İşte O PFDK Üyeleri ! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İşte O PFDK Üyeleri !

Cevap: İşte O PFDK Üyeleri Unutma Unutturma !!!

------

Ayrı bir konu açıyordum.. Şimdi farkettim..

Benimde bir katkım olsun istedim...

Buyurun; kim ne oy kullanmış...

pfdk.png

PFDK-Toplu.jpg

5j2sl.png

Bunların yüzleri ve isimleri unutulmamalı ve unutturulmamalı , kamu vicdanını hiçe sayan ve şikeyi kılıfına uydurup Türk futbolunun itibarını iki paralık edenler bunlar.

Not = Bu kurul içinde Yusuf Reha Alp ve Sinan Gürsoy dik duruşlarıyla tarihe geçmişlerdir.

İki kişi hariç suratsızların üzerine wanted yazılsa iyi olurdu.

Bu memduhu vericen bana sabaha kadar tokatlarım bu şerefsizi

Cevap: pfdk iletisim bilgileri

- Serdar Ölmez

fenerbahçe hakkında şikeci değildir diye oy kullanan PFDK üyesi Serdar Ölmez’in iş adresi: Kule Cad. Kule Plaza Kat:14 No:20 Selçuklu /KONYA

fenerbahçe hakkında şikeci değildir diye oy kullanan PFDK üyesi Serdar Ölmez’in fax numarası: 0 (332) 350 32 05

2- Memduh Oğuz

fenerbahçe hakkında şikeci değildir diye oy kullanan PFDK üyesi Memduh Oğuzun iş adresi: Babalık Mh. Kemerli Çarşı Ablk 2/201 Selçuklu/KONYA

fenerbahçe hakkında şikeci değildir diye oy kullanan PFDK üyesi Memduh Oğuz’un fax numarası 0 332 235 66 65

3- Alper Tolga Erol

Feneri kurtaran Alper Tolga Erol’un iş adresi: KIZILIRMAK MAHALLESİ UFUK ÜNİVERSİTESİ CADDESİ FARİLYA İŞ MERKEZİ 8/22 BAKANLIKLAR ANKARA

fenerbahçe hakkında şikeci değildir diye oy kullanan PFDK üyesi Alper Tolga Erol’un fax numarası 0.312.4241546 GSM: 5326019615

4- Kadir Er

fenerbahçe hakkında şikeci değildir diye oy kullanan PFDK üyesi Kadir Er’in fax numarası 0.216.3428868

5- Sinan Gürsoy

fenerbahçe hakkında şikeci değildir diye oy kullanan PFDK üyesi Sinan Gürsoy’un iş adresi: Dr. Mediha Eldem sk. 62/14 Kızılay/ANK

fenerbahçe hakkında şikeci değildir diye oy kullanan PFDK üyesi Sinan Gürsoy’un gsm no: 5326144010

Av. Sinan Gürsoy

avsinangursoy@hotmail.com

Av. Serdar Ölmez

https://twitter.com/#!/AvSerdarOLMEZ

av.serdarolmez@hotmail.com

OÄŸuz Hukuk | Anasayfa - Av.Memduh OÄŸuz

Av. Yusuf Reha Alp

90 462 2305051

Av. Tolga Erol

tolgaalpererol@hotmail.com

05307730185

Kadir Er

02163428585

doguşumu baglasak napsak. o iyi küfrediyordu.

Tolga erol denen malın mantığına hayran oldum bu arada.Aziz suçlu ama fb suçsuz demiş.Ulan fb bir şahıs mı ki gitsin şike yapsın adi yönetici ve başkanları yapacak tabi

bu herifler şimdi yırttılar ama yarın Allah'a nasıl hesap verecekler. yalancı hakimlik ve yalancı şahitlik en büyük günahlardan biridir.

Cevap: İşte O PFDK Üyeleri !

PFDK-Toplu.jpg

5j2sl.png

Bunların yüzleri ve isimleri unutulmamalı ve unutturulmamalı , kamu vicdanını hiçe sayan ve şikeyi kılıfına uydurup Türk futbolunun itibarını iki paralık edenler bunlar.

Not = Bu kurul içinde Yusuf Reha Alp ve Sinan Gürsoy dik duruşlarıyla tarihe geçmişlerdir.

Not = Bu kurul içinde Yusuf Reha Alp ve Sinan Gürsoy dik duruşlarıyla tarihe geçen bu iki üye dışındakiler kimden kaç para rüşvet aldılar ki böyle bir saçmalığa imza atmış olabildiler???

şikeyi ancak şike yaparak görmezden gelebilirler,bu iş fanatikliğin ötesinde!

Cevap: İşte O PFDK Üyeleri !

ilahi adelet ömürleri boyunca peşlerini bırakmayacak...

hiçmi vijdanınız sızlamadı???

Pişkin pişkin poz vermişler.

Elleri kanlı katiller resmen hakim cübbesi giyip kendi kararlarını verdiler. Tarih bu rezaleti yazacak!

Üst Alt