimda olmadi, onun için sizin yardiminizla guzel bir istanbul turu yapmak istiyorum
 
Cevap: Istanbul Holidays | YardımKar yoksa iyi olur :)Abi barcelona'ya gidecektik 5 arkadasnan biletleride 50€ almistik ama babam izin vermedi, sadece Turkiye'ye izin veriyor su an ve peder ne derse o olur :)

Istanbuldan soguttun abi, ben ne hevesle gitmek istiyordum :DBaktim google'den felan ama hep ayni yerler, ben adres felan istiyorum, guzel mekanlarin oldugu yer. Istanbula toplasan 4 kere gitmedim ve pek gezme zamanimda olmadi, onun için sizin yardiminizla guzel bir istanbul turu yapmak istiyorumistanbul'u bosver reyis. paran cebinde kalsın, hergun pizza soyle daha karlı cıkarsın :ka21:buraya gelip bulacagın tek sey, trafik, duman, tipi kayık insanogulları, carpık kentlesme, cehalet, minibus otobus kornaları, 20 milyon suratsız okadar. he Galatasaray macına geleceksen, al sana sebep! :ka21: ille gezip gorulecek yer istiyorsan da bogazici universitesine git bir cigara yak manzarayı izle yeter ama 15 dk icin okadar yol parası vermeni istemem.
 
Cevap: Istanbul Holidays | Yardımistanbul'u bosver reyis. paran cebinde kalsın, hergun pizza soyle daha karlı cıkarsın :ka21:buraya gelip bulacagın tek sey, trafik, duman, tipi kayık insanogulları, carpık kentlesme, cehalet, minibus otobus kornaları, 20 milyon suratsız okadar. he Galatasaray macına geleceksen, al sana sebep! :ka21: ille gezip gorulecek yer istiyorsan da bogazici universitesine git bir cigara yak manzarayı izle yeter ama 15 dk icin okadar yol parası vermeni istemem.alo 155 pls
 
Cevap: Istanbul Holidays | YardımHava soğuk olur, kar yok.Niye istanbul'a geliyorsunuz gidecek yer bulamadınız mı ? ne planınız varki istanbul'da ? gezip gorulecek yerlere google images'tan bakın iste. insan gidecekse budapeste'ye gider, viyana'ya gider, barcelona'ya gider, hepsini gectim, alp daglarına gider... :ka21:

Emir iyi niyetini biliyorum. Ancak bir Avrupalı gözüyle bakarsan İstanbul'da görülmeye değer çok yer var. Hatta bir İstanbullu olmayan Türk gözüyle bile çok yer var. O kadar da abartmayalım. Sen sürekli orada isen elbette olağan gelebilir. ama yazdıkların mantık dışı. Benim Kanada'dan dostlarım var bu İstanbul'u görmek için servet ayırıyorlar. Elbette bana da gairp geliyor ancak bu eserler ve o şehrin havası çok farklı. O yüzden direkt soruya yardımcı olmak lazım.o tarihlerde İstanbul soğuk falan olmaz. Avrupadan gelen adama bahar havasıdır hatta. Kalacak yer olarak ben alternatif semtleri öneririm. Üsküdar-Kadıköy ve Ümraniye gibi. Özellikle Ümraniye. Onun dışında, Saraylar (Topkapı-Eminönü-Kapalıçarşı-Çemberlitaş mevkii), Galata, Taksim, Edirne Kapı, Fatih ve Üsküdar bölgelerini gezmelerini öneririm.
 
Cevap: Istanbul Holidays | YardımDogru unutmustum pazar gunu derbi maçi var, gidersem belki bilet bulabilirmiyim ?Istanbula giden herkes begeniyo ama sizin anlattiginiz biraz insani sogutuyo :) bilmem deger mi degmemiz acaba Prag yada Budapestemi gitsek :/ Babam beni barcelonaya birakmadi, Rusyaya hayatta birakmaz :DSagolasin Emrah Abi tafsiye edecegin ozel mekan, restoran, ba vs... varmi ?
 
