İşte Dünyanın En İyi 11'i - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İşte Dünyanın En İyi 11'i

Cevap: İşte dünyanın en iyi 11'i

Barcelona= Tarihin en iyi takımı

Getirin Matheus'un takımını %70'ten aşağı inmez Barca.Puyol ve İniesta'nın da olması gerekirdi.

Sacchi'nin Milan'ını Canlı izlemiş biri olarak söylüyorum...

Barçelona değil Tüm İspanya gene başa çıkamazdı ki...

Sacchinin yarım takımı 4 tane attı Barçelona'ya Şampiyonlar Ligi finalinde...;)

[video=youtube;KysjEyRsZ_k]https://www.youtube.com/watch?v=KysjEyRsZ_k[/video]

bu adam nasıl ilk 11 de olamaz anlaması güç

Alemdar abi Milan 4 - 0 Barcelona 1994 Şampiyonlar Ligi finalinde Milan'ın t.direktörü Capello idi. :) Sacchi'nin Milan'ı 1989 da bizi eleyen Steaua Bükreşi 4-0 yenmişti. Yani Sacchili Milan değil Capellolu Milan demek daha doğru :) Lakin bu yanlışlık Milan'ın 90 ların başında fırtına gibi estiği gerçeğini değiştirmez

Tamam o dönemki Milan da iyi bir takımdı . Ama yine de Barcelona kadar değildi açın o sezon aldıkları sonuçlara bakın isterseniz .Birde Realmadrid gibi bir efsanenin olduğu dönemde rakipsiz kalan Barcelonanın aldığı sonuçlara bakın .Milanı iyi bir ev sahibi takım yenebiliyordu o dönem ama şuan Barcelona yı Realmadrid dışında yenebilme potansiyeli olan takım yok .Oda Realmadrid futbol oynayarak yenemez Barcelonayı .Çamura yatarak oyunu yavaşlatarak sert oynayarak yenebilir .Oyun yapıları belki hoşunuza gitmez ama Barcelona en oldu.

Arsenal 2 kere elinden kaçırdı Barca'yı CL de yapma Okan abi içeride yenmişti Arsenal Nou Camp ta elendi. Manu'yu son 2 CL finalinde hakem hatası ile yendi Barca :yenieek: hele 2009 daki final skandaldı

Alemdar abi Milan 4 - 0 Barcelona 1994 Şampiyonlar Ligi finalinde Milan'ın t.direktörü Capello idi. :) Sacchi'nin Milan'ı 1989 da bizi eleyen Steaua Bükreşi 4-0 yenmişti. Yani Sacchili Milan değil Capellolu Milan demek daha doğru :) Lakin bu yanlışlık Milan'ın 90 ların başında fırtına gibi estiği gerçeğini değiştirmez
Yarım takım dedim zaten çağlar...:)

Her dönem dünya futbolunda süper bir takım çıkıyor. 1970 lerde Liverpool'du 1980 lerde Ajax 1990 ların başında Milan 90 ların sonunda ve 2000 lerin başında Real Madrid günümüzde de Barca ve Manu

casillas-roberto carlos-dani alves-lucio-nesta-gerrard-xavi-iniesta-maradona-messi-ronaldo (göbeşli olan)

Hocam öyle bir 11 seçmek birsürü efsanenin hakkını yemek gibi birşey olur. aklıma gelenler Aldair, Brehme, Rumenige, Mayer, Gullit, Cananvaro, Baggio, Zico, Van der Sarr vs. vs. saymakla bitmiyorki isimler.

Gelmiş geçmiş en iyi 11 seçiyorsan faal futbolcu olmıyacak arkadaş şıkların içinde oyununu oynamış emekli olmuş adamlardan yapılır o liste çünkü salt futbol yeteneği yetmez ki bu listeye girmek için ilk 11 de ki adamlardan bir kaçı hariç çoğunu izledim hepsi çok kaliteli futbolcular aklı başında kimsenin itiraz ediceği adamlar değiller kalkıp Dani Alves neden yok diyenler var sölerdim neden yok ama ceza falan alırız

Gelmiş geçmiş en iyi 11 seçiyorsan faal futbolcu olmıyacak arkadaş şıkların içinde oyununu oynamış emekli olmuş adamlardan yapılır o liste çünkü salt futbol yeteneği yetmez ki bu listeye girmek için ilk 11 de ki adamlardan bir kaçı hariç çoğunu izledim hepsi çok kaliteli futbolcular aklı başında kimsenin itiraz ediceği adamlar değiller kalkıp Dani Alves neden yok diyenler var sölerdim neden yok ama ceza falan alırız

Cafu varken Listeye girmesi imkansız zaten Daniel Alves in. :)

Levent aynı yaştayız Maradona'nın Napoli'de tek başına yaptıklarını sende bilirsin bu listeyi yaparken birazda bunlara bakmak lazım

Ben Napoliyi o yıllarda dünyanın en iyi takımı gözüyle bakıyordum. Yaşımızda tam elvermiyordu böyle kapsamlı düşünmeye. Şimdi dönüp baktığımızda adamın neler başardığını daha rahatlıkla görebiliyoruz.

Üst Alt