İşte penaltı anı! | Buca - FB | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İşte penaltı anı! | Buca - FB

news_manset_resim_oh_gokhan01.jpg

58. dakikada Gökhan'ın ortaladığı topa Ediz koluyla müdahele edince Bünyamin Gezer penaltı noktasını gösterdi...

Video

Kaynak: Ligtv

Cevap: İşte penaltı anı! | Buca - FB

Bu pozisyonda penaltı değilde, başka birsey dese hakem hatasından bahsedebilirdik.

Futbolcular gol attıktan sonra sevdiklerini işaret ederler ya, Bünyamin'de penaltıdan sonra penaltıyı Aziz'e hediye etmiş.

dev-final-maci-bunyamin-gezer-yonetecek_o.jpg

Aziz+Y%C4%B1ld%C4%B1r%C4%B1m.jpg

Kimse kusura bakmasın da, buna penaltı değil diyen bir daha yorum yapmasın. Fanatiklik gözünüzü boyamış sizin.

zıparken dirseğine çarpıyor. vermese kimse bir şey diyemez, verince, doğru diyen de çıkabilir ama bence değil gibi. tartışmalı.

Kimse kusura bakmasın da, buna penaltı değil diyen bir daha yorum yapmasın. Fanatiklik gözünüzü boyamış sizin.

Ya hocam burda objektif olarak görüneyim derken çok ileri gidip cılkını çıkarıyorsunuz kusura bakmada. Penaltı kararı yanlış. Göz var izan var. Adam topu almak için kayıyor ve eline çarpıyor. Ötesi yok bunun.

Sen net diyorsun

Ahmet çakar,Erman,Markus merk penaltı değil diyor.

onlara hakemlik lisansini verenleri...:sopa:

kesinlikle penalti...

adam elini kaldiriyor topa vuruyor...

penalti olmasi icin daha ne olmasi lazimmis ?!

neden penalti degilmis ??

hadi toroglu ve cakar cirkef ama merk neden penalti degil diyor merak ettim ??

Olayın asıl sorgulanması gereken nokta, Bünyamin olaydan habersizken tam o sırada, yan hakem denen herif elinde bayrak ''gelinlik KARILAR'' gibi koştura koştura mutlu mesut neden ceza sahası içine giriyor??????? Avrupa değil, Angola liginde bile böyle bir olay yoktur. Resmen orta hakemi etki altına almaktır bu. Fenerbahçe maçlarında ki yan hakemlerin araştırılması gerekli. Bu sene özellikle çoğu kritik kararlarını yan hakemler belirledi.

onlara hakemlik lisansini verenleri...:sopa:

kesinlikle penalti...

adam elini kaldiriyor topa vuruyor...

penalti olmasi icin daha ne olmasi lazimmis ?!

neden penalti degilmis ??

hadi toroglu ve cakar cirkef ama merk neden penalti degil diyor merak ettim ??

pozisyona baktım ben net penaltı göremedim. ediz kazması elini kolunu sallarken top eline geliyor. sadece carpma var. buda penaltıyı gerektirmez. bende yan hakeme takıldım. sanki bu anı bekliyormuş gibi..

Tarafli Kanal Lik TV'deki Markus Merk : Bu Pozisyon Penalti degil.

Gökhan yerine Burak Yilmaz olsa orada kesinlikle penalti vermezdi.

Üst Alt