İşte İlk Onbirimiz ! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İşte İlk Onbirimiz !

Cevap: İşte İlk Onbirimiz !

Sabri Eboue den dahami iyiki ilk 11 'de?

Yani alt yapıdan cıkan oyuncumuza tolerans gösterilmesi güzel ama nereye kadar ?

Cevap: İşte İlk Onbirimiz !

Sen her eleştiri yaptığın adamı sevmiyormusun benim Fatih hocanın sistem ve oyuncu değişikliklerine güvenim yok bu konuda haklısın ama bir Galatasaray sevdalısı olan taraftrar olarak bana tarihimdeki en büyük kupayı kazandırıan bir adamı sevmemek ihanettir benim için tabiki hocamızı seviyorum.

lakin geçmişte kazanılan başarılar geçmişte kaldı orda ki perfomansıyla son yıllarda ki perfomansı aynı değil Fatih hocanın.

Haklısın ancak iyi bir gelecek içinde birazcık inanç ve destek lazım işte.Her hamlesinde adama hurra saldırıyoruz hep beraber her hafta, her maç ben bunu eleştirmeye çalıştım.Bazen pusuda bekliyoruz sanki birini oynatmasa da hemen saldırsak diye kimi çıkıyor Baros neden yok kimisi çıkıyor Eboue bitik yıldız hoca yabancılara sevdalı ondan onatıyor diyor aynı kişi çıkıp Baros hocanın manevi evladı diyor ondan şans verip duruyor diyor sonra başkaları çıkıyor hoca bunları kesince yada bazı nedenlerden oynatmayınca neden oynamıyor hoca adamlara taktı diye saydırıyor böyle böyle bir biriyle çelişen okadar çok yorum ve düşünce varki anlatamam.

Birazcık güvenden zarar gelmez bence şu teknik heyete inanalım artık çok hocanın başını yedik çoğunu futbolu bilmiyor diye yolladık artık bir devamlılık şart.

Üst Alt