İşte Muhtemel Onbirler | Türkiye - Hırvatistan - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İşte Muhtemel Onbirler | Türkiye - Hırvatistan

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: İşte Muhtemel Onbirler | Türkiye - Hırvatistan

Gökmen Özdemir, Giray diyor..

Girayda oynasa,Servette oynasa bir yerden eleştiriyi alacak. Ulna şu takımı korkak oynatmasın.Ümitleri gördük aslanlar gibi oynadık ama yenildik.
Ümitlerin stoperlerii( Semih-Serdar ) A Milli takımdaki yarın çıkması muhtemel bütün stoper 2lilerinden daha iyi anasını satayım, işe bak

Vida Leverkusenda kadroya bile giremiyor nedense.

Schildenfeld kazmasini herkez besiktastan biliyor.

Simunici ben size anlatim: Yasli, coooook yavas, 1e 1de cok etkisiz, herzaman penalti yapmaya yatkin.

Pranjic Hollandadayken ofansif gücüyle taniniyordu, defansif gücü sifir, Bayernda zaten kadroya giremiyor adam bu yüzden.

Arda ve Emre gününde olursa, kivrakliklariyla cok zor duruma düsebilir bu defans. Kesinlikle Simunicin arkasina Burakida göndermeliyiz sürekli. Selcuk - Burak ikilisi Stoperlerin agir olmasini iyi kullanmali. Bu kazmalara kesinlikle gol bulmaliyiz.

Tek diyecegim: Su defans hattina karsi evimizde en az 2-3 gol atamazsak, yaziklar olsun derim, zerre kadar futbolu bilmiyoruz ve hak etmiyoruz katilmayi derim. Gercekten cok vasat defans hatlari var.

Sagda Srna iyi sayilir, ortada Modric.

Mehmet Topal Modrici kilitlerse baya bir is bitmis olur zaten.

Galibiyet bekliyorum su vasat hirvatlara karsi. 11leri asla bizden iyi sayilmaz.

Cevap: İşte Muhtemel Onbirimiz | Türkiye - Hırvatistan

arkadaslar bunu gördünüzmü??? topal chelseayemi gidiyor?

Mehmet Topal bu adamin bizdeyken yedigi kufurlerin haddi hesabi yoktu. simdi herkesin gonlunde kral olmus.

yok arkadas, bu iste bir terslik var.

elin valencia’si begenmedigi fernandes’i yollar(ki fernandes besiktas’in en iyi orta alan oyuncusu olmasina ragmen 18’e dahi giremez), bizde kufurun her turlusunu yiyen mehmet topal’i alir. yetmedigi gibi chelsea’ye satar.

ayrica topal’la bu adam hemen hemen ayni mevkide oynuyorlar #722761

iyi denilen melo ile iyi denilen topal’i bir karsilastiralim.

sertlik; melo’da var, topal’da yok.

agresiflik; melo’da var, topal’da yok.

kesicilik; melo’da var, topal’da yok.

pasor ozelligi; melo’da (her yonuyle) var, topal’da (sadece yan top ve geri) var.

sutor ozelligi; melo’da var, topal’da kismen.

istikrar; melo’da var, topal’da yok.

fizik gucu; melo’da var, topal’da var.

ataklara katilma; melo’da var, topal’da yok.

hava topu; melo’da var, topal’da yok.

bu nasil iyi adamdir bre anlat bakayim?

edit: simdi aklima geldi. bu arkadas alan markajini iyi yapar. markaj gorevi verilirse kendi bolgesinin oyun alanini ag gibi orer. subat 2008’de kadikoy’de oynanan ve 0-0 biten turkiye kupasi derbisinde uyguladigi alex agirlikli alan markaji da buna guzel bir ornektir. orumcek adam denilmesi de bu ozelliginden kaynaklidir. ancak ag gibi ormek yetmez, o agi yirtip ekstra isler de yapmak lazimdir. seref aydin

Bence sen Mehmet Topalı en son 2008'de izlemişsin, yada izledigin futbolcu Mehmet Sarp.

-------------------------Volkan--------------------------

Sabri------------Giray---------------Egemen------------Hakan

-------------------------Selcuk-------------------------------

--------------Hamit------------------Emre---------------------

Arda------------------------------------------------Gökhan Töre

---------------------Burak------------------------------------

Böyle bir ilk 11'i cikarmak zor olmasa gerek.

Kivrak, calimi iyi olan, süratli olan oyuncular oynamali.

Hirvatistan defansi kazmalarla,hata yapmaya yatkin oyuncularla dolu. Üzerine gelen futbolculari zor durdururlar. Penalti kazaniriz belkide Simunicin sayesinde. Buraklan kontradan gol bekliyorum.

Emreyi her ne kadar sevmesemde. Bu macta ceza sahasina girmesini bekliyorum calimlarla.

Ümitli degildim aslinda, ama adamlarin 11lerini gördükten sonra kaybetme ihtimali görmüyorum!

sabri orta sahada oynarsa ,yani yarın maça yakın gördüğüm an sabriyi orta sahada,gider hırvatistana 100 lira basarım

Gøkhan Tøre niye ilk 11 oynamiyorki. Arda ile sagda ve solda oynasalar takim cok daha iyi olur. Takimda zaten rakip oyunculari gecebilen tek Arda ile Tøre var.

Bence de yaziklar olsun. Genc ve yeni jenerasyon falan deniliyor hadi bunu bile gecsek gercekten yetenekli oyuncu. Izlemistim maclari oyuna sonradan girmesine ragmen oyuna hareket getiriyordu. Hareketli ve kivrak. Yani sanki takimda Robbenler falan dolu da Tøre'yi oynatmiyoruz.

Volkan ( çok formsuz formunun zirvesinde bir Tolga varken ne diye bu ısrar)

Gökhan (Milli takımda tam bir fiyasko Sabri ne diye oynayamadığı mevkide gökhan burada anlamak güç )- Giray (canlı bomba bi iyi bi kötü )- Egemen (En iyi Türk defans lakin o da yorgun ) - Balta

sabrinin de orta sahada görev alacağı düşünülürse pek aydınlık geçmeyecek gibi bu defansla ama prim yüksekse yenebilirler .

umarim servet oynamaz. 1-0 geride baslariz maca!

hirvatlarin takimi saglam. onlarin da zayif noktalari stoperleri :)

büyük ihtimal berabere biter. ama umarim kazaniriz!

Sabri - Selçuk - Emre orta sahası berbat olur.

Selçuk - Mehmet Topal - Emre orta sahası biraz daha iyi olur.

Hamit - Selçuk - Emre en iyisi olur bence.

Hamit'in yerine kanatta Gökhan Töre veya Kazım'dan biri oynar.

Ofansif bir kadroyla çıkalım yersek de atarız :asd:

Mehmet topal mutlaka ama mutlaka oynamalı..Aurelio varsa maçı yenemeyeceğimiz netleşir..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt