İşte Batuhan'ın 2 aşkı! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İşte Batuhan'ın 2 aşkı!

Cevap: İşte Batuhan'ın 2 aşkı!

Gorgusuz bir insan direk, egitimin ne kadar onemli oldugunu bir kez daha kanitliyor resmen.

Haklisin zaten bizim isimiz gucumuz yok, Turkiye'de bu adamdan kat kat iyi geliri olan, daha cok arabasi olan, daha guzel sevgilisi olan futbolcular dururken bir tek bu adami kiskaniyoruz. :D Hakikaten, paradan baska seyler dusunun ya. Hep dikkatimi cekmistir bu kizlar genelde boyle tiplere sempati duyuyorlar.

Gecen biri soylemisdi. Adam kizla ilk kez bulusmus. Tabi, kiz hadi arabana binelim demis. Adamda israra dayanamamis. Arabanin vardiklarinda kiz arabanin eski model bir ucuz araba oldugunu gorunce "Hadi arabasiz dolasalim demis" :D

Şimdi Arda üzerinden değerlendirmek istiyorum; Malumunuz, Arda da çok sık sık magazin haberlerinde çıkıyor. Sevgilisiyle her yerde görünüyor. El ele, kol kola. Arda eleştirilirken; Bir kısımda Arda'yı eleştirenlere cevap olarak, bir baş kaldırı yapıyor.:) Yani, Arda'yı her haliyle koruyorlar. "Kimsenin özel hayatı kimseyi bağlamaz, sizene, kıskanıyorlar" tarzında yorumlar yapılıyor.

Arda'yı bu denli koruyanlar, aynı haberde Batuhan'ı da korumalarını beklerdim; Zira Kimsenin özel hayatı, kimseyi ır-gı-la-maaaz!

Şimdi Arda üzerinden değerlendirmek istiyorum; Malumunuz, Arda da çok sık sık magazin haberlerinde çıkıyor. Sevgilisiyle her yerde görünüyor. El ele, kol kola. Arda eleştirilirken; Bir kısımda Arda'yı eleştirenlere cevap olarak, bir baş kaldırı yapıyor.:) Yani, Arda'yı her haliyle koruyorlar. "Kimsenin özel hayatı kimseyi bağlamaz, sizene, kıskanıyorlar" tarzında yorumlar yapılıyor.

Arda'yı bu denli koruyanlar, aynı haberde Batuhan'ı da korumalarını beklerdim; Zira Kimsenin özel hayatı, kimseyi ır-gı-la-maaaz!

Aynı şeyi Batuhan'ı bu konuda koruyup, Arda'yı eleştirenlere de söylemek lazım. :)

Batuhan'ı bu konuda koruyan kimse çıkmadı. Benim anlatmak istediğimse Batuhan'ı korumak değil, söylemek istediğim bir çelişki. Ben anlatabildiğimi umuyorum, sende anlamışsındır beni :) :)

Bende diyorum ya, çelişkinin öbür türlüsünü yapanlar da var. :) Yorumları baştan aşağıya oku bakalım, Arda'yı magazinel yönden eleştirenler, Batu'yu baş tacı yapmış. :)

Misal Ardayı savunan "benin" yorumu da şöyle olmuştu;

Saplantılığa gerek yok. Her iki tarafta haksız. Adam kafasına göre takılır; kimse de bir şey diyemez.

Ne Arda'yi ne de Batuhan'i savunulacak yani yok. Boyle seyler bana gore sonradan gormelik. Millet Afrika'da acliktan toprak yerken sinema kapatmalar, kirmizi isikta gecmeler falan filan gibi haraketler bana dogru gelmiyor. Neyse. :)

Ha bu arada bazi arkadaslarin Arda'yi israrla savunmalarinin sebebi, Arda'nin uzerindeki formadan kaynaklaniyor diye dusunuyorum. :)

Bende diyorum ya, çelişkinin öbür türlüsünü yapanlar da var. :) Yorumları baştan aşağıya oku bakalım, Arda'yı magazinel yönden eleştirenler, Batu'yu baş tacı yapmış. :)

Misal Ardayı savunan "benin" yorumu da şöyle olmuştu;

O zaman şöyle yapalım, genelleme yapmayalım; İkimizinde de dediği düz mantık. "Arda'yı koruyanlar Batu'yu eleştirirler, Batu'yu koruyanlar Arda'yı eleştirirler."

Kim bu yanlışı yapıyorsa, yapmasın diyelim. Üstüne alınan alınsın? :)

Üst Alt