İşte Amrabat'ın Maliyeti!


d26e9nordi.jpg
Kayserispor’dan Galatasaray’a transfer olan Nordin Amrabat’ın sözleşme bilgileri KAP’a bildirildi.Haberin Devami GSC Portal'da
 
Cevap: İşte Amrabat'ın Maliyeti!E 8 milyonu tamamen biz mi vermişiz? Hani Amrabat bişiler vermişti cebinden? Yalan mı oldu bu şimdi?
 
Cevap: İşte Amrabat'ın Maliyeti!Hayırlı olsun hoşgeldin aslan parçası amrabat bonservisine 8.6 milyon € verdik değil mi?Yoksa 5.6 milyon € mu.
 
Cevap: İşte Amrabat'ın Maliyeti!Amrabat normalde 1.6-1.8 gibi bir rakama imza atacaktı.Ama 1'e imza attı.3 sene kalsa 2.4 m ediyor.800 de ayrıca var
 
Cevap: İşte Amrabat'ın Maliyeti!Cebinden verdi olayını yanlış anlıyorsunuz beyler. Adam çıkartıp cebinden nakit ödeme yapmadı. Evvela 1.750 civarı bir para ile anlaşılmasına rağmen bonservisi problem olunca 1'e indirdi isteğini. Oradan artanla bonservise destek çıkmak için.
 
Cevap: İşte Amrabat'ın Maliyeti!başka bir adam alsak 3 milyon euro verecektik ambarat 1 verdik yıllık 2 milyon euro kardan 5 yıldan 10 milyon euro kardayız total de de karlıyız. :)
 
Cevap: İşte Amrabat'ın Maliyeti!abdülrahim albayrak daha en başında sponsor bulmuştuk dedi. amrabat için (ulusoy-sabancı-albayrak ) devreye girdi .GSyın kasasından en fazla 5 milyon avro çıktı.yok hayır efendim diyosanız buyrun sabaha kadar amrabatın bonservisini,alacağını tartışın. bıktım hep aynı sohbetten.
 
Cevap: İşte Amrabat'ın Maliyeti!Amrabat kendi anlaşmasın 700 bin euro civarı indirim yaptı ayrıca kendi bonservisinin %10'dan vazgeçti bu da 800 bin euro oluyor.Yaraya ilaç olur.
 
Cevap: İşte Amrabat'ın Maliyeti!Hayırlı olsun, Amrabat gelmeyi çok istedi, inşallah güzel başarılar yakalarız Amrabat ile.
 
Üst Alt