İşte 10 Numaranın Yeni Sahibi! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İşte 10 Numaranın Yeni Sahibi!

Cevap: İşte 10 Numaranın Yeni Sahibi!

fotomacin basligi

3134zt5.jpg
gelde sovme bu adamlara

Numaraya çok takılmamak lazım. Kaptanlık verilse neyse de...Melo kiralık ve ayrıyetten bir motivasyon kaynağı dahi olabilir düşüncesindeyim.

fotomacin basligi

3134zt5.jpg
gelde sovme bu adamlara

Az sayıdaki işini layıkıyla yapan medya mensubu hariç, geri kalan hiçbirine zerre saygı duymuyorum. Benim için ******den farksızdırlar.

30 dan sonraki numaralar hep antipatik geliyor bana. 70,80,90 gibi fantazi numaralar almasalar olmazmı.

İlla 10 numara vermeleri şart mı, adama zorla 10 numarayı giydirdiler,bir de ben istedim diye söyletirler ağzından,4 kalmadı 10 verelim diye kandırmışlardır kesin,taktik de şu,10 numara transfer istiyordunuz alın size 10 numara :lol: Buna bakarsak bizde CR7 Aydın da var :lol:

Efsaneleşmiş formalar asılır. Metin Oktay-Hagi,olay biter :)

Anca biri gelir,GS takımında fenomen olur,sana seneye 10 numarayı veriyoruz bunu hakkettin derler,bu oyuncu içinde bir şeref olur :)

Katılıyorum tamamıyla.

Hiç beklemediğim bi karardı açıkçası. Hayırlı olsun Allah utandırmasın. 10 numarayla Hagi performansı sergiler inşallah :D

Şu Fotomaç'ın haberine sabah sabah sövdürecekler töve estağfurullah ... Adam kazma diye Juventus'a astronomik bir fiyata transfer oldu değil mi ? Sinir oldum ya ...

Numaraların tabi önemi yok da 10 numara farklıdır sonuçta taraftarın gözünde.Ben 10 numarayı alacak oyuncunun daha özel birisi olmasını isterdim.Özelden kastım da illa Hagi gibi birisi değil O'nun gibisi gelmez zaten bir daha ama ne bileyim işte özel.Mesela atıyorum Forlan gelseydi 10 numara ona yakışırdı.Ya da Diego'ya.

Ne kadar acitmisiz zamaninda yahu :) Bu Galatasaray düsmanligina sadece gülüyorum artik. O zamanlar bunlarin cektigi ne büyük bir aci olmali :) Aman Allahim :)

Felipe Melo da 2 mac sonra kapaklar hepsini. Agzi acik izlerler.

4 Numara yakışıyordu ama 10 numarayı birisi alacaksa o almalıydı , Selçuğa yakışmaz çünkü 10 numara

Beyler fotomaç'ı gördünüz mü adam daha 10 numarayı alır almaz herifler bi taraflarından haber uydurup Melo'ya kazma demişler şaka gibi ya Allah belanızı versin sizin şerefsiz medya..

Üst Alt