Cevap: Istanbul Holidays | YardımGazi mahallesi, Hacı Hüsrev mahallesi, Dolapdere, Esenler, Karagümrük, Kasımpaşa, Fikirtepe, Zeytinburnu, Balat mahallesi, Tarlabaşı

buraları öneririm ( yanında emanet olsun mutlaka )
 
Cevap: Istanbul Holidays | YardımDogru unutmustum pazar gunu derbi maçi var, gidersem belki bilet bulabilirmiyim ?Istanbula giden herkes begeniyo ama sizin anlattiginiz biraz insani sogutuyo :) bilmem deger mi degmemiz acaba Prag yada Budapestemi gitsek :/ Babam beni barcelonaya birakmadi, Rusyaya hayatta birakmaz :Dİstanbul birçok Avrupa şehrinden çok daha güzeldir. Hatta bir çok dünya başkentinden. Kendine has güzelliği var. Saçma sapan yorumlarla kafanı bulandırma. Sen tadını çıkar.
 
Cevap: Istanbul Holidays | YardımDogru unutmustum pazar gunu derbi maçi var, gidersem belki bilet bulabilirmiyim ?Istanbula giden herkes begeniyo ama sizin anlattiginiz biraz insani sogutuyo :) bilmem deger mi degmemiz acaba Prag yada Budapestemi gitsek :/ Babam beni barcelonaya birakmadi, Rusyaya hayatta birakmaz :DBUDAPESTE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!git, nedemek istedigimi anlayacaksın. paranı sokaga atmanı istemiyorum hepsi bu :ka21:
 
Cevap: Istanbul Holidays | YardımGazi mahallesi, Hacı Hüsrev mahallesi, Dolapdere, Esenler, Karagümrük, Kasımpaşa, Fikirtepe, Zeytinburnu, Balat mahallesi

buraları öneririm ( yanında emanet olsun mutlaka )

Newyork'a giden adama taramalı gerekiyor o halde. Bronx'tan başlar, Time meydanına kadar sıkıntı. 85694 tane semtten cımbızla seçilmiş ilçeler, hepsini gittim bir sıkıntı olmadı. O yüzden insanları yanlış yönlendirmeyelim. Sabaha kadar açık bar bulabileceğiniz tek şehir belkide.Kadıköy barlar sokağı, Caddebostan, Taksim, Etiler, Bebek yüzlerce mekan var.
 
Cevap: Istanbul Holidays | YardımEmrah istanbul'un nesini koruyosun abi ? :D rezil bi yer iste kabul et.istanbul'da tarabya tarafları falan guzel, gerisi copluk. bagdat caddesi etiler bebek istanbul'a ozel degilki, her buyuk sehirde var oyle magazalı fondotenli kadınların harman oldugu bolgeler.
 
Cevap: Istanbul Holidays | YardımTesekurler arkadaslar yardim için :D Budapeste aklima kalsin, bu yaz gitmeye çalisirim Allah'in izniyleEsenlere gittim amcamlar orda oturuyordu, bosuna kandirmaya çalismayin :)Mekanlar hep içkilimi ? en iyi kizlar nerde bulunur ? Reina'ya gitme ihtimalim var bir akraba ile, iyimi orasi ?
 
Cevap: Istanbul Holidays | YardımNewyork'a giden adama taramalı gerekiyor o halde. Bronx'tan başlar, Time meydanına kadar sıkıntı. 85694 tane semtten cımbızla seçilmiş ilçeler, hepsini gittim bir sıkıntı olmadı. O yüzden insanları yanlış yönlendirmeyelim. Sabaha kadar açık bar bulabileceğiniz tek şehir belkide.Kadıköy barlar sokağı, Caddebostan, Taksim, Etiler, Bebek yüzlerce mekan var.öylesine yazmıştım yahu gelsin tabi İstanbul iyidir
 
Üst Alt