İstanbul'da İş İmkanları Nasıl ? - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İstanbul'da İş İmkanları Nasıl ?

Cevap: İstanbul'da İş İmkanları Nasıl ?

Hahaha Galatasaraylıların milli kahramanı Olgun Peker yetmezmi adam 100 yıllık düşmanımızı çökertti 6 ayda yetmezmi :asd:

Mafyacılık oynuyorlar anca onlar. Gerçek mafyayı söyliyeyim sana ben :) M. Ali Ağca, Oral Çelik (Papa' yı bile vuranlar bizden çıkıyor hacı dikkat et Malatya hakkında söylediklerine ) :)

Onlarda kullanıldılar be kardeşim bunlar derin mevzuular hiç girmeye gerek yok. 1 elin 5 parmağı nasıl farklıysa her yerin iyiside vardır kötüsüde. Babamın oğlundan başkasına kefilde olmam lafta söylemem. Ha yanlış anlamayın babamın benden başka oğlida yoktur. Burda maksat muhabbet makara. Ama nasıl çöketttik feneri :asd:

Mafyacılık oynuyorlar anca onlar. Gerçek mafyayı söyliyeyim sana ben :) M. Ali Ağca, Oral Çelik (Papa' yı bile vuranlar bizden çıkıyor hacı dikkat et Malatya hakkında söylediklerine ) :)

Mahir kilosu 5 liradan 10 kilo fındık istiyorum. Veya maç biletin benden.

Levent senden de kayısı...:)

Başkan para birşey değilde bir evdekilere sorayım bu sene fındık getirdilermi memleketten. Bir kaç senedir biz toplamıyoruz Halamlara filan bırakıyoruz reis. Hediyem olur sana. ;)

Bu sene fındık kıtlığı var anasını satayım. Çevremde 1905 tane Ordu'lu Giresun'lu var, bir tanesinden bulamadım iyi mi? Marketlere bakacağız artık.

Dönmeyi düşünme kolay kolay.Çok aranılan bir eleman olacaksın ki İstanbul'da rahat yaşayasın.

Hollanda'da yaşamak için nelerimi vermezdim , istanbul artık yaşanılacak yer olmaktan çıktı bana göre burası değilde genel olarak çoğu insan istediği işi yapamaz durumda yerinde olsam orada kalırdım

Universiteyi bitirdikten sonra ben de Istanbul'a yerlesmek istiyorum, fakat Turkiye'de yasayanlarin cogu bunun buyuk bir hata olacagini, oralara alismanin cok zor olacagini ve hersey gorundugu gibi toz pembe olmadigini soyluyor. Sonradan Istanbul'a yerlesip alisanlari da, alisamayip geri donenleri de taniyorum. Cok zor bir karar, hayirlisi olur insallah.

İstanbulda iş var ama karın tokluğuna ;) Mesleğini söylersen ona göre bi cevap verilir.

Üst Alt