İşte O PFDK Üyeleri !


PFDK-Toplu.jpg
5j2sl.png
Bunların yüzleri ve isimleri unutulmamalı ve unutturulmamalı , kamu vicdanını hiçe sayan ve şikeyi kılıfına uydurup Türk futbolunun itibarını iki paralık edenler bunlar.Not = Bu kurul içinde Yusuf Reha Alp ve Sinan Gürsoy dik duruşlarıyla tarihe geçmişlerdir.
 
Cevap: İşte o PFDK Üyeleri Unutma Unutturma !!!Dostum şikeyi kılıfına uydurup demişsin ama bunlar şikeyi kılıfına bile uydurmaktan aciz durumdalar.
 
Cevap: İşte o PFDK Üyeleri Unutma Unutturma !!!Göz göre göre şikeye destek olan ;- Halit Fahri Gültekin,

- Serdar Ölmez,

- Memduh Oğuz,

- Tolga Erol,

- Kadir Er,Çocuğunuzun yüzüne nasıl bakacaksınız? Tarih sizi örtbas etmeye çalıştığınız şike ile anacak.Google 'da adınız yazıldığında şikeyi örtbas etmeye çalışan pfdk heyeti olarak çıkacak.
 
Cevap: İşte o PFDK Üyeleri Unutma Unutturma !!!Yarına birini bile hatırlamayız. 3 Temmuzdan beri okadar çok şeyi unutmadikki, şimdi hangilerini unutmadığımızı bile unuttum!!!
 
Cevap: İşte o PFDK Üyeleri Unutma Unutturma !!!bunlar çoluk çocuk ne tecrubelerı varmıs kı buraya gelmısler?? emır kulu gıbı duruyorlar..
 
Cevap: İşte o PFDK Üyeleri Unutma Unutturma !!!Şu kurula 2 adam sokabilseydik şu an çok farklı şeyler tartışabiliyor olabilirdik gerçekten.Bu konuda hatalarımız var,artık futbolun yarısı masada kazanılıyor.Umarım bunu anlamıştır yöneticilerimiz.
 
Cevap: İşte o PFDK Üyeleri Unutma Unutturma !!!Kazandığınız haram lokmalar sizin ve çocuklarınızın boğazından nasıl geçecek,paralı uşaklar!!!
 
Cevap: İşte o PFDK Üyeleri Unutma Unutturma !!!bunlarin simdi ozgecmisini biri ozet gecip yaymasi lazim.. fb kongre uyesi bile vardir aralarinda..
 
Cevap: İşte o PFDK Üyeleri Unutma Unutturma !!!bunlarin simdi ozgecmisini biri ozet gecip yaymasi lazim.. fb kongre uyesi bile vardir aralarinda..Halit Fahri Gültekin 1998 yılında fenerbahçe spor kulübü’ne üye ve sicil numarası 6384 müş , Serdar Ölmez ise pfdk girmeden önce Rıdvan dilmenin avukatıymış , pfdk üyeliğine seçilince bırakmış , şuan bu ikisi hakkında bunlar var.
 
Cevap: İşte o PFDK Üyeleri Unutma Unutturma !!!Yusuf Reha ALP ve Sinan GÜRSOY haricinin gözümde pul kadar değeri yok şerefsizim...

Zira Formalarıyla karar alan adaletten bir haber...

bunların mezun eden Hukuk Fakültesindeki hocalarında ALLAH belasını versin...

Nerden mezun oldularsa o okullar kapatılmalı...
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt