İşte Fener'in yeni sezon formaları - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İşte Fener'in yeni sezon formaları

Cevap: İşte Fener'in yeni sezon formaları

beyenmedim.formaları forma olmakdan çıkarmışlar.ne o üzerlerinde nakış,dikiş kadın şeyleri gibi mavi resimde görülen gibi değil.gördüm bir kekonun üzerinde bildiğin gecelik pasparlak.

RealBahçe :)

6853_buyuk_zoom.jpg

Bu kadar da olmaz.:eek:

Onu bunu bırakında biraz gözlerinizi acın beyler Adamlar adidası kullanıyor catır catır yeni yeni formalar cıkarıyor begenirsiniz begenmezsiniz biz napıyoruz renk degiştir devam adidaz bizi kullanıyor:S

Bir tek mavi formaları güzel gerisi boş.Yeşil forma skandal.İnsallah bizim formalar daha güzel olacak.

fenerin yesil formasini gördükce canim cacik cekiyor bak simdi yine cekti gidip bi cacik yapayim kendime

Bu ne la? yeşil formamı olur :D :D :D puhahahahaha zohahahahaha vohahahahaha :D vay hıyarlar vay :D :D

Madem bu arkadaslar bu kadar hiyar hastasi, o zaman bu sene Aslantepe'de misafirperverligimizi en guzel sekilde gostermemiz sart. Hiyarin en guzelini onlara ikram etmemiz lazim.

Yeşil forma : Çok güzel

Lacivert : Orta

Çubuklu : Standart

Beyaz : İğrenç

Adama pembe,mor oluyor da yeşil niye olmasın diye sorarlar.Hangi mantıkla dalga geçtiğinizi de anlamıyorum ya.

Bana aptallık gibi geliyor açıkçası,kimse kusura bakmasın.Bu kadar mı balık hafızalıyız ? Mor yahu mor,al bu sene pembe ve sen çıkıp yeşil ile dalga geçiyorsun.Fenerbahçe çıkarmasaydı belki de seneye biz çıkarırdık,ne malum ?

yesil formayi dereagzindaki derenin icindeki yosunlardan esinlenerek yapmislar herhalde.. hic begenmedim.. ugursuz olsun.. :D

Üst Alt