İşte Aslan'ın Teknik Direktör Adayları! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
AyJzgv.jpg

Erken seçim kararı alan ve Tudor’la yolları ayıran Galatasaray’da sürpriz gelişmelerin ardı arkası kesilmiyor.

İşte teknik direktör adayları...

1-Koeman

Süper Lig’deki Yeni Malatyaspor yenilgisi, Galatasaray’daki tüm taşları yerinden oynattı.Erken seçim kararı alan ve Tudor’un görevine son veren Sarı-Kırmızılı yönetim, şimdi yeni hocasını arıyor. Gündemde ise sürpriz bir isim var...

Başkan Dursun Özbek’in, Malatya maçı sonrası Hollandalı teknik adam Ronald Koeman’ı arattığı öğrenildi.
Son olarak Everton’ı çalıştıran 54 yaşındaki hocayla, futbol direktörü Cenk Ergün’ün görüştüğü ifade ediliyor.
Eğer taraflar anlaşırsa, Özbek’in ara transfer dönemindeki tüm planlarını Koeman’la yapmayı planladığı belirlendi.
Şu sıralarda boşta olan Ronald Koeman, teknik direktörlük kariyerinde Everton, Southampton, Feyenoord, Alkmaar, Valencia, PSV, Benfica, Ajax, Vitesse, Barcelona ve Hollanda’yı çalıştırdı.

2-Blanc

Blanc ve yönetim arasında 2 hafta önce de bir görüşme yapılmıştı.
Fransız teknik adam, hem tecrübesi ve başarıları hem de takımda çok sayıda Fransızca konuşan oyuncu olması sebebiyle adaylar arasında.

3-Fatih Terim

Eğer yerliye dönülürse, yönetimin ilk tercihi Fatih Terim olacak.
Ancak tecrübeli hocayı, eski başkan Ünal Aysal’la yaşadığı olumsuz diyaloglar nedeniyle camiada istemeyenlerin olması, Özbek’i düşündürüyor.

Fanatik

GSCimbom Portal

Son düzenleme:
koeman tada blanc gelsin. haziran ayında kovarız olmadı eylül yada ekimde kovarız, 5 milyon eurodan aşşağı tazminat ödemeyiz. bunların getirdiği abuk subuk oyuncularda başımıza kalır.

ohh ne güzel.

Hala mı yabancı hoca ? Yani gerizekalı olsa anlamıştı bu saatten sonra yabancı hocayla şampiyon olunamayacağını. Koeman, Blanc vs. nereye geldiğini anlayana kadar Avcı ve Şenol'un takımları arayı açar gider. Bakarız arkalarından.
Fatih Terim olmuyorsa Galatasaray seviyesinde ve boşta olan tek isim var, o da Ersun Yanal. Kendisinin pek sevilmediğinin farkındayım - ben de sevmem- ama bu sene şampiyon olamamanın bedeli hiç olmadığı kadar ağır. Macera arayacak durumumuz yok.

Zico nerde la?

Elindeki en iyi 5 oyuncunun 3'u brezilyali, diger en iyileri ise brezilyaya komsu ulkelerden. Uruguay(muslera), Kolombiya (garry)

Mariano, Maicon, Fernando, Muslera, Garry vs bu adamlardan %100 verim almak istiyorsan Zico veya baska kaliteli bir Brezilyali hoca lazim
Alex, Melo, Taffarel gibi adamlarla bir ekip kurmak sart.

Taliska'yi bile kaparsin Senol eziginin elinden.

Yabancı biriyle sezonu toparlamak çok güç...

Terim zor, Avcı imkansız, Yanal' ın getirilmeyeceğini biliyoruz. Geriye bir tek Hikmet Karaman kalıyor. Aslında önyargılı bakılmasa gayet başarılı olabileceğini düşünüyorum. Hemen her defasında ümit kesilmiş durumdaki veya ligin en düşük bütçeli takımlarında görev bulabildi, çoğu defa şapkadan tavşan da çıkardı. Bir kez de kaliteli bir kadroyla çalışma fırsatı verilmedi ki çöp ilan ediliyor...

Tamam sustum, hele sosyal medyada kimsenin beğenmeyeceğini biliyorum da mesela dedim:(...

Yabancı biriyle sezonu toparlamak çok güç...

Terim zor, Avcı imkansız, Yanal' ın getirilmeyeceğini biliyoruz. Geriye bir tek Hikmet Karaman kalıyor. Aslında önyargılı bakılmasa gayet başarılı olabileceğini düşünüyorum. Hemen her defasında ümit kesilmiş durumdaki veya ligin en düşük bütçeli takımlarında görev bulabildi, çoğu defa şapkadan tavşan da çıkardı. Bir kez de kaliteli bir kadroyla çalışma fırsatı verilmedi ki çöp ilan ediliyor...

Tamam sustum, hele sosyal medyada kimsenin beğenmeyeceğini biliyorum da mesela dedim:(...

Benim kafamda yerli hoca olarak Avcı ve Terim dışında Hikmet Karaman'dan ziyade hep Rıza Çalımbay vardı. Yıllardır Anadolu takımlarında doğru işler yaptı, en sonunda da Trabzon'a gidip orayı tekrar ayağa kaldırdı ama geçti artık.

ersun yanal alınmalı . yoksa topu dikmişiz bu sene . yabancı hocaya sahada bilye oynatırlar .

Daha önce kendisi için daha uygun ortam varken bile düşünülmedi; camia içinde engel olan bir güç var ve yine engeller diye tahmin ediyorum...

Hamza ve Denizli yerine Ersun gelsin istemiştim ama bu defa o kadar olumlu değilim, son Trabzon macerasında mental yönden ağır hasar aldığını gözlemliyorum...

Daha önce kendisi için daha uygun ortam varken bile düşünülmedi; camia içinde engel olan bir güç var ve yine engeller diye tahmin ediyorum...

Hamza ve Denizli yerine Ersun gelsin istemiştim ama bu defa o kadar olumlu değilim, son Trabzon macerasında mental yönden ağır hasar aldığını gözlemliyorum...

ersun büyük takımı göğüsleyince refleks veren bir adam .trabzon macerası ölçüt olamaz. fenere gelmeden önce de başka takımlarda aynı havayı yakalayamamıştı. pek ihtimal vermiyorum ama gelirse güzel olacaktır.

Ünal Aysal dönemi 2. Başkanı Ümit Özdemir ve Bülent Tulun, Fatih Terim'in Galatasaray'ın başına geçmemesi için Dursun Özbek'e baskı yapyor

Bülent Tulun’un yurt dışında hoca arayışında olduğu ve Ronald Koeman ismini ilk olarak onun ortaya attığı öğrenildi. (Gama Spor)

Üst Alt