İşte Galatasaray'ın Yeni Spor Salonu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İşte Galatasaray'ın Yeni Spor Salonu

Cevap: İşte Galatasaray'ın Yeni Spor Salonu

basketbolu bu ülkeye getirmiş basketbol kültürü olan yenilmez armadamıza mutlaka salon yapılmalı

15.000 kişilik yapsak güzel olur.Futbol takımıyla aynı gün olursa lig maçları 8-9 bin kişiye oynar basketbol takımımız maçlarını.

Proje çok güzel hatta müthiş ama yakın zamanda ben ihtimal vermiyorum nedense zaten şuan için Abdi İpekçi çok doğru bir tercih.

Şöyle takımımızın adının önüne geçmeyecek ama bütünleşebileceğimiz güçlü bir sponsor iyi olurdu.Hem stadyumda hem de salonda...

Bizim sponsorlar konusunda yıllardır devam eden bir sıkıntımız var.Bunun nedenini merak ediyorum doğrusu.Bizi tam anlamıyla sahiplenen bir sponsorumuz hiç olmadı.Fenerbahçe'de Acıbadem,Ülker,Aras Kargo, Beşiktaş'ta Beko gibi Türkiye'nin önemli firmalarıyla uzun vadeli anlaşmalar yapılırken biz zoraki Türk Telekom'la ya da Avea'yla anlaşıyoruz.Diğer firmalar takımlarını tek başına sahiplenirken bizimle anlaşan sponsorlar hemen gidip rakiplerimizle de anlaşıyorlar ve hatta belki daha da büyük rakamlara !Üstelik bu ülkenin Avrupa'da kupa kazanıp en çok tanınan sportif markası olduğumuz halde Fenerbahçe'yle eşit şartlarda sponsorluk anlaşmalarına onay vermemizi anlayamıyorum bir türlü. Bizimle anlaşan sponsorlar belli ki rakip taraftarlardan çok çekiniyor.Biz fazla mı demokratik(burada futbol ve ticari yaşamın ayırdedilmesini kastediyorum) bir topluluğuz acaba ki rakip takım sponsorları bizim takımla da anlaşma yolunu seçmiyorlar?Tabi son dönemde anlaştığımız Yurtiçi Kargo ve Pegasus Havayollarını bu değerlendirmenin dışında tutuyorum.

Kimbilir belki de rakip takımların sponsorlarının üst düzey yöneticilerine bu kulüplerde yöneticilik payesinin verilmesi sorduğum sorunun yanıtıdır.Ancak yine de Galatasaray gibi tanınan bir markanın da sponsorluk konusunda bu devirde bu kadar zorlanmasını aklım almıyor.Hele geçen yıl Adnan Polat'ın basın önünde neredeyse zorla Pegasus'u sponsorluğa razı ettiği düşünülürse...

Dolmaz o salon bu ülkedeki basketbol severlerin oranı cok az..Anca futbol macının gününe denk gelırse o zaman tam dolu salonda oynanır mac.

Abdi Ipekci'de normalinden fazla maclar oynaniyor. Ülker'in yaptirdigi 16 binlik Salondan daha fazla kapasiteli olmali bizim salon. Nede olsa daha büyük takim biziz. :)

Arena'da mac olacagi gün full dolu olur zaten :)

o iş olmaz bence. yani olursa da 10-15 seneye anca olur. :D

yeni stad fikri ne zaman ortaya atılmıştır bilmiyorum ama ben 2004'te duymuştum. Yıllar geçti de şimdi becerip yapabildik.

bi de salon fikrine daha az ilgi gösterileceği düşünülürse dediğim gibi 10-15 seneyi bulur. o da şimdi kesinleşirse. :D

dolmaz diyenler neye göre dolmaz diyor geçen sene en çok ortalamalı oynayan bizdik tamam bazı maçlar dolmaz ama devamlı euroleague de oynarsak vizyon için şart salon

Aslantepe'de modern bir spor salonu ayrıca kapalı olimpik havuz, tenis kortları, fitness merkezi, gösterişli bir GSStore ve yanına büyük bir alışveriş merkezi yapılırsa çok hoş olur. Tabi olur mu bilmiyorum ama böyle bir hayalim var. İnşallah bunların hepsi birer birer hayata geçer. O bölgeye bir de hastane yapımı düşünülüyordu yanlış bilmiyorsam. Bölge canlandıkça ulaşım gelişir ve kolaylaşır. Taraftarımızında maçlara olan ilgisi yükselir diye düşünüyorum.

https://twitter.com/#!/GSBasketbol

GSBasketbol GalatasarayBasketbol

SON DAKIKA: Ali Dürüst: “Türk Telekom Arena’nın yanına güzel bir salon yapacağız. Bu salonun çalışmaları başladı.... fb.me/ICdebTAA

2 saat önce Favorilere ekle Retweetle Yanıtla

https://twitter.com/#!/GSBasketbol

GSBasketbol GalatasarayBasketbol

SON DAKIKA: Ali Dürüst: “Türk Telekom Arena’nın yanına güzel bir salon yapacağız. Bu salonun çalışmaları başladı.... fb.me/ICdebTAA

2 saat önce Favorilere ekle Retweetle Yanıtla

la yapmasınlar şimdi adnan polatın dediği 6.000 kişilik salonu yapacaklarsa iddalı bişey olsun olmadı abdi ipekçiyi bizim malımız yapsınlar gereken modern makyajı yaparız.

Üst Alt