İşte Parçalı ve Siyah Formamız


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
zmxdkz.jpg
24ni5tt.jpg
tumblr_log130QEPx1qeg8at.jpg
 
Cevap: İşte Parçalı FormamızAyrıca dizayn katalog tercihi dahi olsa kırmızının üstüne siyah Nike sembolünü kim seçti merak ettim.
 
Cevap: İşte Parçalı Formamızbu gercek mi?5 tl'ye pazardan alinmis gibi duruyor.saka maka bir yana, ben bundan kaliteli forma dikerim...siyah nike logo'su da hic olmamis arkadas. dizayn yapani 40 gün 40 gece islak odun ile dövmek lazim. eger bu sürecte essek sudan gelmez ise, essek sudan gelene kadar dövmek lazim!
 
Cevap: İşte Parçalı FormamızOff bu ne ya hiç güzel değil nike arması siyah telekom yazısıyla aynı renk değil var mı bundan kötüsü ya.:(:mad:
 
Cevap: İşte Parçalı FormamızKırmızı - Sarı yine, forma kalitesi bir yana, şu Parçalıyı neden Sarı - Kırmızı olarak yapmazlar, anlamıyorum cidden.
 
Cevap: İşte Parçalı FormamızNike logosu niye siyah? Beyaz olmasi cok mu zordu?Sari ile kirmizi'nin yerlerini degistirmesi cok mu zor?Lan sanki formayi daha ne kadar cirkinlestirebiliriz diye ugrasiyorlar :eek:
 
Cevap: İşte Parçalı FormamızBence bu pazar yeri forması. Adidas logosunu basmayıp nike işareti koymuşlar. Gerçek değil bu forma KİLİT.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt