İşte Beşiktaş'ın Stad İçin Devletten Aldığı Yardım Parası! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İşte Beşiktaş'ın Stad İçin Devletten Aldığı Yardım Parası!

vodafone-arena-10-03-1.jpg

Vodafone Arena'nın açılışında konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, hükümetin Beşiktaş'a verdiği mali desteği açıkladı.

''50 MİLYON EURO DESTEK''

Beşiktaş camiasının ve taraftarlarının büyük hasretinin sonlandığı Vodafone Arena’da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan konuşma yaptı. Beşiktaş’ın bu stadı daha önce hak ettiğini belirten Erdoğan, devletin de siyah-beyazlı kulübe verdiği maddi desteği açıklandı.

İşte o sözler;

“Vodafone Arena Stadı’nın, Kartalımızın yeni yuvasının, hayırlı olmasını diliyorum. Kara Kartalımız’a yeni stadında başarılı müsabakalar, bol gollü galibiyetler temenni ediyorum. Türkiye’nin en eski, en köklü spor kulüplerinden olan Beşiktaş; aslında böyle bir stadı çok önceden hak ediyordu. Gördüğüm kadarıyla Karta Kartal’ın şanına yakışan bir stadyum ortaya çıkmış. İstanbulumuz’a ve Türkiyemiz’e bu stadın kazandırılmasında emeği geçenlere teşekkür ediyorum.

Hükümetimize de teşekkür ediyorum. 50 milyon civarında bir destek verilerek burası yapılmış oldu. En büyük tebriği Beşiktaşlılar hak ediyor. Daima takımının yanında yer alan taraftar farkını hep ortaya koydu.”

AMK Spor

Moderatör tarafında düzenlendi:
puhahaha :D sizi gidi beleşçi dalkavuk tinerciler. ulan biz devletle karşılıklı devletin daha çok kar ettiği bi ticaret yaptık. siz beleşten 50 milyonu cukkalamışsınız.

Hem aynı arazide stat hem de bu kadar ciddi bir yardımı ilk kez görüyoruz sanırım.

Ne kadar teşekkür etseler az.

Bu serefsizler bize beleş stad yaptırdık diye demediklerini bırakmamışlardı. Biz İstanbul'un en değerli yerlerinden birini devlete verip bu yardımı aldık peki siz bu 50M € yardımı alırken hükümet yalamak dışında ne yaptınız?

Bir arkadaşa sordum, kale arkasında Spor Toto'ya verilen reklamın sponsorluk parası o hibe değil diyor.

Açıklanan 50 milyon TL,açıklanmayan kat be kat fazlası vardır.75 milyon TL sadece Gençlik ve Spor Bakanlığı'ndan hibe alındığı söyleniyor,bir ara belgesi de dolaşıyordu bunun.Bjkli romantizmi ancak bu stadı Bjk yardım almadan yaptırdı diyebilir.

Ulan bizim kadar dik duramadılar.

Biz bunları statta yuhladık anasını satim kargalar yalaya yalaya bir hal oldu.
Hani ulan kimse yardım etmemişti stada.
Bunuda eklemek lazım devlet gibi devlet olsa siz o dolmabahçeye stat filan yapamazdınız.Bizi mecidiyeköy gibi İstanbulun en güzel semtinden zorla attılar seyrantepeye ne metrosu var ne yolu var karda kışta gidilmez (olimpiyattan kat kat iyidir)

Keşke o bize her türlü yardımı yapan devlet bıraksaydıda Ali Sami Yen stadının oraya yenisini yapsaydık.

Aldılar elimizden orayı ama bazı gerizekalılar bedava yapmış diyorlar bizim stada.
Yazık o çarşıda yuhlamadı bunları hayret kere hayret edilecek bir durum

Serefsiz Fiko nun zaten yalan soyledigini az akilli insan biliyordu, o stadi kendileri yapmis he nenem de oyle diyordu. Cocuk kandirdigini zannetti menemen kafali.

Maça bilet alacak birkaç kişi hariç kimsenin görmeyeceği yere devletin bir kurumunun 50 trilyon vermesi çok karlı bir sponsorluk anlaşması gerçekten, ben ikna oldum :red:

Son düzenleme:
Devlet bize gösterdiği sertliği bunlara göstermedi arkadaş.
Devlet eğer deseydi ki bunlara git başka yere yap görürdüm ben bunları.

Tayyip şovunu yaptı yani gezide dedi siz pislik yaptınız bana karşı stadınızı ben yaptım.

Bu eziklikle yaşasınlar 50 milyon vermişler bide peh oraya izin aldığı için becekenin o parayı vermesi lazımdı..

Ulan böyle konuşuyorlar fenev olsun şampiyon gökmenin gazetesi.

Üst Alt