İşte Batuhan'ın 2 aşkı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İşte Batuhan'ın 2 aşkı!

news_manset_resim_20_batuuu.jpg

Eskişehirspor'un ele avuca sığmaz futbolcusu Batuhan, evnini kapılarını Lig TV'ye açtı. Lig TV Muhabirleri Atakan Kurt ve Serbay Şenkal'ı ağırlayan Batuhan, kız arkadaşı Dilara ile ilk kez kameralar karşısına geçti. Kah espriler yapan, kah mutfağa geçip aşçılığa soyunan Batuhan son olarak da Ferrari ile sokakları inletti...

İşte LigTV'nin sevilen programı Futbol Life'da yayınlanan görüntüler...

Kaynak: Ligtv

Cevap: İşte Batuhan'ın 2 aşkı!

Bu cocugu sabah aksam islak odunla dövsen yinede akillanmaz. Bu cocugun yetenegine yazik vallah, keske o yetenek bende olsaydi.

Tam br dangalak bu adam. İzledim bu röportajı. Böyle saçma bir röportajda yorumda görmedim. Cacık olmaz bu adamdan.

Bence gayet sempatik biri, şımarık diyo herkez hiçde değil. Kişiliği biraz hiperaktif sadece

helal valla bravo,yapacaksın aga bu işer böyle,futbolcu olmasan o kızların hiçbiri doğru dürüst bakmaz işte,onlar öyle yapıyosa sende böyle yapacaksın,ayrıca adam gay falan değil ya bundan normal ne var ki:),yeteneği falan geçin boyu hariç bi vasfı yok kendisinin,adam 2-3 sene gündemde kalır sonra 2. 3.lige gider işte,şimdi yaşıyo ne güzel:)

Türk futbolundan ve futbolcusundan bundan dolayı bir b.k olmaz.Kanım dondu resmen bu ne kodamanlıktır arkadaş. Ayrıca ehliyetinin alınması lazım bu şahsın resmen itiraf ediyor suç işlediğini.

Hayatimda bu denli gerizekali bir insan az gormusumdur heralde.

Her hareketi faul. Konusmasi, mimikleri, laflari falan inanilmaz itici ve buram buram otizm kokuyor. Araba kismina hic girmiyorum bile. 10 metrelik alanda Ferrari'siyle show yapmaya calisan bir cocuk vardi orda. Hiz seviyorum, kirmizidan geciyorum, 330'u gordum gibi gerzekce aciklamalari da unutmamali.

Morg esprisi fena degildi ama.

Hayatimda bu denli gerizekali bir insan az gormusumdur heralde.

Her hareketi faul. Konusmasi, mimikleri, laflari falan inanilmaz itici ve buram buram otizm kokuyor. Araba kismina hic girmiyorum bile. 10 metrelik alanda Ferrari'siyle show yapmaya calisan bir cocuk vardi orda. Hiz seviyorum, kirmizidan geciyorum, 330'u gordum gibi gerzekce aciklamalari da unutmamali.

Morg esprisi fena degildi ama.

Etrafda var boyle insanlar, parasiz iken yaptigi davranislara bakiyorsun parasi oldugunda boyle seyler yapacak potensiyeli goruyorsun oyle insanlarda. Cunki, boyle insanlarin konusmalari bir tarafa ordan burdan borc aldiklari paralarla bile alakasi olmayan seyler yaptigina sahit oluyorsun. Ne diyeyim. Allah akil fikir versin.

Üst Alt