Istanbul Holidays | Yardım - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Istanbul Holidays | Yardım

Cevap: Istanbul Holidays | Yardım

Gsbonus nasil bulcam ? abone olan bir arkadastanmi ? Vallah bilet bulabilirsem hayallim gerçeklesir, hiç firsattim olmadi Galatasarayimizin canli maçini izlemeye, hemde Bjk'e karsi atmosfer super olur, off bulsam varya en mutlusu ben olurum

Pulp bar gibi bir yeremi abi ? videodan izledim boyle rockçu felan var, kulaga hos gelmedi muzikler hemde, ins'Allah dedigin kadar iyidir :)

Tessekurler bilgiler için, not aldim, ona gore bir program yapacam :) yemek mekanlari ve aktivite yapmak için tavsiyeleriniz ne olabilir ? (hamam, vs... ) hersey uzrinden bilgi almak istiyorum kusura bakmayin :) ben hepsinden en çok hangiler bizim hosumuza gidebilecek sekilde liste program yapacamda onun için

Gsbonus nasil bulcam ? abone olan bir arkadastanmi ? Vallah bilet bulabilirsem hayallim gerçeklesir, hiç firsattim olmadi Galatasarayimizin canli maçini izlemeye, hemde Bjk'e karsi atmosfer super olur, off bulsam varya en mutlusu ben olurum

Pulp bar gibi bir yeremi abi ? videodan izledim boyle rockçu felan var, kulaga hos gelmedi muzikler hemde, ins'Allah dedigin kadar iyidir :)

Tessekurler bilgiler için, not aldim, ona gore bir program yapacam :) yemek mekanlari ve aktivite yapmak için tavsiyeleriniz ne olabilir ? (hamam, vs... ) hersey uzrinden bilgi almak istiyorum kusura bakmayin :) ben hepsinden en çok hangiler bizim hosumuza gidebilecek sekilde liste program yapacamda onun için

gsbonus kartı olan bir arkadaş bulucan . bonus için çıkış tarih ve saatini kontrol edip uygun saatte aktif olmaya çalışıcaksın

:)

Istanbul guzeldir hostur gezilecek cok yeri var tarihi bir kent vs. vs. Fakat Istanbul kadar trafik cilesi olan bir Avrupa metropolu gørmedim.

Paris Trafiği :eek: Selen

paris_trafik.jpg

nüfusu İstanbul'Un yarısı falan

dusseldorf - Google-søgning

Bu kenti de gør derim eger imkanin varsa. Hep digerleri Kopenhag olsun Berlin olsun vs. vs. bilinir ve insanlar gider burasi biraz arka planda kalmis bir kent. Fakat gayet guzel bir kent. Skytrain de var.

Avrupa'da Viyana dışında diğer şehirler sıradan . En doğal tarih etkileyici eserler Viyana'da var

Pulp rock-jazz mekanıdır. Bulunduğu binanın tam karşısında 2 adet club var. Karşılıklı. Sarmazsa oraya geçersin. Reina ise tamamen club tuzludur biraz. Etiler'de birçok mekan var. Sen en iyisi Reina civarlarına git. Ortaköy-Bebek taraflaırna yani.

Hürrem'in yaptırdığı Hamam mevcut aynı bölgede (Yerebatan Sarnıcı - Topkapı alanı) orada yeme-içme yerleri mevcut. SultanAhmet köftesi yersiniz. Oraya hastır. Kurufasulyeciler var. Sağlamından. Orijinal onu yiyebilirsiniz. Eminönü sahilde balık-ekmek, Haliç'te balık-meze vs. Kafadan görmen gereken semtler-mahalleler Üsküdar-Eminönü-Beyazıt-Fatih-Etiler-Bebek-Beşiktaş-Ortaköy-Galata-Taksim...

İlk mesajında 300-400 € demişsin de cebinde 300-400 € ile gelmeyeceksin değil mi buraya? :D İyi bir tatil için, iyi bir kalacak yer bulman lazım bence... Ki çok lüks yerlere gitmek istersen bu parayı sadece kalacak yer için kullanırsın. :)

Tek tek fotolarla gelmeyin. Simdi Istanbul trafik yazsak yuzlerce foto ekleriz. Istanbul buyuk metropoller icerisinde ( tarihsel guzelligini ve gezilecek olmalidir kesinlikle ) trafik olsun kentlesme olsun vs. vs. acisindan geri. Bu durum Istanbul'u køtu yapmaz hatta Istanbul'u Istanbul yapan kaosudur.

Tek tek fotolarla gelmeyin. Simdi Istanbul trafik yazsak yuzlerce foto ekleriz. Istanbul buyuk metropoller icerisinde ( tarihsel guzelligini ve gezilecek olmalidir kesinlikle ) trafik olsun kentlesme olsun vs. vs. acisindan geri. Bu durum Istanbul'u køtu yapmaz hatta Istanbul'u Istanbul yapan kaosudur.

Trafiğe girmeden de seyahat edilebilir İstanbul'da. Turistleri bağlayan trafik sorunu yok. Ümraniye'de bir otelden çıkıp Eminönüne 1yarım saatte rahatça deniz ulaşımıda kullanarak gidilebilir. Avrupa'da o sürede bütün şehri geçersiniz bina görerek:)

Geçen ay arkadaşım eşi ile gitmiş Paris'e koyduğu fotoları gördüm bir nane yok:)

İstanbul 15-20 sene önce yaşanılacak biryerdi bence Ben buraya geldiğimden beri odada oturmaktan daha memnunum Gezilecek yerler elbet var ama yaşanılmaz nüfus oldu 15 milyon trafik başı çekiyor hayat pahalı Türkiye'de tek sevdiğim yer İzmir'dir ötesi yok

Nasil bir Paris'te bir nane yok. Dalga mi geciyorsunuz. :) Anlamiyorumki. Istanbul tamam yazdim guzeldir gezilecek cok yeri vardir vs. vs. fakat kalkip Paris icin bir nane yok demek de garip bir sey.

Tamam saol abi baya yardimci oldun Istanbulu gemis gibi oldum, yasamayi bilen bir abisin :D

Burda Gsbonus olan bir arkadasl bana yardim olmak isterse çok memnun olurum, yada yonetebilirse beni.

Butun dediklerinizi not aliyorum, param olsun dunya turuna çikacam, arjantina, uruguay, australia, thailand ... :D

Izmirde kuzenim okuyor, bu yaz ins'Allah yanina gidecem, ordaki universitedeki kizlar supermis ..

Paris'te fena degil aslinda ama ozel bir ambiyansi yok, nasil desem fransizlarin dedigi gibi "charme" bulamiyorum bu sehirde ve çok sIkIci geliyor bana, adamlar sey gibi dikilmis metal parçasini gormek için 1000 lerce km yapiyorlar .. degmez yani

Üst Alt