İstanbul Üni. İngilizce İşletme Bölümü - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İstanbul Üni. İngilizce İşletme Bölümü

Cevap: İstanbul Üni. İngilizce İşletme Bölümü

Hmm anladım. Yani bilmeyen bir adam ben uzak yol kaptan olacağım diye yazsa bu bölümü yanar :asd:

Ben de senin dediğin gibi şeyler duymuştum.

Bu arada Abdullah abi de senin bölümden mezun sitenin admini ;)

Aynen öyle :D Ama tutturursan deli para var arkadaşım 2.sınıf şimdiden çalışmaya başladı Çukurova gurubunda maaşlı :eek:

Evet Abdullah Abide bizim bölümden mezunmuş ama konuşamadık hiç okul hakkında :eek:

Aynen öyle :D Ama tutturursan deli para var arkadaşım 2.sınıf şimdiden çalışmaya başladı Çukurova gurubunda maaşlı :eek:

Evet Abdullah Abide bizim bölümden mezunmuş ama konuşamadık hiç okul hakkında :eek:

Denizcilik de öyle. Ben mesela yazları staja çıkmayı düşünüyorum çok iyi para var. Zorunlu değil ama staj iyidir.

İşletme çok fazla alternatifli bir meslek diye düşünüyorum ben öyle değil midir ??

işletme bitirince direk dolgun maaşla yönetici olmak imkansız

bilgisayarı çok iyi bilmek de gerekli değil

işin ne ise onun gerektirdiği çok da zor olmayan programları zaten öğrenirsin

ingilizceyi çok iyi bilmek tabiyki gerekli haklısın hem de konuşabilecek düzeyde bilmelisin

Birçok öğretmenim eğer Boğaziçi'nde okumayacaksan işletme okuma diyor. Uyarayım da.:)

yorumlara bakiyorum da herkes rehberlik ogretmeni kesilmis ,isletmeciden isletmeciye fark var.Iktisat okuyup da London School of Economics'te master yapip su an 15 bin lira maas alan akrabam var ,Marmara isletme bitirip 1.500 liraya talim eden arkadaslarim da var.Bu tarz islerde cevre ,yabanci dil ve yurt disinda uzerine devam ettiginiz brans cok onemli gider bir Cince ,Rusca ogrenirsiniz bir de dis ticaret hukuku okursunuz bambaska kapilar acilir.

Yani işin özü kendini ne kadar geliştirebildiğinde önü benim de düşündüğüm gibi her zaman açık.Teşekkür ederim herkese :)

Simdiden deyeyim............Isletme bitiren Issizlik kervanina adaydir:D

Okuyacaksan BILGISAYAR MUHENDISLIGINI okuyacaksin !

isin garanti ve parasida cok iyi:) :)

Abim %100 burslu Koç Üniversitesi Fizik - İşletme mezunu. Ardından gene Koç'ta %100 burslu master yaptı işletme üzerine. Şu anda da doktorasını Yeditepe'de gene burslu yapıyor.

30 yaşına geldi, anca adam akıllı bir maaşla işe girdi (1 sene falan oldu). Daha önceden o kadar şirkette çalıştı (Danone, Gillet, Hsbc vs.) ancak tabiriyle hepsi "adam s...meye" o kadar meraklılar ki.

Milyonlarca işletme mezunu var :eek: ama ben de zamanında Hacettepe İngilizce İşletmeyi 5 kişiyle kaçırmıştım :asd: İnsan işletme yazmak istiyor önce :D

Üst Alt