İşte Igor Tudor'un Yerine Düşünülen İsim! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İşte Igor Tudor'un Yerine Düşünülen İsim!

Belki fazlaca fanatikliğini yapmış olacağım ama mahzuru yok, bahsetmesem olmazdı; ''Futbol bilgesi'' tabirini en çok yakıştırdığım adamdır Lucescu...

Enerjisini fiziksel dinamizminden değil zekasından alan insan tiplerine bayılırım. Lucescu da bunun önde gelen örneklerindendir. 3 fakülte bitirmiş, yedi dili iyi seviyede konuşabilen gerçek bir entellektüeldir kendisi, Dünyada bile çok azdır böylesi donanıma sahip futbol adamı. Özetle, Alzheimer hastalığına yakalanmadıysa her türlü gideri vardır...

dursun-ozbek-zlatan-ibrahimovic-sorularini-7564453_x_4544_o.jpg

Bak mesela buda enerjisini ne fiziksel dinamizminden nede zekasından alan bir insan tipi.Değişik bir yaratık.Bu varken başarılı olamaması süpriz olmaz benim için.

Normalde böyle eski hikayelere dönülmesine pek sıcak bakmam, Tudor' la devam edilmesinden yanayım zaten. Ancak Lucescu' nun yeri çok çok başka, getirilme imkanı varsa başka hiç kimse düşünülmesin bile. Kalmayı çok istemesine rağmen, haksız yere dışlandığı Galatasarayımızda muhteşem bir kariyer finali kendisine çook yakışacaktır...

m.denizli de bunu yapmak istedi ancak olmadı ne diyorsun bu husus hakkında

dursun-ozbek-zlatan-ibrahimovic-sorularini-7564453_x_4544_o.jpg

Bak mesela buda enerjisini ne fiziksel dinamizminden nede zekasından alan bir insan tipi.Değişik bir yaratık.Bu varken başarılı olamaması süpriz olmaz benim için.

Güzeldi...Ölmüş ama öldüğünü idrak kabiliyetinden aciz bir silüet:DD...

Ancak bu Özbek biraderlere sözünü geçirmek için Lucescu gibi birine ihtiyaç olduğunu düşünüyorum. Bunu, kavga ederek de değil, çaktırmadan yapabilecek entelektüel birikime sahip başka birini tanımıyorum hatta...

Lucescu bir şekilde getirilmiş olsun, zaten mevcut şartlara göre gerçekçi çözümler sunacaktır; istekleri yerine getirilmezse ''Hass......'' çekmesi riskini göze alabilecek babayiğit yok karşısında. Bir de bu açıdan bakmalısın...

m.denizli de bunu yapmak istedi ancak olmadı ne diyorsun bu husus hakkında

Luce Hazretlerini Denizli ile kıyaslamayı reddediyorum!...

Kızacağını biliyorum ama FT le de kıyaslamam...Biri üç fakülte bitirmiş, yedi dili iyi seviyede konuşur, Serie A nın Serie A olduğu zamanlarda 8 yıl TD lik yapmış. Diğeri meslek lisesi mezunu, cahil cesaretiyle birkaç ayda öğrenmeye çalışıp, röportajlarda kullanmaya cüret ettiği İngilizce ve İtalyancasıyla madara olmuş, kısa dönem parlamaları orada tutunmaya yetmemiş (Milan' da haksızlık edildiğini kabul ediyorum)...

Luce Hazretlerini Denizli ile kıyaslamayı reddediyorum!...

Kızacağını biliyorum ama FT le de kıyaslamam...Biri üç fakülte bitirmiş, yedi dili iyi seviyede konuşur, Serie A nın Serie A olduğu zamanlarda 8 yıl TD lik yapmış. Diğeri meslek lisesi mezunu, cahil cesaretiyle birkaç ayda öğrenmeye çalışıp, röportajlarda kullanmaya cüret ettiği İngilizce ve İtalyancasıyla madara olmuş, kısa dönem parlamaları orada tutunmaya yetmemiş (Milan' da haksızlık edildiğini kabul ediyorum)...

bunu yazınca kurtarıyormu yani olmamış yakışmadı

bunu yazınca kurtarıyormu yani olmamış yakışmadı

Dediklerimden katılmadığın kısımları alabilir miyim lutfen...

