İşte Galatasaray'ın Kaleci Adayları! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İşte Galatasaray'ın Kaleci Adayları!

Cevap: İşte Galatasaray'ın Kaleci Adayları!

Emirhan olsun onu deniyelim olmazsa oda Nezih gitsin sonrada Romero-Ochoa yada Handonovicten biri gelsin

Haberi gordum arkadaslar yer yerinden oynar gibi. Cok ses getirecek, haber oncesi ayri, sonrasi ayri olaylar cikacak.

Haberi gordum arkadaslar yer yerinden oynar gibi. Cok ses getirecek, haber oncesi ayri, sonrasi ayri olaylar cikacak.

baba tam 4 yıldır takip ederim.. GS'yın bu hale gelecegini sezon öncesinde söylüyordu.. orda öğrendigim bilgi aslında Polat'ın oyunları degil bunlar.. Yiğit ŞARDAN'ın.. facebook'da Taraftarın elinden alınan GS sayfası felan filan bildigin gibi değil..

son-dakika.jpg

d04442b14c8390e01dfd24da27341390son-dakika.jpg

sondakika.jpg

Editörler haberi yayınlayacakmısınız.. milletin bilgiye ihtiyacı oldugunu düşünüyorum..

-Onur

- handanovic

- Gomes (spurs)

Maarten Stekelenburg'u oneren kardes, kendisi bu yil kesin manu , bayern vb takimlara gidecek.

Ajax' 15 mil€ ya yakin para istiyor.

Sergio Romeroyu izlemiyorsunuz galiba :)

Tr de 10 hafta icinde kovulur. 2 nci bir enke olayi yasatir.

Onun yerine bulgar kaleci Mihaylov veya Michel Vorm daha uygun olur bize.

kesin park olayı gibi bu haber her neyse italyan kaleci almak lazım Amelia olur mesela

Üst Alt