İşte Beşiktaş'ın olağanüstü yeni stat projesi! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İşte Beşiktaş'ın olağanüstü yeni stat projesi!

Cevap: İşte Beşiktaş'ın olağanüstü yeni stat projesi!

inşallah böyle komik bir proje yaparlar.stadın 4tte 3 uünü ustu kapalı olur.=)

zaten yıldırım demirörenin falan anlattıgı proje bu deil.medyaya yansıyan stunların dısarda bıraklıp stad daraltılacak.4tarafının ustu kapalı olacak

Denize bakan bölümün, açık olmasını iyi düşünmüşler. Orası kapalı olsa, çok kötü olurdu ama böyle gayet güzel stad.

Denize bakan bölümün, açık olmasını iyi düşünmüşler. Orası kapalı olsa, çok kötü olurdu ama böyle gayet güzel stad.

Arkadaş maç izlermeye gittiğin bir yerin deniz görme olayı ne alaka ? :D

Villa mı yaptırıyosun . Bana çok saçma geliyo yok deniz görüyomuş stad aga burası. İçine girdiğinde denizi mi görebilcen ? :D ya da denizi izlemeye mi gidiyosun maç izlemeye mi. saçma ki saçma.

Bu Beşiktaş'ın değil taraftarların projesi. Hatta taraftarlar destek toplamaya falan çalışıyordu. Ayrıca o boğaza bakan tarafın öyle olması mecburi bildiğim kadarıyla. Alınan izin öyleymiş.

Konunun başlığına bak bahsi gecen projeye bak. Ben de gerçekten birşey sanıp izledim. Bu proje ile tirübünlerinin üstü kapalı diğer statdlar arasındaki tek fark bu kartal kafasıdır !! Neresi olağanüstü, biri açıklasın ...

Konunun başlığına bak bahsi gecen projeye bak. Ben de gerçekten birşey sanıp izledim. Bu proje ile tirübünlerinin üstü kapalı diğer statdlar arasındaki tek fark bu kartal kafasıdır !! Neresi olağanüstü, biri açıklasın ...

Kapalı olan kısım kartalın kanatlarını andırıyor işte...

o karga kafasını zor yaparlar...

benzeri(çift başlı kartal) erzurum'a düşünüldü ama sadece düşünüldü...

maliyeti yüksek yapımı da çok zormuş...

Başarılı...Amma bu projeyi gerçekleştirirken el alemin stadına sulanma kısmı pek başarılı değil...:D

Üst Alt