İşte Parçalı ve Siyah Formamız - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İşte Parçalı ve Siyah Formamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: İşte Parçalı Formamız

Forma çok kötü,üstündeki arma bile kurtaramamış.Diğerleri de böyle vasat formalar olur büyük ihtimalle.Zaten Nike'tan umudum yoktu.

24ni5tt.jpg

Ve arkası:mad:

Neyse, yarın ki lansmana kadar inanmamakta fayda var. :) Çok dandik forma gerçekten, moralimi bozdu.

Arma için katlanacağız artık arkadaşlar yapılabilecek birşey yok.

Siyah forma güzeldir.Asildir.

Korsan oldugunu umuyorum. Sarının tonu banada biraz cırtlak geldi cünkü son yıllarda hep kavun sarısına benzer bir ton vardı.

Malesef bilgi doğru

uA'da Store çalışanlar var bunları yazmış.

arkadaşlar resim yollayamam ama şöyle söyleyim

parçalı forma nike logosu ve turk telekom rengi hariç aynı bu resimdeki gibi

sağ taraf kırmızı üzerinde siyah nike logosu var ve kol sarı.kolda siyah avea yazıyor.

sol taraf ise sarı kol kırmızı.

arka taraf komple kırmızı ve kırmızı beyaz ülker var.

öndeki turk telekom ise beyaz.

siyah forma ise birebir aynı. polo yaka kollarda beyaz avea var.

resim göndermiş kadar olmuşumdur sanırım

ya arkada sponsor alt tarafta olması lazım degil mi bu sene ? inş gerçk degildir.

10 yaşındaki çocuk daha iyi tasarlardı bunların neyin kafasını yaşıyor acaba yapan ne düşünüyor "ben bunlara dandik bi forma yapayım da parçalısı yanlış olsun renkleri farklı yerde olsun he bi de kırmızı üstüne siyah nike logosu hiç görünmez çok iyi güzel bunu giysin bunlar " bu mudur yani? hadi onuda geçtim kulube geliyor bu formalar tasarımlar insan kabul etmez başka tasarlayın der bu ne lan

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt