Foto Galeri - İşte Dracula'nın 80 Milyon Dolarlık Kalesi! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Foto Galeri İşte Dracula'nın 80 Milyon Dolarlık Kalesi!

Bram Stoker'ın hayali karakteri olan Drakula'nın Kalesi olarak bilinen Bran Kalesi geçtiğimiz günlerde 80 milyon dolara satışa çıkmıştı. İşte yeni sahibini bekleyen dev şato!

00.jpg

01.jpg
v

02.jpg

03.jpg

04.jpg

05.jpg

06.jpg

07.jpg

08.jpg

09.jpg

10.jpg

11.jpg

foto%20(13).jpg

foto%20(17).jpg

foto%20(18).jpg

foto%20(19).jpg

foto%20(20).jpg

foto%20(22).jpg

foto%20(23).jpg

foto%20(24).jpg

foto%20(4).jpg

foto%20(5).jpg

foto%20(6).jpg

foto%20(8).jpg

foto%20(9).jpg

zz.jpg

Tamamiyle efsane. Buraya gittim. Braşov da. Dracula yaşasa yaşasa burada yaşar demişler ve burası Dracula nın kalesi olarak kabul edilmiş. Tamamiyle pazarlama taktiği.

Nesi korkunç la..

Yoksa siz hayalet, cin gibi zırvalara hala inanıyor musunuz?

Yıl olmuş 2016, hala "andersen'den masallar" :)

Bayağı güzel kale..

Üstat böyle diyon da seni yalnız bıraksak orda, yusuf atarsın gibime geliyor haksızmıyım:p

Valla fiziken insan (hırsız, psikopat v.s.) olmadığına eminsem kesinlikle sadece tek başımayım diye korkmam..

Bende "supernatural" doğa dışı herhangi bir şeyin varlığına inanç sıfır.. hatta sıfırın altında.. hayalet, cin falan diye korkma ihtimalim yok.. bunlar hep ruhsal rahatsızlık..

Bir kere de normal bir adama gelsin şu cinler.. bak bekliyorum bunu yazarken.. gelsinler ulan.. gelsinler de yazmama mani olsunlar koduklarım :D

Yok öyle bir şey.. cin geldi, gördüm diyen kafayı sıyırmıştır.. acilen tedaviye başlamak lazım.. insanlar da böyle delileri hastaneye yetiştireceklerine doğrudan inanırlar..

Üst Alt