İstanbul'da poster alınacak yer? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İstanbul'da poster alınacak yer?

Cevap: İstanbul'da poster alınacak yer?

Arkadaşlar ilk mesajı okuyabilir misiniz öncelikle bi? Kartal-Bostancı-Erenköy arası diyorum. Taksim'de Atlas Pasajında Kadıköy'de Akmar pasajında vs. olduğunu ben de biliyorum :)

baslikta niye istanbul yazdin o zaman davar kucukcekmecede var diyen cikarsa haksiz mi olur [bence olmaz]

baslikta niye istanbul yazdin o zaman davar kucukcekmecede var diyen cikarsa haksiz mi olur [bence olmaz]

Başlığa leş gibi KARTAL-BOSTANCI ARASI POSTER ALINACAK YER Mİ YAZACAĞIM allah allah. Kadıköy'de Akmar pasajı vs. çok içeride, oraya gitmek cidden yorucu bu taraftan. Taksim'e de gidene kadar sipariş etmeyi tercih ederim o nedenle yakın bir yer arıyorum.

Arkadaşlar ilk mesajı okuyabilir misiniz öncelikle bi? Kartal-Bostancı-Erenköy arası diyorum. Taksim'de Atlas Pasajında Kadıköy'de Akmar pasajında vs. olduğunu ben de biliyorum :)

10 dk lık yol sorun olmaz diye dedim ama tabi alış veriş yaptıktan sonra sıkıntı olabilir o yüzden dikkate almadım.Kusra bakma

10 dk lık yol sorun olmaz diye dedim ama tabi alış veriş yaptıktan sonra sıkıntı olabilir o yüzden dikkate almadım.Kusra

bakma

Büyük boy olacağı için poster götür-getiri sorun oluyor Osman. Problem değil, yardım etmen bile yeterli benim için. Hatta örnek olarak verdiğim posteri arkadaşım Akmar Pasajı'ndan almıştı. Gayet de güzel :)

Benim verdiğim site gayet iyi, bir keresinde Dark Side of the Moon albümünün posterini almıştım. Oldukça hızlı ve güvenilir. ;)

Ofisleri nerede biliyor musun Adem? Gidip direkt oradan almak istesem mesela?

Bir de ne kadar zamanda getirdiler sana posteri?

Teslim süreleri stoklarına göre değişiyor, benimki 24 saat idi; 24 saat olmadan getirdiler. Türkiye'de ofisleri yok diye biliyorum ama burada satış ortakları ya da stokta tuttukları bir alan falan vardır herhalde, bu kadar hızlı getirdiklerine göre...

Ama kesinlikle güvenilirler.

Teslim süreleri stoklarına göre değişiyor, benimki 24 saat idi; 24 saat olmadan getirdiler. Türkiye'de ofisleri yok diye biliyorum ama burada satış ortakları ya da stokta tuttukları bir alan falan vardır herhalde, bu kadar hızlı getirdiklerine göre...

Ama kesinlikle güvenilirler.

24 saat olsa şimdi yarın isterim hemen Cumartesi getirsinler diye de güvenemiyorum şahsen 1 günde getireceklerine. Mail attım neyse dönmelerini bekliyorum.

Önümüzdeki hafta salı günü doğum günü olan bir arkadaşım var. Ona bir şey göndermek istiyorum bu siteden.

Öyle bir seçenek var mı Adem? Yoksa kendi evime sipariş edip sonra mı göndermem lazım.

Önümüzdeki hafta salı günü doğum günü olan bir arkadaşım var. Ona bir şey göndermek istiyorum bu siteden.

Öyle bir seçenek var mı Adem? Yoksa kendi evime sipariş edip sonra mı göndermem lazım.

Tabi var. :) Hediyeyi göndereceğin kişinin adresini yazıyorsun, sonra "Bu sipariş, hediye satın alma işlemine yöneliktir" checkboxını işaretliyorsun, hediye şeklinde göndermiş oluyorsun.

Üst Alt