İşte Beşiktaş'ın olağanüstü yeni stat projesi! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İşte Beşiktaş'ın olağanüstü yeni stat projesi!

Cevap: İşte Beşiktaş'ın olağanüstü yeni stat projesi!

eag_5165.jpg

Yapılıcak renkdaş.

Bunun yapımına başlandı sanırım ancak timsahtan çok yılana benziyor o şey! :)

Dur bi bismillah stadı açalı 2 ay olmadı nedir bu hemen bizi örnek göstermek ? Stad perfonrmans bakımından örnek gösterilecek takım fenerdir. Stad gelirleri bi gelmeye başlasın takım kurulsun 2-3 sene geçsin ondan sonra bizi örnek gösterebilirsin !!!

zaten iyi anlamda örnek göstermemis sanirim stad ile hersey bitmiyor demis yani metro ulasim vs cabasi... ama bu sorunlar bjkde olmaz cünkü merkezi yerde zaten...

inönüye maça gelicem bu dönem eğer o geldiğimde fırsatım olursa arenaya giderim şahsen rakip takımın stadı die takıntı yapmam yani. her zaman objektif bakıyorum böle konulara ve stadınız bence şahane herşeyiyle... böle statlara ihtiyacımız var ülke olarak.

real madrid gelse olimpiyata demişsinde katılmıyorum sana bu konuda. mutlaka etkisi olacaktır ama bu en fazla %10-20 olur. başarısızlığı tamamen buna bağlamak bahaneden öte bişey olmaz ...

yukarda furkan arkadaşımda belirtmişti biz size inönüde oynadığınız maçlarda gelirin %50 sini istedik gelmeyin demedik .

gereksız konusuoursun.yuzde 90sını ıstesek bızde gelin mi demiş olacaz size?

Hayvanat bahçesi gibi.Bursa'da Timsah İstanbul'da Kartal yarın da Trabzon Hamsi yapar.Bence gereksiz.

Komik buldum. Acikcasi hic begenmedim. Öyle yapacaklarini da sanmiyorum

gereksız konusuoursun.yuzde 90sını ıstesek bızde gelin mi demiş olacaz size?

hiçte gereksiz değil..esas senin verdiğin %90 gelir örneği saçma olmuş. galatasaray başkanı ve yöneticileri stat geliri vs vs isteklerini sölerler beşiktaş yönetimi kabul eder ya da etmez orası ayrı hiçbişey zorla değil ... geçmiştede bu böle olmuştur...

hiçte gereksiz değil..esas senin verdiğin %90 gelir örneği saçma olmuş. galatasaray başkanı ve yöneticileri stat geliri vs vs isteklerini sölerler beşiktaş yönetimi kabul eder ya da etmez orası ayrı hiçbişey zorla değil ... geçmiştede bu böle olmuştur...

senin bile durusun bellı,sen bazı cefaları cekeceksin bi işe kalkısıyorken.sana soleyeyım zaten bızım yonetıcıler sızın yonetıcılerı pek sallamadıgı ıcın kale bile almıyorlar.cnku yapmak ıstedıklerının farkıda onlarda

murat yalcındag ve gsgm baskanın cvplarından sonra yonetıclerındeki salya sumuk durumu dahada cogaldı umutsuzca

senin ve senin zihnıyetınde oluşan bjk yonetımı,stadda yaşanan ıslıklama olayından sonra ulan bı sansımızı deneyelım dıyerek kendılerının koy kurnazı oldugunu bır kez daha kanıtlamıstır.

ha birde sbizim yonetıcıler falan sızınle masaya oturacagını sanıyorsan harbı baska boyutta yasıyorsun yaratıcı bjk taraftarı.2 gun önce daha duzgun konusmayı beceremeyn yonetıcın "devlet stadları bızı ılgılendırmıyor "derken sanırım o da gs yonetımın onlarını sallamadıgını frketmiş.

rezalet bı durumda her konuya aglaya aglaya ıtıraz eden bı yonetıcın var.

lafta carsıcsındır sen.sizleride delıkanlı bilirdik hangı akla hizmet utanmadan alayına karsı felsefesınden bızım stada konmak ıstersın.?

sen yuksekten ucmaya devam et ,bıraz alcalırsan ya bı avcı vurur yada aslandan pence yersin.git hadi forza da takıl.arenayı alcaz dıe konus arkadaslarınla.

zaten iyi anlamda örnek göstermemis sanirim stad ile hersey bitmiyor demis yani metro ulasim vs cabasi... ama bu sorunlar bjkde olmaz cünkü merkezi yerde zaten...

Bende iyi yönde örnek gösterdi demiyorum. Her stadın eksiği vardır yeni açılan stadın eksilkleri olması çok doğal, hepsi zamanla düzelecek ! Metro yapıldı ve diğer ulaşım yollarıda zamanla en geç yeni sezon'a kadar biter.

senin bile durusun bellı,sen bazı cefaları cekeceksin bi işe kalkısıyorken.sana soleyeyım zaten bızım yonetıcıler sızın yonetıcılerı pek sallamadıgı ıcın kale bile almıyorlar.cnku yapmak ıstedıklerının farkıda onlarda

murat yalcındag ve gsgm baskanın cvplarından sonra yonetıclerındeki salya sumuk durumu dahada cogaldı umutsuzca

senin ve senin zihnıyetınde oluşan bjk yonetımı,stadda yaşanan ıslıklama olayından sonra ulan bı sansımızı deneyelım dıyerek kendılerının koy kurnazı oldugunu bır kez daha kanıtlamıstır.

ha birde sbizim yonetıcıler falan sızınle masaya oturacagını sanıyorsan harbı baska boyutta yasıyorsun yaratıcı bjk taraftarı.2 gun önce daha duzgun konusmayı beceremeyn yonetıcın "devlet stadları bızı ılgılendırmıyor "derken sanırım o da gs yonetımın onlarını sallamadıgını frketmiş.

rezalet bı durumda her konuya aglaya aglaya ıtıraz eden bı yonetıcın var.

lafta carsıcsındır sen.sizleride delıkanlı bilirdik hangı akla hizmet utanmadan alayına karsı felsefesınden bızım stada konmak ıstersın.?

sen yuksekten ucmaya devam et ,bıraz alcalırsan ya bı avcı vurur yada aslandan pence yersin.git hadi forza da takıl.arenayı alcaz dıe konus arkadaslarınla.

benim dediklerim gayet açıktı ama sen çarpıtıyorsun.

forzaya üye değilim :) orasını geçtim olsam dahi orda ne konuşuyorsam burdada fikirlerimi sölerim ... birbirimizi tanımıyoruz onun için senin şöyle bi duruşun var , lafta şu sundur vs gibi görüşler bildirmek doğru olmaz ... nese sen kendine göre haklı olabilirsin ... cevap yaz yaz devam eder bu . sana iyi forumlar :)

ne bu bunlar hayvanat bahçesi falanmı yapıyorlar ne , biri timsah yapar diğeri kartal yapar. buları tasarlayan mimarlada nasıl bir hjayal gücü var merak ediyorum açıcası

ne bu bunlar hayvanat bahçesi falanmı yapıyorlar ne , biri timsah yapar diğeri kartal yapar. buları tasarlayan mimarlada nasıl bir hjayal gücü var merak ediyorum açıcası

Bence çok güzel tasarımlar,neden böyle düşünüyorsun ki renkdaş.Bizim stadımız da aslan şeklinde olsa hoşuna gitmicekmiydi.

Üst Alt