İşte Etik Kurulu’nun Çok Gizli Şike Raporu - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İşte Etik Kurulu’nun Çok Gizli Şike Raporu

Cevap: İşte Etik Kurulu’nun Çok Gizli Şike Raporu

"Acaba Fenerbahçe aklandığında ne düşüneceksiniz.Yüzünüz kızaracak mı ? " diye soran banlanmis üyeye:

Aklanirsa cok pis g.öt olacam.

Ama ben risikoyu cok sevidigim icin büyük riske giriyorum :lol: ve Fener sikecidir diyorum. Aziz geldiginden beri sike yapiyor

Bu rapor neden şimdi ortaya çıkıyor. Adamlar raporu tamamlayalı aylar oluyor..

Çözümü buldular ya işte : Cemaat yaptı, komplo bunlar, illuminati yaptı, Galatasaraylılar yaptı...

Sakin ol emrah hocam, haklı olduğun konuda sinirlerini bu kadar yıpratma.. :) Fener konusunu bu bjk'li arkadaşın çelişkisini göstermek için yazdım, yoksa fenerin çözümü bizi ilgilendirmiyor, herşey ortada..

Buradaki mesajlara ve medyada duyduklarım kadarıyla cogunluk Tayfur Havutcu'yu masum görüyor. Neden,çünkü kimse ondan böyle bir yanlış beklemiyor,asla kirli işlere girmeyecegi düşünülüyor.

Ama ben masum olduguna inanmıyorum,zerre kadar da olsa ben bu işe bulaştıgını düşünüyorum,yani kısacası bu işlerden haberi vardı.Ama bu söyledigimi ispat edemem,sadece hissetliklerimi söylüyorum:)

Buradaki mesajlara ve medyada duyduklarım kadarıyla cogunluk Tayfur Havutcu'yu masum görüyor. Neden,çünkü kimse ondan böyle bir yanlış beklemiyor,asla kirli işlere girmeyecegi düşünülüyor.

Ama ben masum olduguna inanmıyorum,zerre kadar da olsa ben bu işe bulaştıgını düşünüyorum,yani kısacası bu işlerden haberi vardı.Ama bu söyledigimi ispat edemem,sadece hissetliklerimi söylüyorum:)

Hacı bak bi kere şu mantık aslında baştan yanlış, insanlar duygusal baktığı için bi yerde laf anlatamıyorsun. Her insan hata da yanlışta pek ala yapabilir. Neticede kimse peygamber değil. Dünyada sayısız örnek var, adam katil, adam tecavüzcü ama öz çocukları hatta karısı bile melek zannediyor adamı... Kimse kimseyi kendinden iyi tanıyamaz. Yahu bi baba bile oğlunu bi yere kadar tanıyabilir bunlar kim oluyo da asla yapmaz, asla etmez gibi şeyler söyleyebiliyor. Dün de çavuşunu tokatlayan ömer çıkmış fenerliler için asla yapmazlar, ben inanmıyorum diodu.

Dağılın

Emre hissediyorsa doğrudur! :D:D

arkadas TS bunlardan Turkiye kupasini aldi geçen sene kupayi bunlardan alip Bursaya verdi simdide sampiyon olup adamlarin baskanini içeri Feneride kumeye dusmesine neden oldu Fenerli olsam çildirirdim

Hacı bak bi kere şu mantık aslında baştan yanlış, insanlar duygusal baktığı için bi yerde laf anlatamıyorsun. Her insan hata da yanlışta pek ala yapabilir. Neticede kimse peygamber değil. Dünyada sayısız örnek var, adam katil, adam tecavüzcü ama öz çocukları hatta karısı bile melek zannediyor adamı... Kimse kimseyi kendinden iyi tanıyamaz. Yahu bi baba bile oğlunu bi yere kadar tanıyabilir bunlar kim oluyo da asla yapmaz, asla etmez gibi şeyler söyleyebiliyor. Dün de çavuşunu tokatlayan ömer çıkmış fenerliler için asla yapmazlar, ben inanmıyorum diodu.

Dogru söylüyorsun,cogu kişi duygularıyla hareket ettigi icin,mantıklarıda o yönde ilerliyor..Ama bazı gercekleride kabul etmeyi bilmek gerek.Tamam bazı şeyleri kabul etmek zor gelebilir,ama gercekleri cıkıpta inkar edersen olmaz.Bu son sözüm Cavuşoglu ve Fenerliler icindi...

arkadas TS bunlardan Turkiye kupasini aldi geçen sene kupayi bunlardan alip Bursaya verdi simdide sampiyon olup adamlarin baskanini içeri Feneride kumeye dusmesine neden oldu Fenerli olsam çildirirdim

Çıldırman için bu kadar maddeye gerek yok, sadece fenerli olman yeter..

Bu savunma almak işi nedir. Elbette inkar edecekler. Biri çıkıpta şike yaptım diyecek sanki. Alsan nolur almasan nolur.

Etik Kurulu Başkanı Oğuz Atalay şöyle buyurmuş ''Yeni delillere ve alacağımız savunmalara göre kesin raporu hazırlayacağız. Kanaat değişebilir, henüz süreç bitmiş değil''

başladılar kıvırmaya.

Etik Kurulu Başkanı Oğuz Atalay şöyle buyurmuş ''Yeni delillere ve alacağımız savunmalara göre kesin raporu hazırlayacağız. Kanaat değişebilir, henüz süreç bitmiş değil''

başladılar kıvırmaya.

Istedikleri gibi kivirsinlar..Bu kadar delili baska bir kilavuza sokamazlar. Hava alma operasyonlari bunlar. Netice degismez.

Savunma`yi nasil alacaklar mis?

Ayrica savunma almak nedir, size mi kalmis savunma almak?

Yaw 26 klasörle bu kararı veren 70 klasörle daha fazlasını vermesi gerekir yani fenerin durumu değişmez bence ts ye gözdağı veriyorlar daha fazla ses çıkarmasınlar diye

başladılar kıvırmaya.

elazığdamı erzurumdamı ne ordaki takımları düşürürken savunma almışlarmı???

Üst Alt