Milan' ın kadrosu rakiplerine göre zayıftı o zamanlar, alınan sonuçlar da buna paralel seyretti, ancak bilindik ''Tek ben bilirim'' ci tavrı futbolcu ve yönetim kadrosunu irrite ettiği için defteri dürüldü ki bir daha o ligden ciddi talibi çıktığını da hatırlamıyorum...

İtalyanlar kibirlidir, yabancı TD lerin tutunabilmesinin en zor olduğu ligdir Serie A. Bu durum Doğu Avrupa ülkesi kökenli Lucescu için de geçerli olmasına rağmen aralıksız 8 yıl orada tutunabilen başka yabancı TD yok bildiğim, varsa söyle...

Dediklerimden katılmadığın kısımları alabilir miyim lutfen...

Milan' ın kadrosu rakiplerine göre zayıftı o zamanlar, alınan sonuçlar da buna paralel seyretti, ancak bilindik ''Tek ben bilirim'' ci tavrı futbolcu ve yönetim kadrosunu irrite ettiği için defteri dürüldü ki bir daha o ligden ciddi talibi çıktığını da hatırlamıyorum...

İtalyanlar kibirlidir, yabancı TD lerin tutunabilmesinin en zor olduğu ligdir Serie A. Bu durum Doğu Avrupa ülkesi kökenli Lucescu için de geçerli olmasına rağmen aralıksız 8 yıl orada tutunabilen başka yabancı TD yok bildiğim, varsa söyle...

milan kariyerinden bahsetmedim. bir ton adama yüklenmişsin durduk yere tr de itayanca bilen sayısı ne ki hocanın italyancasını pollemik edip eleştiriyorsun ayıp ya

milan kariyerinden bahsetmedim. bir ton adama yüklenmişsin durduk yere tr de itayanca bilen sayısı ne ki hocanın italyancasını pollemik edip eleştiriyorsun ayıp ya

Terim' in ''O adamcağız da bir şeyler yapmış işte, beni kimseyle kıyaslamayın!'' kibirinin peşinden gitmen gerekmez Ozan...

Tabi ki kıyaslayacağız, hayatın her alanında öne çıkmış insanlar kıyaslanır, hele futbolda aksi düşünülemez. Galiani' nin ''Röportajlarında Türkçe konuş'' çıkışması boşuna mıydı sence?. Cahil cesareti dediğim tam da budur, kendisinden muhteşem bir İtalyanca performansı bekleyen de yoktu, neyine itiraz ettiğini anlamadım ki?!...

Fatih Terim illaki isteseydi, Italya´da kariyerine devam ederdi. Kendisi hem Fiorentina´da, hemde Milan´da taraftarin kuvvetli derecede baglandigi bir isim olmustur... Italya´da sportif anlamda da kisa süre icerisinde, yapabileceginin en iyisini yapmistir. Bunun takdirini de halen görmktedir...

Lucescu uzun yillar tutundu Italya´da ama nasil tutundu ? Genelde Serie-B´de görev aldi, zaman zaman cikti, ve Serie-A´da calistirdigi hic bir takimini birinci ligde tutamadi. Genelde hep asansör takimlarini calistirabildi...

Not olarak Lucescu ve Italya macerasi ile ilgili su söylenebilir. 7-8 sene calismasina ragmen, hic bir zaman adam akilli bir takim emanet edilmemistir kendisine. Dogu avrupa kökenli olmasinin sancisini Lucescu du pek tabiki yasamistir orada. Ama zayif takim calistirmaktan da gocunmamistir.

Son düzenleme:
Terim' in ''O adamcağız da bir şeyler yapmış işte, beni kimseyle kıyaslamayın!'' kibirinin peşinden gitmen gerekmez Ozan...

Tabi ki kıyaslayacağız, hayatın her alanında öne çıkmış insanlar kıyaslanır, hele futbolda aksi düşünülemez. Galiani' nin ''Röportajlarında Türkçe konuş'' çıkışması boşuna mıydı sence?. Cahil cesareti dediğim tam da budur, kendisinden muhteşem bir İtalyanca performansı bekleyen de yoktu, neyine itiraz ettiğini anlamadım ki?!...

biz ders almayız ders veririz musti

ANNA RF - Jump - YouTube

Daha dün 4 isim haric ilk 11 de geri kalan oyuncular yenilenecek tudor bunun sözünü aldi sahtekardan haberi vardi. Bügün ise gidecek ama moral bozmak icun söylenmiyor haberi. Ulannnn Dursunnnn

Gesendet von meinem SM-G935F mit Tapatalk

Üst Alt