İşte Bu Bizim Hikayemiz ; Öyle Saf Öyle Temiz! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İşte Bu Bizim Hikayemiz ; Öyle Saf Öyle Temiz!

Cevap: İşte Bu Bizim Hikayemiz ; Öyle Saf Öyle Temiz!

galatasaray1975.jpg

rahmetli taçsız kralımız Metin Oktay futbolu bıraktığında ben 3 yaşındaymışım. o yüzden o büyük zatı sahalarda izleme şerefinden mahrum kaldım.. yanarım yanarım ona yanarım!

bu arada tebrikler Sn. Edip Gül. süper arşiv..

:005: :007:

:)

rahmetli taçsız kralımız Metin Oktay 1969'da futbolu bıraktığında ben 3 yaşındaymışım. o yüzden o büyük zatı sahalarda izleme şerefinden mahrum kaldım.. yanarım yanarım ona yanarım!

bu arada tebrikler Sn. Edip Gül. süper arşiv..

:005: :007:

:)

Bu Gökmen'i ne diye oynatıyormuşuz biz. :D Biraz daha mantıklı yorumlar yapsa, en azından kendi camiasını tutan yorumlar yapsa seveceğim bu Gökmen'i... :D

Bu Gökmen'i ne diye oynatıyormuşuz biz. :D Biraz daha mantıklı yorumlar yapsa, en azından kendi camiasını tutan yorumlar yapsa seveceğim bu Gökmen'i... :D

gokmenselahattinesk.jpg

Gökmen, Eskişehirspor'lu Selahattin ile bir hava topu mücadelesinde​

Ah Sercan'cım.. ah......

O dönemleri yaşayan bizler olarak Gökmen'in yeri bir başkaydı..

Her yönüyle Galatasarayımız için bir renk'ti.

Attığı müthiş ve inanılmaz goller ile..

Kaçırdığı inanılmaz goller ile.....

Saha içinde kapıştığı rakipleri ve Hakemler ile.....

Kısacası Gökmen hemen hemen her yerde :)))

1967'li yıllarda giydiği sarı-kırmızı formayı istikrarlı olarak 14-15 yıl'a yakın sırtında taşıyan ve 1980'li yıllarda Galatasarayımız'a veda eden Gökmen Özdenak, Galatasaray taraftarımız'ın göz bebeğiydi...

Onu bizler hatasıyla, sevabıyla sevdik ve bağrımıza bastık.. O bizim "Ayı Gökmenimiz" di...

Bırakın dilediği gibi konuşsun onu anlayan hatasıyla, sevabıyla kabullenen ve seven bizleriz..

Şu an şu satırları bile yazarken inan gözlerim nemlendi..

Onun attığı gollerle ne sevinmiştik ama...

Onun kaçırdığı gollerle ne üzülmüştük ne saçlar, ne başlar yolmuştuk ama,

Ama bizler onu hep sevdik...

Bırakın bu bizim Ayı Gökmenimiz.. dilediği gibi konuşsun...

Bizler yine onu seviyoruz..

Çünki O... Şanlı Galatasaray tarihine adını 14-15 yıl yazdıran Ayı Gökmenimiz..

Ve biz onu yine seviyoruz.

Sevgiyle kalın.

Abi saygıyla eğiliyorum önünde.Çok mesaj yazamıyorum ama sırf birşeyler öğrenmek için her gün bakıyorum.Alkışı,saygıyı hakediyorsun.

galatasaray19691970sezo.jpg

Galatasarayımız'ın 1969-1970 sezonundaki klasik 11 lerinden birisi. Bu sezon Galatasarayımız ; 30 maçta 10 galibiyet, 10 beraberlik, 10 mağlubiyet, attığı 27 gole karşılık yediği 21 gol ile topladığı 30 puanla ligi 7. sırada bitirdi.

Fenerbahçe ise ; 30 maçta 17 galibiyet, 10 beraberlik, 3 mağlubiyet, attığı 31 gole karşılık yediği 6 gol ile topladığı 44 puanla Şampiyon oldu. Eskişehirspor 2., Altay 3. oldu.

Sevgiyle kalın.

Abi saygıyla eğiliyorum önünde.Çok mesaj yazamıyorum ama sırf birşeyler öğrenmek için her gün bakıyorum.Alkışı,saygıyı hakediyorsun.

Akın'cım güzel itifatınız için asıl ben teşekkür ederim.

Birazcık katkımız oluyorsa mutlu olurum.

Sevgiyle kalın.

Üst Alt