İşte PKK'ya kaynak sağlayan ülkeler! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İşte PKK'ya kaynak sağlayan ülkeler!

Cevap: İşte PKK'ya kaynak sağlayan ülkeler!

Atatürk zamanıyla bu zamanı karıştırmayalım.İşgal altında olan bir ülkenin durumu ile karşılaştırma yapmayalım bence.

Halk cahil derken illa başta olan iktidara atıfta bulunmuyorum vallahi.:).Her parti kesiminde var.Okumayan,sorgulayamayan,körü körüne bağlanan insan cahil kısmana giriyor bence.Bu halk uyanık lafı,Türkler çok zeki ama tembeller demek gibi birşey.Katılmıyorum bu lafa.

Öncelikle belirteyim. Ben hiçbir partiyi desteklemiyorum. Burada A veya B parti ismide vermedim, kimse üzerine alınmasın.

Osmanlı dönemine gelirsek, o dönem de Osmanlıya bağlı olan birçok vatandaş vardı. Yani bir şekilde Kurtuluş için Atatürk halkı yanına çekti.

Hmmm ilginc. Listede Danimarka Norvec ve Isvec yok. Halbuki Roj Tv ve Isvec'te Kurt entellektuelizmi falan var. Norvec'in siginma hakki verdigi onlarca kisi var.

:)

Antarktika'dan da yardım var. Kıtada herhangi bir millet yaşamıyor ama yardım var. Penguenlerden şüpheleniyorum..

Halkı bir çok konuda suçlayabiliriz ama en büyük suçumuz siyaseti namus meselesine çevirmemizdir herhalde... Doğruya doğru deyip, yanlışa yanlış demek bile insanların sana karşı olan bakış açısını değiştirebiliyor. İki kelam et bari, ortada yanlış bir anlaşılma varsa, kıtlık bizdeyse öğrenmiş oluruz en azından. Objektif olmak insanı iki yüzlü yapmaz, korkma... Sen hakkını ara, sonuçta hesap soran bir konumdasın. Halksın, halkın bir parçasısın. Birilerinin cebinin dolması ya da oy toplaması senin yararına mı yoksa zararına mı onu ölç-biç sonra konuş. Bana ne x parti lider olmuş vs? Yeri geldiğinde takdir et, yeri geldiğinde son ses eleştir.

Asıl soru şu ; Ya içimizdekiler ? İçimizde de bazı insanlar var bitmesini istemeyip, nemalananlar var.

adamları meclise sokuyoruz dokunulmazlık veriyoruz şunu veriyoruz bunu veriyoruz sonra elin ülkeleri yardım etmiş felan geçin

güç iktidar kuvvet senin elinde olduğun sürece karşında kimse duramaz

ama birilerine bağlı kaldığımız müddetçede bu böyle devam eder pkk da bitmez kckda bitmez

Marstan cuvalla para gelmis nasa istifa

Dark Side of The Mars

sam-megareview.jpg

sam witwicky istifa..

En büyük desteği biz veriyoruz biz,normalleştirerek.:) Halkı kutuplara ayrılmış,bu ülkenin en büyük ortak paydası pkk karşıtlığı bile kırılıyor.Korkuyorum valla.:)

adamları meclise sokuyoruz dokunulmazlık veriyoruz şunu veriyoruz bunu veriyoruz sonra elin ülkeleri yardım etmiş felan geçin

güç iktidar kuvvet senin elinde olduğun sürece karşında kimse duramaz

ama birilerine bağlı kaldığımız müddetçede bu böyle devam eder pkk da bitmez kckda bitmez

Eğer demokrasi sistemini benimsediysek,sistemin kendi çarkıyla meclise sokmamazlık edemeyiz. Fakat bu adamlar meclise sistemin onlara görünürde sağladığı hak ile giriyorlar. Fakat bu hakkı elde etme biçimi silah. Hakkı kötü yolla elde ediyorlar. Bu da bizim suçumuz,demokrasinin değil. Güvenliği sağlamadıkça eşkiyalar kral olur.

Üst Alt