İşte Aslan'ın Teknik Direktör Adayları! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
profesyonel düşünün biraz. fanatik demeçlerle iş yürüseydi bizden fenere fenerden bize hakeza tinercilere vs kimsenin gitmemesi lazımdı .

Duygusal düşünecek olursak 6 ayda şampiyon yapabilecek tek bir hoca adayı vardır o da Terim onun haricinden kralı gelse şu süre zarfında şampiyonluk şansımız %5'den fazla olmaz. Profesyonel düşünecek olursak Alman bir hocayla anlaşıp önüne 4.5 yıllık bir sözleşme koyarım kalan sürede ne yapar bilemem ama başarısız olsa dahi seneye de devam edip doğru sistemle ve taktikle şampiyonluk kovalarım. Ersun Yanal'ın puan ortalaması şimdiye kadar 2.00 üzerine çıkmamış bir teknik direktör fener 2013 de şampiyon yaparken bile düşük bir puanla şampiyon yaptı o sene bizim sayemizde şampiyon oldular eğer ki Terim devam ediyor olsaydı o sene açık ara gene sene sonu şampiyon olacaktık. En basiti Hamza Hamzaoğlunun kısa kariyerindeki başarıları > Ersun'un başarıları

Son düzenleme:
Duygusal düşünecek olursak 6 ayda şampiyon yapabilecek tek bir hoca adayı vardır o da Terim onun haricinden kralı gelse şu süre zarfında şampiyonluk şansımız %5'den fazla olmaz. Profesyonel düşünecek olursak Alman bir hocayla anlaşıp önüne 4.5 yıllık bir sözleşme koyarım kalan sürede ne yapar bilemem ama başarısız olsa dahi seneye de devam edip doğru sistemle ve taktikle şampiyonluk kovalarım. Ersun Yanal'ın puan ortalaması şimdiye kadar 2.00 üzerine çıkmamış bir teknik direktör fener 2013 de şampiyon yaparken bile düşük bir puanla şampiyon yaptı o sene bizim sayemizde şampiyon oldular eğer ki Terim devam ediyor olsaydı o sene açık ara gene sene sonu şampiyon olacaktık. En basiti Hamza Hamzaoğlunun kısa kariyerindeki başarıları > Ersun'un başarıları

fener bize fark atıp şampiyon oldu . tudor gibi eli donunda oynatmazdı takımı ofans oynatırdı ürkmezdik ondan bundan . hamza denen ırkçı ise prandelli'nin kısa vadede ekmeğini yedi. sonra iş kendisine kalınca beceriksizliği kadro tercihi elinde patladı.
neyse inşallah terim gelir de siz haklı çıkarsınız da ben utanmaya da razıyım

fener bize fark atıp şampiyon oldu . tudor gibi eli donunda oynatmazdı takımı ofans oynatırdı ürkmezdik ondan bundan . hamza denen ırkçı ise prandelli'nin kısa vadede ekmeğini yedi. sonra iş kendisine kalınca beceriksizliği kadro tercihi elinde patladı.
neyse inşallah terim gelir de siz haklı çıkarsınız da ben utanmaya da razıyım

Sonuç utanmak değil umalım ki sene sonu bir şekilde şampiyon olalım burada ben haklı çıktım olayı da değil sonuç herkesin mutluluğu ve kulübün biraz da olsa ekonomik olarak nefes alması yoksa X hoca şampiyon yapsa bile saygı duyarım ama gerçek pencereden bakarsak bunu ondan başkasının da yapmasının imkanı yok gibi gözüküyor. Tabi Terim'in de gelip yapacağını bilemeyiz fakat ikinci yarı fener deplasmanı hariç 16 maça da favori çıkacağımızı düşünürsek bu avantajı kullanabilecek bir teknik direktör olması şart :D

Bu yönetim Terim i getiremez. Tudor gibi kolay kovabileceği yabancı bir hoca getirecekler. Blanc ve Koeman tazminatlı olur. Adı geçen Preudhomme Dursun ve ekibi için ideal. Gitti güzelim sezon. Gözümüzün önünde mu dar ettiler sezonu.Hatta onümuzdeki 2 sezonu da.

Sonuç utanmak değil umalım ki sene sonu bir şekilde şampiyon olalım burada ben haklı çıktım olayı da değil sonuç herkesin mutluluğu ve kulübün biraz da olsa ekonomik olarak nefes alması yoksa X hoca şampiyon yapsa bile saygı duyarım ama gerçek pencereden bakarsak bunu ondan başkasının da yapmasının imkanı yok gibi gözüküyor. Tabi Terim'in de gelip yapacağını bilemeyiz fakat ikinci yarı fener deplasmanı hariç 16 maça da favori çıkacağımızı düşünürsek bu avantajı kullanabilecek bir teknik direktör olması şart :D

evimizdeki maçlar dahil hiçbir maç garanti değil artık . ne biz sene başındaki takımız ne diğer takımlar . sebebi ne bilmiyorum ama takım kasden oynamıyor sanki. sene başında ısıran basan takım yok artık.

evimizdeki maçlar dahil hiçbir maç garanti değil artık . ne biz sene başındaki takımız ne diğer takımlar . sebebi ne bilmiyorum ama takım kasden oynamıyor sanki. sene başında ısıran basan takım yok artık.

Sene başındaki takım daha Tudor'u çok tanımıyordu ve çatır çatır toplarını oynuyorlardı ama Tudor'u tanıdıkça performansları düşmeye başladı çünkü Tudor oyunculara soğuk yaklaşan bir karakter her galibiyetten kendine pay çıkarıp yenilgiler de veya hatalarda futbolculara pay çıkarıyorsa zaten oyuncular %10 performans bile sergilemezler. Şunu bile iddaa ediyorum yeni gelecek hoca Terim olursa Belhanda hakkında bir çok insanın fikri değişip hayranlığa başlayacaktır aynı şekilde Fernando, Ndiaye, Feghouli ve diğerleri içinde bu dediğim geçerli daha biz şu ana kadar gerçek potansiyeline ulaşmış bir takım seyredemedik kayseri maçından sonra performansımız her maç artacakken tam tersi performans düştü. Bu takım ne zaman gerçek potansiyeline çıkarsa tüm medya ağzı açık şekilde izlemeye başlar

Yabancı hoca getireceksen sene başında kadro kurulmadan önce sistem kuracak hoca getirecektin. Tudor gibi çömeze Galatasaray'ın kasasını zorlayan takım kurdun şimdi yeni hoca getirip takım kuramazsın. Ha yine sistem kuracak birini getir olabildiğince toparlasın, birer ikişer takviye etsin yine kabul ama

Koeman nedir lan.

Bilic iyi futbol oynatan bir adam ama böyle bir ligde bizi şampiyonluğa taşıyacak meziyetleri yok Blanc hariç mantıklı bir yabancı tercihi göremiyorum.

Nevzat Dindar‏ @nevzatdindar

Karabük-Tudor gibi bidaha olmayacak. Bu yüzden Paul Le Guen ve Marius Sumudica olmayacak!

Üst Alt