İşte Antalyaspor Karşısında İlk 11'imiz! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
DV2HNUxW0AApt_w.jpg

Cok sükür Carrasso.
Linnes her ne kadar defansif yönü zayif olsa bile formayi hak etti.
Bravo Fatih hoca.

Son düzenleme:
mariano 'nun bir derdi var sanırım

Belhanda kesik yedi sağlam döndü

Serdar kesik yedi sağlam döndü

Gomis yeri geldi Eren 'in arkasında bekledi sağlam döndü

İnşallah Mariano 'da sapasağlam dönecektir ...

:DD mariano kesiği yemiş bravo hocam. Formsuz adamı keseceksin Fatih hocanın bu adalet anlayışını seviyorum.

İyi Eray macerasına girmemiş en azından, Mariano bence en iyi 3 oyuncumuzdan biri ama formsuz olduğu bir gerçek bakalım Linnes formsuz Mariano kadar efektif olacak mı bu maçta bile

Hobaa, Mariano yedekte. İç saha maçlarında çok aktif oynuyordu aslında, son zamanlarda deplasmanlarda kaybolmaya başlamıştı, bu hafta da kesilmeyebilirdi. Yine de hoca Linnes'e hakkını vermek istemiş olabilir.

Onun dışında orta ikiliden biri Tolga olmalıydı, bana kalırsa Tolga'nın adı ilk yazılıp, ikinci oyuncu Selçuk veya Donk olmalıydı Fernando gelene kadar.

Genel hatlarıyla takımı iyi buldum herşeye rağmen. Özellikle ofansif gücümüzü maksimumda tutmak adına ileri dörtlüyü bugünkü isimleri kullanarak oturtmalıyız. Yasin, Sinan, Eren kulübeden dahil olan isimler olmalı.

Donk seciminin en mantikli aciklamasi, son mac orta sahanin cok iyi islemis olmasi.
Tabii bu mac nasil olur bekleyip görmek lazim.
Bence kabul edilebilir bir secim.

Son düzenleme:
Üst Alt